• Mlađi referent
    12.3k


    Taman nam treba još jedan koji glavninu posla obavlja na 20ak metara od gola, nemamo Petkovića kojem je to zona igre, samo na drugi način.

    Ali ekipa je zabrijala da je ovaj dobar za probit bunker jer valjda izgleda robusno, zanemarit ćemo sve drugo.

    Loš transfer, ali svakako nema od toga ništa
  • wolfgang14
    1.6k


    ja se ISKRENO nadam da nisu baš toliko maloumni
  • plavac173
    2.6k
    Nista me ne cudi, ako ne uspiju zavrsit transfer do subote onda kolike smo srece ce ga Osijek stavit na tribine jer je u "transfer fazi"..
  • Noel
    6.4k
    Daj tog Pierrota onda ako vam Mierez ne valjda..
  • i more je plavo
    1.1k
    Ali ekipa je zabrijala da je ovaj dobar za probit bunker jer valjda izgleda robusno, zanemarit ćemo sve drugo.Mlađi referent

    Pa ako trazimo krila i bekove koji bi centrirali, i nemamo igraca koji zna glavom zabiti.
    Iz prekida zabijaju stoperi, a na nabace glavom najcesce nalece Ademi.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Nama mierez treba i ako ima malo istine u tome ja sam za i siguran sam da će biti sve ono što drma, gavran nisu uspjeli prije njega niti će petko ikad. Zabit 20 golova po sezoni. Pričamo svi sa imamo napadače. Ma koje napadače mi imamo, uz sav respekt prema kulenu, petku koji treba igrati ofanzivnog veznog kad se ukaže prilika , emreli, ma niko od njih nije napadač za dinamo. Svi su imali šansu, i nikad ništa. Mierez je taj koji nam treba i čovjek želi u dinamo. Beljo se spominje al on bi u dinamo samo ako bi mu mi bili jedina i zadnja opcija. Ne hvala
  • blue heart 72
    1.7k
    Koliko bi po vama trebalo iskeširati za Ramona, a koliko za Pierrota? Tu mislim na odštetu + godišnju plaću. Ako je to tu negdje u vagu, a mislim da bi tak nekak trebalo biti, bez sekunde razmišljanja bi uzeo Pierrota
  • Captain America
    17.7k
    Koliko bi po vama trebalo iskeširati za Ramona, a koliko za Pierrota? Tu mislim na odštetu + godišnju plaću.blue heart 72

    Navodno se Pierrota moglo dobiti za 2 milijuna ljetos. Po Capologyu mu je plaća u Francuskoj bila slična ko Bernaueru u Parisu tako da ne bi bilo iznenađenje da zarađuje 500K u Maccabiju.

    Ono što želim reći, moglo bi ga se dobiti za 700K godišnje i meni je isto draža opcija od Miereza. Ima i iskustvo igranja Lige prvaka.

    Edit:



    Ovi golovi pokazuju da je Pierrot sve što bi nama trebalo od napadača. Napadanje prostora, gledanje samo u gol, životinjska snaga.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Mierez je od sezone 2021/22 dao 11 golova glavom, a Petković ih je dao 8.

    Nema spora da je ovaj bolji u udarcu glavom, ali Mierez nije igrač 16 metara koji će tamo postavit šator i čekat. Mierez ako ne odrađuje posao u zoni od 20-25 metara od gola gdje najviše i igra btw, onda ga dovodiš bezveze i oduzimaš mu karakteristiku najkorisniju za momčad.
  • Mandelinho
    376


    Pa to možemo i sada sa Kuletom ili Brodićem?
  • i more je plavo
    1.1k

    Ma nisam htio naširoko, jer je krenulo pljucanje po njemu, ali njegov forte je i taj pritisak na zadnju liniju, takvi nisu Kule , Brodic a ni Petko.

    Gle, ako nam zadnja linija visoko stoji a bekovi dolaze napred, moras akciju zavrsiti loptom na tribine ili odmah onemogucavati razvoj njihovog napada.
    Jer ekipa koja ima brzu tranziciju nas unisti.
    Mierez valjda najbolje u ligi maltretira stopere kod iznošenja lopte, i neumoran je u tome.
    Da mu se lopta cesto odbije od noge je isto istina, ali ima najbolju igru glavom u ligi a vjerojatno i taj presing na zadnju liniju. I zbilja neumorno juriša lijevo desno.
    Jedan na jedan mu nije forte, bas mu ni tajmer za uletavanje u prazan prostor ne radi najbolje, ali mi takvog napadaca nemamo.

    Mislim da je kad se sve zbroji, bolji igrac od Kuleta i Brodica, ali nisu isti tipovi napadaca pa je tesko usporediti
  • hardek
    2.8k
    Nije toliko ni problem Mierez kao igrač, ali doveli smo već Brodića. Trenutno od napadača na plaći imamo: Petkovića, Kulenovića, Brodića, Emrelija(ozljeđen al vratit će se relativno brzo), Drmića, Jurića(99% sam siguran da ga mi plaćamo na posudbi). Da li vi stvarno mislite da je normalno imati 6 napadača + Mierez znači 7 a igramo u formaciji sa 1 napadačem? Čak i da igramo sa 2 puno je
  • i more je plavo
    1.1k

    Moguce, ali treba uzeti u obzir da je Mierez naucil jurišati po našim pašnjacima pred praznim tribinama dok bi mozda Pierrot pao u depresiju kad bi se suocio sa situacijom.

    Mislim da prilagodba i igraceva glava imaju puno uticaja na konacnu izvedbu i korist za ekipu.
  • IstokKa96
    692
    Vjerujem da ce moj komentar biti ismijan, ali meni je Kule ukupno gledajuci bolji i korisniji od Miereza cak i da nastavimo igrati samo s jednim napadacem iako sam pobornik igre s dva.

    Onaj 3-5-2 (Brodic/Kulenovic) kaj je kolega @Noel postavio je jako dobra opcija ako Petko odlazi na kraju sezone.
  • Haza
    4.7k
    Dal' ti misliš Hardek da je normalno da smo zadnje četiri tekme u HNL dali 2 gola s "tolko napadača"?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions