• keppi
    209
    Ako Dinamo stvarno želi Miereza ima samo jednog stvarnog saveznika, a to je dužina Ramonovog ugovora s Osijekom koji traje do lipnja 2025., dakle još godina i pol. Osijek ga sigurno već pritišće za novi ugovor ili vjerojatno slijedi prodaja. Teško će se čekati istek ugovora i odlazak bez odštete. Također, Osijeku je ove godine plafon 4. mjesto i mislim da se već gradi ekipa za na godinu. Možda put Osijeka, osim love može i Brodić za kojeg su se ionako zanimali .
  • striko
    1.5k
    Daj mi Ramona da ujeda protivnike. Ne mora dati nijedan gol!
  • Praskaton
    2.3k
    S obzirom kakvi genijalci stanuju kod nas u upravi nebi se cudio da transfer rijese u jedan dan i tako dodatno oslabe Osijek protiv tovara.
    Inace nisam bas za njegovo dovodenje mislim da za slicne novce mozemo po Belju.Ok je on igrač al nista više od toga.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ja i dalje ne kuzim kak se misli ukomponirati Mierez s Petkom, zajedno sumnjam da mogu, a placati par miljuna eura za igraca koji bude redovito zapocinjao na klupi se jednostavno ne isplati
    Bolje da se ti novci uloze u pravog krilnog napadaca
  • Mali Zeus
    13.2k
    Kakav Mierez kakvi bakrači. Osim kaj sebe slabimo slabimo i konkurente koji potencijalno mogu otkinuti bod tovarima.
  • Laugreano
    2.5k
    Pa za Jakirov nogomet MIerez je puno korisniji od Petka. Vjerojatno racunaju da Petko ide na ljeto.
  • Praskaton
    2.3k
    Nadam se da računaju da i Jakir ide na ljeto.Najkasnije
  • Benito
    870
    Glava me već boli od svega, svaki dan jedan novi igrač iskoči da ga mi želimo dovest i na kraju nitko ne dođe...mierez se ne uklapa nikak
  • Mr Anderson
    8.2k
    Miereza bi bilo dobro dovesti obzirom kakve bekove i krila dovodimo u zadnje vrijeme. Nama treba centarfor koji će biti stalno u 16 i od kojeg će kretati presing. Po svemu sudeći Brunina priča u Dinamu završava ovo ljeto. Ako nas Osijek krene ucjenjivati za Miereza onda možda nebi bilo loše vidjeti kakva je situacija s Beljom. Naravno, moramo se istovremeno riješiti nekoliko napadača. Drmić je već bivši. Još barem jednog.
  • keppi
    209
    Dobro pitanje. Baturina je neke utakmice igrao lijevo krilo. Petkom može iza napadača (Miereza).Onda bi to bilo više 4-4-2. Mišić i Ademi ili Sučić u sredini, Baturina lijevo, Kaneko desno, a Petko i malo ispred njega Mierez u vrhu napada.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Ako Baturina nije u formi, zašto ne bismo probali s 2 napadača, Petko i Mierez u špici. To izgleda opasno, ali ja bih radije novce uložio u Belju.
  • keppi
    209
    Ako bi došao Mierez onda Kent nije neophodan, a Hoxha bi bio đoker s klupe. Jakirović je baš htio Miereza jer je on sigurno najjači što se tiče presinga i stila igre kakav Jakir preferira.
  • keppi
    209
    Mislim da Beljo ne želi u Dinamo. Njemu je i s klupe nos u oblacima i sebe prije vidi u Bayernu, nego li kod nas.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Vi pričate o Mierezu odmah? Mislim da to nije realno. Ja sam mislio da se Miereza dovede u ljetu.
  • Peškaman
    4.4k
    I po meni Mierez nije realan prije kraja sezone.
    Osijek sigurno neće pustiti Miereza ispod 3,5/4mil eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions