• Nogo
    3.6k

    To baš i ja kažem, a novine cijeli dan puna usta Brekala, Bare, nas... samo je bio jedan post o Mišku i Rijeci kako treniraju u 2h ujutro.
  • Krizy
    43.2k
    Bara odbio komentirati Dinamov osvrt na temu Brekalo.
    Dovoljno.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Bara odbio komentirati Dinamov osvrt na temu Brekalo.
    Dovoljno.
    Krizy

    Bome krizy kolega sve je jasno, izašlo je na novoj upravo i mogu samo reci upravo srami se. A i tebi josipe od srca želim da ne osvojiš titulu s tim tovarima koji su te pljuvali bez obzira na ove naše lažove koji su te izvarali
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ide Diallo u 1/8 finale Africkog kupa... Nema Livaje, Sahitija, Sigur za Osijek
  • wolfgang14
    1.4k
    Obala bjelokosti je prošla dalje, Hajduk neće imati ni Dialla na raspolaganju protiv Osijeka. Baš me zanima kaj bu Karoglan smislio za bekove. Pretpostavljam mladi Hrgović lijevi bek a uremovića na desnog beka. To nam ide u prilog
  • Juznjak
    3.8k

    Prije će igrat s Moufijem i Mikanovićem. Diallo legenda je odigrao na AFCON-u koliko i ja, ali ide do kraja :rofl:
    Edit: ne znam jedino je li se spominjala neka ozljeda Moufija. Uglavnom, zeznuta je situacija za njih i iskreno me jedino strah hoće li Brekalo radit probleme Osijeku.
  • wolfgang14
    1.4k
    Prije će igrat s MoufijemJuznjak

    a jel Moufi na raspolaganju? Bilo je priče da je i on upitan, ako će bit u rosteru onda vjerojatno on da
  • Dudu 9
    284
    [reply="wolfgang14;366192"
    U UPU podcastu su večeras rekli da Moufi nije dostupan protiv Osijeka.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Kako bi naša pobjeda protiv Gorice i pobjeda Osijeka sve okrenuli samo tako…
  • Ludovic IX
    7.3k
    pa sve sw zna. Rečeno je brekalu poslije lokomotive da pričeka 1 dan. Evo kak je pricekao.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    S obzirom da imaju problema sa bekovima mozda broj 70 bude tamo igrao, a znamo kako je dobar bio protiv spanjolaca :rofl:
  • NitkoBitan
    17.1k
    Veselim se Mikanovicu na beku. Mislim da se petero djece u Dalmaciji odrekne nogometa svaki put kad on primi loptu. Reakcija poljudskih tribina na njegove vratolomije me podsjeca na sprdanje Pivarica od strane maksimirskog istoka.
  • Juznjak
    3.8k

    Hahahha je je, njemu ne pomaže ni to što “voli Hajduka više od svega”, ni to što “igra srcen”, a ni to što je “prgav ka pravi član prgave familije”. Baš sam osluškivao reakcije tribina na njegove poteze tijekom utakmice protiv Rijeke, milina za oči vidit kakav je on loš pokušaj igrača, a i milina za uši kad čujem kakvi se duboki uzdasi, a onda i psovke prolome tribinama :rofl:
  • NitkoBitan
    17.1k
    Index jednom rijecju nije spomenuo Mikanovica.

    Od bekovske cetvorke spomenuti Sigur koji je dobio treci zuti, crni koji je zbog reprezentacije odsutan i Moufi kojeg saltaju na desnog beka jer nema Sigura. Zasto odbijaju prihvatit svoju realnost :fear:

    Ili su mozda strah, problemi i razocaranje sinonim za Mikanovica :sweat:
  • superhik
    11k
    Jel' igdje prikazana situacija za poništeni gol Rijeke?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.