• Orc123
    8.1k
    to vec imamo u Sucicu. Stvarno Sucic i Misic su totalno isti tipovi igraca. Spori, odlicna anticipacija, razigravanje, brzi protok lopte, solidan skok, nogometna inteligencija, mirni na lopti. Bas su preslika jedan deugoga...nisu zadnji vezni ala Selahi ili Sunjic ali nogometnom inteligencijom nadomjestaju sve to. Meni Krivak i Misic po nicem nisu slicni, niti malo.
  • CastAway1986
    1.5k
    Opet ću ponoviti, treba nam golgeter sad napadač ili krilni napadač manje je bitno..
  • Zagi
    7.7k
    Krivak je čista motorična 8ica/6ica. Biti će puno bolja verzija Ljubičića (verzija u vezi) ili Ademija.
    Samo , to već imamo u Čaiću. Krivak je po meni bolji , samo jeli toliko bolji da ga se isplati kupovat nisam još siguran.
    Vidjet ćemo Čaića u BiH.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Iz menadžerskih izvora bliskim Maksimiru probila se informacija da bi Dinamo opet mogao krenuti po - Ramona Miereza! Kažu nam naši informatori da se sad nakon prodaje Ljubičića u AEK, otvaraju nove financijske mogućnosti, te da u plavom domu razmišljaju o investiciji u osječkog napadača.

    SN
  • CastAway1986
    1.5k
    Sportske pišu da Dinamo ide po Miereza!!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ima ugovor do 2025. a Osijek je doveo nekog napadaca iz Slovacke tako da mi ovo zasad djeluje ostvarivo i realno

    Edit: nisu doveli ali se povezivalo
  • Mihaljević
    9.8k
    Bolje i Ramon , nego Kent na 3 mjeseca.
  • Klenx
    5.6k
    Kakav mrtvi Mierez,
    Petković, Kulenović, Drmić, Emreli, Brodić i Mierez.

    Neka Miereza do ljeta tamo nek uzme tovarima najmanje 2 puta po 2 boda do tada.
  • Mihaljević
    9.8k
    Kulenović, Drmić, Emreli, BrodićKlenx

    Nijedan od njih nije rank Dinama.
  • Nolifer
    8.1k
    Neke nakon kriminalnih izvedbi i više ne računam kao napadače, tako da kaj se mene tiče može Mierez, možda donese prevagu, ne treba mu puno prilagodbe, tak da mogla bi to biti dobra priča :up:
  • Haza
    4.7k
    Male su šanse da će Osijek pustiti Miereza ispod 3.5 mil eura. Da bi uopće i za tu lovu pustili Miereza, morat će prije toga dovesti minimalno 1 napadača (poklonio bi im Drmića;)).
    Osobno, mislim da bi Mierez bio bomba u Dinamu za HNL, ali isto tako, taj transfer nije sad na 10 posto završenosti. Štoviše, to što su ga mediji načeli je tek umanjilo mogućnost dolaska, to više naša Uprava pokušava smiriti forum:)
  • wolfgang14
    1.6k
    Ja mislim da svakako trebamo PRAVOG napadača, a izgleda da računaju na Petkov odlazak, tako da bolje da dovedu napad sad da se krene uigravat, da ne bude na ljeto sve z brda z dola

    I mene malo brine cijena da. Nadam se da ga nećemo preplatit, ali poznavajući našu upravu, vjv oćemo
  • Jurki
    11.7k
    to više naša Uprava pokušava smiriti forum:)Haza

    Hahahaha bez zamjerke ali vecu bedastocu nisam cul vec dugo.
    Da oni kak ti velis "smire forum" oni bi se trebali kolektivno hititi u Savu. Ovo dovođenje Miereza je u rangu reciklaze od ljeta. Nesposobni su pa se bacaju floskule. Je pa probali smo nije islo (Podnar nije uspjel najti Pampas na guglu). Da je njima bil cilj dovesti pravog napadaca bas killera onda nebi placali Varazdinu 500 000 eura za igraca 6 mjeseci pred istek ugovora. Imamo Petka, Kulena, Brodica, Emrelija i Drmica na placi.. i jos Mierez.. kaj god
  • Mihaljević
    9.8k
    PXL_291022_96440976-scaled.jpg
    Mierez za pristojnu cijenu je dobar posao, Mierez kakav god da je on svake sezone da 10g. On je igrač koji se apsolutno uklapa u nas sustav koji je 90% probijanje bunkera čak i u derbijima... Petko i on bi mogli biti odličan tandem. Jedini igrač koji je ove sezone mogao nešto protiv Theophila, svi ostali napadači su pored njega izgledali smiješno, baš ga je terorizirao. Ali ponavljam, Ramon je dobar posao samo po pristojnoj cijeni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions