• Mali Zeus
    9.7k
    Ovo će zvučati kao trolanje, ali da dovedeš Čačića sad on mirno privede prvenstvo kraju.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Baš bi bilo pametno dovesti trenera koji nikad nije čuo za 80% igrača u Dinamu, a za ostale HNL klubove je čuo kad je igrao sportsku kladionicuMihaljević

    dobrom treneru to uopce nije problem, dapace, dolazi neopterecen autoritetima u slvacionici, senatorima i slicno.
    Vidjet ce iz jako objektivne strane tko je sposoban za sta.
    I mislim da je to najvise sto nam treba
  • sanjinlego
    1.9k
    “Zajec na sastanku s Jakirovićem i senatorima Dinama. Ništa od smjene, ali neke promjene stižu“ - 24sata.

    Ništa novo. Čekamo da nas hajduk ili Rijeka razmontiraju pa će biti “Zajec povukao potez” .. smiješni smo!
  • Nino Bule
    11.5k
    Ovo će zvučati kao trolanje, ali da dovedeš Čačića sad on mirno privede prvenstvo kraju.Mali Zeus

    Da uopce ne raspravljamo puno o ovom, navodno je u teskom zdravstvenom stanju
  • Ali
    1.9k

    Kaj je najgore taj Čačić je u tekmama protiv Hajduka ne pobjeđivao nego gazio. Nesto kao Paok nas sinoc.
    A mi sa hajdukom imamo dvije kljucne za ovu sezonu.

    Ni sam sebe ne prepoznajem do kojih misli su me ovi u klubu doveli
  • DiddyGuela
    945


    Cacke u HNLu nije isao taktizirat nego gazit.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Zeko vrijeme je za prve konkretne poteze,kad vec uprava citavu sezonu nije smjela,budi taj koji ce nam vratiti mirnocu novim trenerom.
  • Maki2
    454
    Zao mi je da smo u ovoj mrtvoj trci jer da smo u imali komotnijoj poziciji vjerujem da bi se Corlukino ime spominjalo kojeg jako cijenim iako je bez puno iskustva
  • Jurki
    8.7k
    Zao mi je da smo u ovoj mrtvoj trci jer da smo u imali komotnijoj poziciji vjerujem da bi se Corlukino ime spominjalo kojeg jako cijenim iako je bez puno iskustvaMaki2

    Nek on prvo nauci trenerski posao, napravi neke rezultate.. Zlo mi je kad cujem da bi se neko opet ucio na Dinamu.
  • Švabo86
    66
    Dinamo osvtrnik ili haha?
  • BeckaSkola
    58
    Ako je mogao Xabi Alonso sa Leverkusenom izdominirati cijelu sezonu nakon sto je ih preuzeo prosle godine u jako teskoj poziciji i Daniele de Rossi sa Romom odkako je preuzeo os Mourinha .. zasto nebi mogao Carli? Vjerujem da je dosta toga naucio uz repku i da ima znanja ..
  • Izet Hajrović
    898
    Ruud van Nistelrooy isto odradio odličnu prvu sezonu u PSV-u bez seniorskog trenerskog iskustva. Spominjao sam ga kao želju za novog našeg trenera i još uvijek stojim pri tome, ali u ovom postu se nadovezujem samo da nadopunim kako i on može poslužiti kao svojevrsna usporedba s Čorlukom.
  • Maki2
    454
    Ma kakvi ahahahha. Nego poznajem Corlukin rad i privatno pa znam da jako dobri radi i da u repki vodi vise manje glavnu rijec.
  • Jaro
    5.6k
    Smajlagic, Prosinecki, Cirluka znaci...
  • Crusades1986
    9.8k
    Taman sam danas vidio Ćorlukinu objavu na IG... bio je na seminaru/tečaju za UEFA Pro Licencu.

    Od poznatjiih su bili i: Đalović, Peternac, Bannović, Pranjić, Schifo, Jelavić, Kranjčar...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.