• Olmic
    2.7k
    Nema sanse da smjene Jakira iz par razloga

    1. Trenutno u klubu nema jedne osobe koja ima kontakte, poznanstva, a i znanja ( uz sav respekt Zeki ) koja moze dovesti nekog ozbiljnog za trenera. Pod hitno nam treba SD
    2. Mozemo mi pricati sta god ali ocito novaca nemamo i placat 3. trenera u proteklih godinu dana nema sanse
    3. Zeko je rekao da cvrsto stoji uz trenera, objavljivao da radi dobar posao i nema sanse da si skoci u usta

    Kao sto nece smijenit Upravu iako svi vidimo da radi los posao tako nece ni trenera

    Promjena sve tek na ljeto
  • sport
    2.3k
    Što se mene tiće promjene se moraju događati odmah kako bi na početku priprema za slijedeću sezonu imali čistu situaciju.E sad, lako je meni pisati jer nemam pojma kakva je financijska situacija u klubu a bojim se da to još ne zna ni novi I.O.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Covjek cija momcad sastavljena od dosta reprezentativaca ,iskusnih igraca izgleda poput amatera protiv jednog paoka koji nas je razbio ,cisto radi panike i manjka vodjenja momcadi,ne kvalitetom ,ekipa koja je rang osijeka ,rijeke . Cisto su se borili ,Dali sve od sebe i to je bilo dovoljno da nas pometu. Taj covjek je davno trebao biti bivsi. Imao je priliku pokazati da zasluzuje biti trener dinama. Nije pokazao nista . Dosta je bilo,raus . Protiv rudeša nek vodi bilo tko. A poslije se ima vremena nesto iskemijati i privest sezonu kraju.
  • Izet Hajrović
    900
    upravo to, bilo je već tu spomenuto da Jakira treba mijenjati bez obzira na ishod sezone, a sada pogotovo nakon ovog debakla jer mislim da s njim nećemo biti prvaci. Lik je luzer, nemamo igru, obrambene reakcije kod prekida katastrofa i još nema obraza posuti se pepelom nakon onog debakla jučer. Da imamo SD koji može dogovoriti dolazak nekoliko igrača bez odštete na kraju sezone jer im istječe ugovor (npr. Frese i Mmae, lijevi bek i stoper), da dovede neko jače ime na krilu pa makar na posudbu ako financijski ne stojimo najbolje (npr. po modelu Podence u Olympiacosu) i da još na to imamo kvalitetnog, potentnog trenera koji to zna i može odigrati (neki su već dali dobre prijedloge, ja ću još predložiti Ruud van Nistelrooy), onda ne mora sve to biti tako crno jer bi imali dobar kadar igrača pa makar otišao Baturina. Ali da, mi nemamo SD i to je vrući krumpir kojeg treba riješiti odmah, kao i pitanje trenera.
  • Nolifer
    6.7k
    Jutro je pametnije od večeri. Treba momčadi u ovom trenutku pozitivna šok terapija. Ili vratiti Bišćana ili uzeti nekog novog, idalje stojim pri svom Kek ili Bjelica ili neko x. Jer ovo više nema smisla.

    Ili mag ima neku klauzulu zbog kojeg mu nemogu dati otkaz ili imaju neki deal sa glavetinom, ne znam...

    Jer sad treba lupit šakom o stol i reć dosta je. Možeš ti izgubit, ali frende na ovakav način ispast od PAOKa je ništa drugo nego sramota.
  • Papastrumf
    9.9k
    Jutro je pametnije od večeri. Treba momčadi u ovom trenutku pozitivna šok terapija. Ili vratiti Bišćana ili uzeti nekog novog, idalje stojim pri svom Kek ili Bjelica ili neko x. Jer ovo više nema smisla.Nolifer

    Ima slobodno mjesto savjetnika Uprave. Jesi li zainteresiran? Stranci se sviđaju tvoje ideje.
  • Kruno
    170
    Pa i za Biscana je bilo price da stoje iza njega pa je sutra smjenit
  • Mr Anderson
    5.4k
    Sjednem uz kavicu, otvorim Zonu i vidim ova tema na vrhu. Rekoh, pa nije valjda da smo prek noći dobili novog trenera. Sav uzbuđen otvorim temu, kad ono ku...na. Reciklaža starih postova.
  • blackbully
    4.4k
    ekipa koja je rang osijeka ,rijekeKujtim Shalla

    Dobro, nećemo sad pretjerivati... Momčad koja je 2 boda iza AEK-a u prventsvu, u grupi KL osvojila 16 od 18 bodova.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    to nista ne znaci koji su u prvenstvu ,i dalje nisu kvalitetniji od nas ,a ni aek definitivno
  • Nolifer
    6.7k


    Gle, ne želim bit kritičan i pljuvat samo, ali da razočaran sam. Mene boli ona stvar, ja ću bit za Dinamo dok ne umrem.

    Znam da se sprdaš sad, ali reći ću ti jednu stvar, mene bi bilo sram ovakvog pristupa, jer imam savjest i odgovornost i da sam izgubio, sam bih otišao iz kluba...
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Dobro je jučer neko reko, do kraja sezone nek povuku ovog iz škole, treba nam smjena i šok. S ovim šupkom nejde dalje
  • jedan u nizu
    6.1k
    Sta mislite o Steve Cooperu?

    https://www.transfermarkt.com/steve-cooper/profil/trainer/37574

    Po profilu se vidi da nema puno osvojenih bodova, ali je napravio velike stvari sa Nottingham Forestom. N.Forest je upao u tesku krizu, bili su na dnu Championshipa,a ocekivali su prolazak u Premiership. Dosao je Cooper, okreuo stvari i izborio playoff i prolazak u Premiership. Tamo je ocekivano imao lose rezultate, ali je uspio izboriti ostanak prve sezone, dok su im svi predvidali momentalno ispadanje. U drugoj sezoni je krenuo jednako kao prosle, drzao se iznad zone ispadanja ali nije napravio pomak pa je dobio otkaz i zamijenio ga je Nuno Espirito Santo.

    Vjerujem da ima autoritet nad ljudima, da je sposoban izvuci klub iz krize. Mozda nije bio trener top 6 engleskih klubova, ali Nottingham je ipak veliki klub sa velikim pritiskom i mislim da bi bio dobar izbor.

    Sad koliko je financijski moguce dovesti ne znam, cinjenica da nije vodio top klubove mozda znaci da nije preskup.
  • Dzoni
    125
    Jako sam ga puno pratio u Premier ligi, ako bi ga se dovelo nekako u Dinamo, to bi bilo jako dobro. Problem je kod njega bio u Forestu sto je gubio od ekipa kvalitete slicne njemu, ali dobivao velikane poput Arsenala i to sto zna upast u crnu rupu iz koje tesko izaci. Ali sigurno je nekoliko razina iznad bilo kog trenera u hnl-u i ima autoritet u svlacionici.
    Edit: placa mu je u Forestu dok je bio u premier ligi bila 2 milijuna funti godisnje, ako smo jakira platili 1mil, onda vrijedi dat malo vise za strucnjaka koji zapravo nesto zna i ima postignuca iza sebe
  • Mihaljević
    8.2k
    Baš bi bilo pametno dovesti trenera koji nikad nije čuo za 80% igrača u Dinamu, a za ostale HNL klubove je čuo kad je igrao sportsku kladionicu. Treba nam neki trener tipa Čačić 2021/22 koji je pred kraj došao smiriti sezonu kraju, za sljedeću sezonu treba novi trener i neko veliko ime, trenutno staviti nekog stranca koji je jedva čuo za HNL je pucanje sebi u noge.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.