• agramZ
    2.3k
    smekalo ga se i pogotovo zbog prvog trenerskog perioda od 2013. do 2016. godine. koliko se sjecam je tada svaku sezonu zavrsio na 2. mjestu i u europi redovno rasturao. ajax 2:3 rapid legendarna tekma.. ali jbg, onda je dosao novi stadion i euforija, i onda "samo" biti drugi vise nije bilo dosta. to je jednostavno prokletstvo takvog kluba. uvijek se sjetim helmuta schultea, koji je godinu dana bio sportski direktor rapida i na prvoj presici na pitanje kako bi opisao rapid odgovorio:
    "Imaju standarde kao Bayern, tradiciju kao Schalke i proračun kao St. Pauli."
  • Endeavour
    416
    O ovome smo, nažalost, ove sezone pisali nekoliko puta. Igrači su mentalno potonuli, i to ne samo ovu utakmicu. Podići samopouzdanje može trener koji je to već prolazio nekoliko puta u karijeri. Nikakvi "kilavci" ili talentirani treneri, već isključivo iskusan trener.

    Također, jako bitna stavka je da poznaje igrače, ne može doći stranac koji bi se upoznavao 8 mjeseci.

    Od svih trenera, pa čak i zauzetih, vidim samo Vahu. Ponuditi mu ugovor do lipnja 2025.
  • Praskaton
    1.8k
    Cudno za jednog insajdera da nezna koje se ovlasti predsjedenikabbb medimurje

    Nemojmo se lagat,ukoliko Zeko kao predstavnik vecine u IO i predsjednik dinama želi maknut Jakira to će i bit napravljeno.
    Bez obzira što je to na upravi.

    Pri slijetanju u Zagreb urucit otkaz i adio
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ako ostane, dobit cemo po njonji od Rijeke na rujevici i igrat cemo na nulu na Poljudu.

    Tada ce dobiti otkaz.

    I bit ce prekasno!!!

    Nema, ponavljam NEMA bolje prilike za otkaz nego sada, kada u 16 dana imamo samo tekmu protiv zadnjeg na tablici.
  • Praskaton
    1.8k

    Nek dode bilo tko.Moze i do kraja sezone samo.Moze neki trener kadeta,pionira,veterana,C momcadi.
    Moze teta čistačica,moze i one cure sto prodaju karte.
    Doslovno bilo tko samp da ne gledam ovaj luzerski mentalitet na klupi
  • Crni86
    1.2k
    zadnji tren je za spasit prvenstvo… upravo kako kolega pise nama se lomi prvenstvo na ta dva gostovanja. Ovako kukavickim igrom kao pod ovim trenerom dobit cemo samo porciju od jednih i od drugih
  • juan
    57
    Tko ima veće ovlasti za smjenu trenera od predsjednika kluba?

    Zajec uradi prvi dobar korak.
  • sanjinlego
    1.9k


    Gledaj legendo. Znam ja tko i kako odlučuje, pogotovo sad. Dolazi ti Rudeš, dva tjedna ili koliko pauze ..

    Sasvim dovoljno da trener novi bude tu. Drugo je koliko smo sposobni pronaći novog trenera. :)
  • Maki2
    454
    Steta da Bjelkan nije popusio otkaz nakon samarcine Saneu
  • sport
    2.3k
    Ok,svi smo složni kako Jakiru treba uručiti otkaz.Onda moramo dati novom I.O podršku za tu odluku jer svi znamo da Perasica i on dva lajbeka to neće učiniti.
  • ZGWest
    551
    Jel Vaha slobodan?
  • veselko tenžera
    1.3k
    Nemojmo se zavaravati, ne može doći bilo tko. Trener novi mora doći i ključna stvar je da Zajec stane čvrsto iza njega!
    Jakir je truba, tu nema priče, ali nije jedini problem. Ovdje dio igrača kolo vodi i igra kako i koliko želi. Ako se tome ne stane na kraj, nema od ove sezone ništa, a na kraj se može stati čvrstim stavom trenera uz punu podršku uprave. Pa ako to znači npr. Petko u drugu momčad, nek ide!
    Mislim da su nam šanse za naslov veće s Halilovićem na 10 i Kuletom na 9 nego s Baturinom i Petkom. Protiv trabanata u HNLu i s kvalitetom koju imamo, dovoljno je biti minimalno borben. Mi ni to ne uspijevamo ove sezone.
  • sport
    2.3k
    J... vas više Vaha zar nitko drugi ne postoji na ovom svijetu
  • Jurki
    8.7k
    io ima moju podrsku dal ce tog teletabisa ostaviti na klupi ili ce ga poslati pjeske veceras za Hrvatsku bez osobnih dokumenata.
    Ako bu ostal na klupi onda znam da nema ili nije nađeno dugorocno rjesenje kaj je razumljivo jer je sezona na zadnjih 100 metara i konacni ishod je upitan.
    Ako mu daju otkaz opet imaju moju podrsku jer su nasli kvalitetno rjesenje da taj novi trener dotegli brod do luke bez novih rupa i iznad vode tj sa naslovom prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.