• Captain America
    17.7k
    Hoxha, Martin, Taki i ispred njih Mierez :love:

    Dopustite mi da sanjam.
  • Haza
    4.7k
    U situaciji kad smo Istri i Lokomotivi zabili jedan gol, kad Hajduku nemremo puknuti na gol, mislim da je suludo konstatirati da nam sad ne treba Mierez. Ako ga je itko pratio, onda je mogao vidjeti, da je dečko u fizičkom stanju na razini lige petica, moderan napadač, odličnih kretnji, fenomenalna igra glavom, i uz sve, solidna realizacija. U jadnom Osijeku on već sad ima 8 golova, on bi za nas bio bombetina, a Petko ionako ne igra napadača već par godina, zato se i mučimo sa zabijanjem golova.
    P.s. ono da će Uprava smiriti forum je bila šala, koju očito neki nisu shvatili;)
    Jedino loše u ovom svemu, je da Mierez nije blizu Dinama, tako da ne znam čemu paralele da ćemo ga dovesti prije Hajduka;)
  • wolfgang14
    1.6k
    Ne znam zakaj ste mislili da ga planiraju na ljeto dovesti. Pa ako bi nam on bio glavni napadač, onda ga moraš krenut uigravat par mjeseci prije. Nemoš na ljeto prodat Petka i tek onda krenut po Miereza
  • Olmic
    3.7k
    mokri snovi
  • rioda
    4.8k
    Nek ga uzmu nakon vikenda :grin:
  • Nolifer
    8.1k


    Baš išo kreirat nešto slično. Preduhitrio si me... Ovo su baš mokri snovi... Nadam se da nas čitaju kao prijedlog nove taktike :smile:
  • keppi
    209
    3-5-2 isto može. Sjedni, pet.
  • austrijanac
    4.1k

    Ovo se trebalo 2.1. počet uigravat, imaš problema sa zabijanjem i završnicama, lako se to riješi.

    Plus japanski motori će puno bolje raditi 1na1 na otvorenom prostoru gdje ih bekovi neće gušiti.
  • Peškaman
    4.4k

    Zato što ga Osijek sigurno neće pustiti prije,samo pogledat što su Žaperu radili, sjedenje na klupi godinu dana,ili potpis ili tribine.
    A naši,vrlo vjerojatno nemaju te pare da Osijek instant pristane.
  • Orc123
    8.1k
    Dati im Kuleta ili Brodica ili obojicu i 3mil eura i top!
  • wolfgang14
    1.6k


    Moguće ali nebi se kladio na to. Njima je Boto sad glavni tamo, ako on ima drugačije planove onda će tako i bit. Tak da budemo vidjeli
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jedna bitna stvar je da se sad pregovara sa Botom. Madari mu sigurno nisu zabranili poslovanje s nama, a ako on procijeni i ako Mierez ne zeli produzit mislim da to na ljeto nije neizgledan posao.
  • Peškaman
    4.4k

    I šta smo dobili s tim dugoročno?
    Gubis 2 napadača odmah,Petka na ljeto,Drmić otpisan,ostaješ na jednom napadaču i opet si prisiljen kupovat.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Miereza sada sigurno necemo dovest pored Petkovica, Brodica i Kulenovica. Na ljeto ulazi u zadnju godinu ugovora i tu je nasa prilika da ga dobijemo i nesto ispod cijene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions