• Crni86
    3.9k
    Ako se to dogodi to je definitivna potvrda da nemaju za biber, a onda tek krecu neugodna iznenadenja za njih u vidu slaganja jeftine moncadi.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Mislim da je uz svu sprdanciju proslo ispod radara... Hajduk je jedini europski klub koji ima sportskog direktora koji nema potrebne licence za obavljanje te funkcije :rofl:

    Kao da te instruktor voznje uci vozit a ni sam nema vozacku. Zasto HNS ne reagira?
  • plavi devet
    308
    nemoj da HNS reagira, bolje je da on ostane sportski direktor
  • rioda
    4.8k
    Zasto HNS ne reagira?NitkoBitan

    Sigurno će netko drugi s licencom biti službeno na poziciji, a kao što kaže @plavi devet, neka Kalinića na toj poziciji što duže :grin:
  • Brusa
    1.5k
    mislim da on nije sd formalno, nego član uprave za sport
  • Ivdzo11
    4.2k
    Bara je u tek završenoj sezoni Hajduku doveo dva važna igrača. Prvi je bio Mihael Žaper, kojeg su na Poljudu čvrsto zacrtali dovesti iz Osijeka još prošlog ljeta, da bi nakon puno nadmudrivanja u Hajduk stigao sredinom rujna. Hajduk je Osijeku morao uplatiti i velikih milijun eura odštete. Andy Bara se u tom transferu odrekao menadžerske naknade jer mu je najvažnije bilo ispuniti želju igrača o kojem skrbi, pa je izašao u susret Hajduku koji se na ovom transferu istrošio više nego što je planirao.

    Nekoliko mjeseci kasnije Hajduk je krenuo u novi veliki lov na Josipa Brekala, još jednog igrača o kojem skrbi Andy Bara. Znamo da se taj transfer odvio u doslovno nekoliko sati, a Bara je u njemu ponovno odigrao jako važnu ulogu. Najprije je Brekala usmjerio prema Poljudu, a onda se ponovno odrekao menadžerske provizije. Samo što je ovaj put imao jedan uvjet - tražio je protuuslugu.

    Pogađate već, tražio je ekskluzivno pravo na prodaju Rokasa Pukštasa, što mu je Jakobušić na koncu i potpisao. Doduše, samo do 1. srpnja, uz klauzulu od minimalno 10 milijuna eura.

    Pukštasova (i Hajdukova) sudbina tako je u rukama Andyja Bare, koji je pristao na ekskluzivnost do 1. srpnja, očito uvjeren da će do tada pronaći klub za Pukštasa. I donijeti na Poljud najmanje 10 milijuna eura. Kako Bara ima sjajne relacije u Red Bull Leipzigu, samim time i Red Bull Salzburgu, logično je razmišljati da bi mladi Amerikanac tamo mogao nastaviti karijeru.
  • blue heart 72
    1.7k
    e bumo vidli da li be sve to stvarno tak
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ne piše koliko Bara ima od tih 10 milijuna.?
  • Brusa
    1.5k
    ne piše. Taj dio sam i ja tražio, ali ništa. Kad se svi namire izgleda mi da neće puno hajduku ostati...
  • The Undertaker
    5.4k
    U čemu je kvaka sa ekskluzivom? Što ako neki drugi manager donese veću ponudu?
  • Droljo
    8.2k
    Što ako neki drugi manager donese veću ponudu?The Undertaker
    E, nebude!
  • mali M
    5.2k
    Ne piše koliko Bara ima od tih 10 milijuna.?marcio amoroso

    I tu će se odreć svoje naknade! :snicker:
  • Yovitssa
    645
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/tm-azurirao-cijene-hnl-ovaca-igraci-dinama-i-rijeke-profitirali-osijekov-dragulj-poskupio-cak-deset-puta/130555

    Sve se vraća na svoje mjesto!
    Sjećam se histerije kad je Brekalo potpisao za Hajduk, trenutno su postali skuplja momčad od nas. Eto, sad je sve sjelo i došlo na svoje! :strong:
  • Krizy
    43.5k
    Pregled sezone možete pogledati ovdje, a nova tema za sljedeću sezonu je ovdje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.