• i more je plavo
    1.1k
    .....i posjedom od cca 73 %
  • Orc123
    8.1k
    Da se razumijemo mi pravog napadaca nemamo...Kule i Brodic zajedno imaju sezonu i pol kvalitetnog nogometa u HR. Petko s druge strane vise gleda kako ce gurnut kroz noge i asistirati....zadnji napadac golgeter bio Gavranovic i prije toga Henriquez....
  • Mr Anderson
    8.2k
    Nije toliko ni problem Mierez kao igrač, ali doveli smo već Brodića. Trenutno od napadača na plaći imamo: Petkovića, Kulenovića, Brodića, Emrelija(ozljeđen al vratit će se relativno brzo), Drmića, Jurića(99% sam siguran da ga mi plaćamo na posudbi). Da li vi stvarno mislite da je normalno imati 6 napadača + Mierez znači 7 a igramo u formaciji sa 1 napadačem? Čak i da igramo sa 2 puno jehardek

    Pa Mierez bi došao na ljeto pod pretpostavkom da Bruno odlazi, Drmiću ističe ugovor. Emrelija i Jurića bi trebali pokušati prodati. Ostaju Kule i Brodić.
  • Haza
    4.7k
    Dakle nemoguće, vidim da je većini ekipe Mierez, prvi strijelac lige loš, i da on kao nije za Dinamo. Ljudi moji, kaj je s mozgom.
    Mierez je npr. na Poljudu ubio Hajduk, masakrirao, to je vidio svatko tko se iole kuži u nogomet, a nije ni zabio gol. Svaku tekmu s Osijekom nam je on najveća opasnost.
    Kretnje Miereza, pozicioniranje, duel igra, pritom mislim na skok, mu je brutalan, on je u većini faktora najbolji napadač lige. Sad vam i on nevalja. Najbolje da nikog onda ne dovedemo, ček malo, i onda ne bi bilo dobro.
    Da sad uprava dovede Benzemu, neko bi rekao da je star i skup.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ljudi moji, kaj je s mozgom.Haza

    Kad se krene ovako, onda znamo da će argumentacija bit top

    Da sad uprava dovede Benzemu, neko bi rekao da je star i skup.Haza

    Neka ga dovedu, pa ćemo vidit komentare
  • Laugreano
    2.5k
    Cisto me zanimala usporedba statistike u HNLu. Pa eto...

    Petkovic - 146ut 48g 38as 9.412' min, 64min prosjek, 109min za gol ili asist
    Mierez - 134ut 54 g 14as 10.418'min, 77 min prosjek, 153
    Livaja - 102ut 60g 31as 8.883'min, 87min prosjek, 98
  • Orc123
    8.1k
    Potpisao bi sutra da dovedu Miereza,tj. Neg dodje u ponedjeljak da prvo sprasi Hajduk....top igrac za nas i za igrace koje imamo...bio bi opca opasnost! Igrac koji ne staje 90min...nek ga plate koliko treba ali on je konstanta i vrijedi.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Dakle nemoguće, vidim da je većini ekipe Mierez, prvi strijelac lige loš, i da on kao nije za Dinamo. Ljudi moji, kaj je s mozgom.Haza

    Dosta smo kao navijaci zahtjevni opcenito, meni bi ovo bio dobar transfer uz ok cijenu
  • Haza
    4.7k
    Za kraj od mene na temu statistike, biti napadač u Dinamu i Osijeku je nebo i zemlja. Prije svega jer u Dinamu imaš bolje suigrače, drugo jer u Dinamu imaš posjed 73 posto, i treće jer u Dinamu imaš barem duplo više udaraca i prilika po utakmici nego u Osijeku.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Da sad uprava dovede Benzemu, neko bi rekao da je star i skup.Haza

    Može i Giroud...još je stariji.
  • rioda
    4.8k
    Prije nisam baš bio sklon dovođenju Miereza, no nakon više pogledanih utakmica Osijeka, par slabijih i derbiji protiv Dinama, Hajduka i Rijeke, mišljenja sam da bi nam bio top pojačanje u napadu.
  • keppi
    209
    Nitko osim SN ne piše o Mierezu, tako da je sve možda samo velika patka....ako je kud baš pred Hajduk. Olivari ovim potezom može samo unijeti dodatni nemir u nervozu u osječke redove.
  • Laugreano
    2.5k
    Naravno, ja sam apsolutno za dovođenje Miereza, i smatram da bi nam trenutno bio korisniji od Petkovica.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Nitko osim SN ne piše o Mierezu, tako da je sve možda samo velika patka....ako je kud baš pred Hajduk. Olivari ovim potezom može samo unijeti dodatni nemir u nervozu u osječke redove.keppi

    I Olivari se upregnuo u kola za tovare. Prije je za Miereza objavio pred našu tekmu da ih uznemiri, sad pred Hajdukovu da im olakša posao. Smrad.:lol:
  • Jaro
    7.4k
    dobro kaj je vama s napadacima - kolko mi to sansi imamo po utakmici pa da napadace mozemo kriviti za manjak golova?
    to kaj nemamo vezni red, i sve se svodi na neke 1na1 akcije Kaneka i sada Hoxhe uopce ne utjece ni na sto...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions