• sport
    3.3k
    Niko Kranjčar nije otišao u Hajduk jer je bio borac protiv Mamića već je otišao jer nije pristao na smanjenje ugovora.Inaće dok je lova uredno kapala Mamić je bio OK
  • Dudu9
    813
    to da se Brekalo nudio Dinamu ispada da je dolazio da igra besplatno a zapravo bi Dinamo platio 800k eura za 6mj posudbe, da je željan igranja u Dinamu tražio bi manju plaću mislim da nebi bilo problema onda oko dogovora
  • NORTE
    11.4k
    17.2. je Rudeš-Hajduk pa svatko može doć na zapad i uputit lijepe riječi izdajniku Judi Kmekalu.
  • Georg Koch
    4.5k
    Al ste stvarno pretjerali sa pickom Brekalom vise :vomit:
    Ja ga ne bi spominjao do Osijeka, kad se nadam losoj predstavi doticnog klauna, sa porazom u dzepu :starstruck:
  • sport
    3.3k
    Iskreno meni nije ni malo žao što nije došao,meni je više žao što Pjaca nije kod nas.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Evo gol . hr artiljerija pali masinu i stavlja clanak "Ovo se nije vidjelo u prijenosu, armada baca baklje pod tribinu pune djece".
    "Nekoliko baklji palo je pod zapadnu tribinu punu djece, no srećom, nikoga nisu ozlijedile."

    Nit je baklja bila toliko blizu tribine nit je pogodila ikog. Nijedan clanak ni video gdje u jednom trenutku nesto pogadja Smolcica(mislim) kod auta i gdje se on hvata za glavu i gdje mu lik sugerira rukama da krepa, i onaj mali gdje pokazuje srednjak u kameru.
  • Jurki
    11.7k
    https://www.instagram.com/stories/ljuboooo1904/3290854099631780763?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

    Ivan Ljubic podjelio story sa UPU di je pogodil strijelca na utakmici jogurt-Rijeka.

    Bravo Ljubo :strong:
  • nwankwo646
    342
    I tako, 24h nakon utakmice ne vidjeh na portalima nijedan članak o VARu, detaljnoj analizi ruke, jeli sudac treba gledat ili ne, drugom žutom za Kalika itd...
  • NORTE
    11.4k
    Al ste stvarno pretjerali sa pickom Brekalom vise :vomit:Georg Koch
    O nismo.
    Ne treba detaljnije ni objašnjavat to.

    Možemo o svemu pričati, ali i ovo se direktno tiče našeg kluba i ne znam zašto na silu izbjegavat komentirati pozadinu šupačke izdaje, ionako su sve druge teme dosta mučne, od trenera do uprave.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Osijek organizirao prodaju ulaznica za utakmicu sa Hajdukom po istom sistemu kao i mi - clan (clanovi godinjaci isto) moze uzet kartu za 4 osobe koje nisu clanovi. Uveli smo revoluciju :cool:
  • Kepec
    5.5k
    O Brekalu se protežu stranice i stranice jer ljudima jednostavno nije jasno zašto i kako.
    Svima je jasno da je profesionalac, nogometaš, igra za lovu, to mu je posao itd. I očito u glavi ima neki drugačiji spoj koji mu govori da je Dinamovac, dečko iz Zagreba, a u isto vrijeme može trčati po terenu dok "njegovi" navijači u pjesmama gaze, tuku i mrze taj isti Dinamo i Zagreb.
    Tebi ili meni to nikako, ali nikako ne ide zajedno dok eto njemu je u redu i normalno.
    Znam da bi jedan dio foruma otvorio zasebnu temu o njemu i pisao, a drugom djelu idemo na živce koliko smo u stanju pisati o njemu, ali još koji dan i već ćemo pisati o 2 000 ili 10 000 ljudi na Maksimiru, nonšalanciji Petka, eksplozivnom Kaneku i nadam se pobjedi protiv Gorice.
  • Keyser Soze
    10k
    Najbolji model, napuniš stadion većinom svojim ljudima, a minimaliziraš broj ovih jazavaca, dida i svekrvi.
  • Krizy
    43.2k
    Mišković kaže da za suce ima tek jednu zamjerku: ‘Produžetak je trebao trajati 20 minuta’ :lol:
  • Muka
    357


    Bravo. Zastrašujuć je podatak kako nitko ne dovodi u pitanje te evidentne sudačke propuste. Sudačka nadoknada od 11+ minuta. Ruka koja prije da nije nego je. I još sitnih ali ne beznačajnih pogrešaka u korist tovarije. Je li uopce bila analiza suđenja?
  • NitkoBitan
    17.1k
    Je. Jos nisam vidio navijace Osijeka da kukaju kako se diskriminiraju neclanovi navijaci Osijeka. Ja nisam clan i ne znam niti jednog clana, a navijam za Osijek kme kme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.