• Captain America
    17.7k
    Valjda je Podnar uspio zapamtit di se nalazi stadion... Iako me s njim ništa ne može iznenadit.
  • nemapredaje
    3.3k
    Ne kužim ovu foru s Podnarom i stadionom. Nek me netko prosvijetli.
  • Laugreano
    2.5k
    Isao po Miereza u gradski vrt,umjesto Opus arene.
  • nwankwo646
    342
    Kruži priča da je prilikom zadnjih pregovora za Miereza stiga u Gradski vrt, a ne na Pampas
  • Mali Zeus
    13.2k
    Tu je vijest širio Lesički tako da 90 posto šansi da je čista laž.
  • rioda
    4.8k
    Iskreno sumnjam da je to istina, čak mislim da je i on nešto rekao o tome u intervjuu. Ako je i bilo tako, čovjek je vjerojatno stavio lokaciju NK Osijek u google mapsu pa ga tamo odvelo :sweat:
  • i more je plavo
    1.1k
    to više naša Uprava pokušava smiriti forum:)Haza

    Pa nisam siguran da ce forum smiriti Mierezom.
    Ja sam bio u debeloj manjini u proslom prelaznom roku kad sam rekao da bi on bio od koristi Dinamu.
    Ovdje ga je vecina opasno ispljucala, i govorila da bi to bio siguran promašaj i bacanje love.
  • dzis
    809
    Ako se nakon izbora stabiliziramo i nademo konacno SD,pitanje da li ce Mierez vise biti u planu. Ova sadasnja uprava mora uzeti naslov i mislim da im Mierez daje tu ajmo reci sigurnost.

    Ocekuje se odlazak Petka tako da ne vidim razloga zasto nebi se islo po Miereza ako je cijena ok. Covjek je zivotinja u presingu i vjerujem da bi sa njime dosli lakse do naslova nego bez njega (ne govorim da bez njega necemo).

    Kada podvucem crtu,da..definitivno sam za Miereza vec nakon njihove tekme sa tovarima ,ali uz pristojnu cijenu.
  • cibona
    3k
    Ovdje ga je vecina opasno ispljucala, i govorila da bi to bio siguran promašaj i bacanje love.i more je plavo

    Pljuvali smo zato jer se nagadalo da cemo ga platiti oko 5 mil. + perkovic. Ispostavilo se da smo bili u pravu jer perkovic nas trenutno dize iz mrtvih.

    Mierez je solidan igrac i nedostaje nam takav tip napadaca. Ja bi im ponudio 2.5 mil. eura i kulenovica/brodica.
  • i more je plavo
    1.1k
    Ja bi im ponudio 2.5 mil. eura i kulenovica/brodica.cibona

    Pa nisu oni ovog portugalca za SD dopeljali da im mi podvaljujemo poluigrace za veliku lovu, takve on nadje za puno manje.
    I Kule i Brodic su solidni igraci, ali za max 250000 placu i mikro odštetu.
  • i more je plavo
    1.1k
    Negdje sam procitao da je max placa u Rijeci 350 000 i to valjda ima Pjaca.
    A vidim da mi tu vrtimo bar 3-4 njihova igraca koji bi nam legli ko budali šamar.
    Kod nas takve ili vece place imaju ovi kaj na foteljama pokriveni dekicama gledaju tekme i ponekad se zagrijavaju.

    I to i je nas osnovni problem, vec godinama preplacujemo "talente" kojih se onda ne mozemo rijesiti do isteka ugovora, jer ih nitko nece za tu lovu, a opet je glupo da ih ti placas da igraju protiv tebe.
  • Armagedon13
    959
    Mislim da je ovo realno
  • miro
    4.4k
    Ne mogu vjerovat da se opet gleda Miereza i još da bi se ta lova dala za njega? Svaka njemu čast na borbenosti i trci, ali on loptu ne zna pošteno uštopat, a nije ni strijelac ništa bolji od npr. Brodića
  • plavac173
    2.6k
    Nedaj Boze da dodje (ako) prije utakmice sa tovarima...
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ne mogu vjerovat da se opet gleda Miereza i još da bi se ta lova dala za njega? Svaka njemu čast na borbenosti i trci, ali on loptu ne zna pošteno uštopat, a nije ni strijelac ništa bolji od npr. Brodićamiro

    A za koliko para misliš da se može dovesti dobar napadač koji garantira 20 golova u sezoni? Ispod 7-8 teško, pa smo osuđeni na rang Miereza koji bi se možda mogli dovesti za 3 milje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions