• BornaPŽ1986
    1k
    Nekako mi nema smisla da dodje tu samo odigrat par utakmica, najvise mi ima smisla da ce dogovoriti nekako ugovor na makar godinu i pol, ne znam sto je njemu u glavi i kako misli zavrsit karijeru tako da
  • Mali Zeus
    12.7k
    Nekako mi nema smisla da dodje tu samo odigrat par utakmica, najvise mi ima smisla da ce dogovoriti nekako ugovor na makar godinu i pol, ne znam sto je njemu u glavi i kako misli zavrsit karijeru tako daBornaPŽ1986

    Njemu je najvažnije oporavit se za Euro. To mu je sigurno ugodnije i bolje u Splitu nego u Londonu, a za Spurse više neće igrati. Ne bi bilo čudno da kad skuži da se dobro oporavio da na ljeto odluči probati još negdje ako bude ponuda.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Njemu je najvažnije oporavit se za Euro. To mu je sigurno ugodnije i bolje u Splitu nego u Londonu, a za Spurse više neće igrati. Ne bi bilo čudno da kad skuži da se dobro oporavio da na ljeto odluči probati još negdje ako bude ponuda.Mali Zeus

    To je jedna opcija da, ali jel ne moze obavit oporavak u Splitu kao sto je Orsic imao dio oporavka u Zagrebu? Druga opcija da ce stvarno zaigrat kod njih na duze ako je financijski vec obavio svoje ali to ne mozemo znati.
  • rioda
    4.8k
    O njegovom ostanku dosta bi mogao ovisiti i naslov prvaka. Ako osvoje, siguran sam 100 posto da će ostati. Ako ne, mogao bi im izmigoljiti i otići nekamo po veću lovu, samo što onda riskira da bude omražen u cijelom kraju :D
  • rioda
    4.8k
    Piše Index da je gotovo, da će biti predstavljen ovih dana. Posudba do kraja sezone

    https://www.index.hr/sport/clanak/doznajemo-gotovo-je-perisic-dolazi-u-hajduk/2530736.aspx
  • San Lorenzo
    15.5k
    Nevjerojatno koliko ljudi ovdje piše gluposti tipa "polomljeni 35-godišnjak", "najskuplji igrač u povijesti HNL-a", "igrat će 3-4 utakmice i otić"

    Ljudi moji dolazi im Perišić, jedan od najvećih igrača naše reprezentacije koja je osvojila srebro i broncu, igrač koji je toliko dobar da on sam u jednoj sezoni zaradi jednu trećinu godišnjeg Hajdukovog budžeta
    Purger

    Opisuješ igrača prije teške ozljede koja će ga na 10 mjeseci udaljiti od nogometa, sve to u 35. godini života...Perišić u hajduku mi je izazivao nelagodu prošlog ljeta, sad više ne, sad mi jedinu nelagodu izaziva pomisao na nesnosnu količinu patetike koju će oni prosipati sljedećih mjeseci dok ga budu vozali po gradu i pokazivali kao cirkusku atrakciju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    dok ga budu vozali po gradu i pokazivali kao cirkusku atrakciju.San Lorenzo

    legendarno :lol:
  • Ludovic IX
    7.3k
    prosinecki sa 29 godina
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Brate mili 5 stranica o perišiću i govnima sa juga.
  • Nolifer
    8.1k
    kao cirkusku atrakciju.San Lorenzo

    U cirkusu tovari bar nečem služe i korisni su, a u ovom slučaju nisam baš siguran. :lol:
  • Rakovica1986
    632
    Ovdje je jasno vidljiv naš glavni problem. Umjesto da gledamo svoja posla i dogovaramo ko će kome kupit kartu u ponedjeljak za tekmu u utorak mi se bavimo tovarima. Kog boli k, nek dovode koga žele. Perišiću želim sve najbolje i nek se oporavi kako treba, te se nadam da neće žurit s oporavkom radi sitnih interesa zadruge jer je vrlo bitno da bude zdrav za Euro.
    Ako ćemo imat igru na terenu na što mi ne možemo utjecat, no možemo vjerovat stožeru i igračima jer su to obećali, a još vrlo bitnije posjetu na svakoj j...... utakmici mi smo novi/stari prvaci HNL-a. Tu započinje i završava svaka priča. Usmjerite energiju na ono što možemo promjeniti, a ne tuliti o drugima.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ovdje je jasno vidljiv naš glavni problem. Umjesto da gledamo svoja posla i dogovaramo ko će kome kupit kartu u ponedjeljak za tekmu u utorak mi se bavimo tovarimRakovica1986

    Tema je 1. HNL.
  • Jurki
    11.7k
    prosinecki sa 29 godinaLudovic IX

    Malo je da ne velim glupo stavljati Perisica i Prosineckog u istu recenicu jer je Prosinecki imal bolju igracku karijeru. Igral je u Barci i Realu koji su ipak za klasu uspjesniji klubovi od Intera, Bayerna, Dortmunda i Tottenhama.
    Isto tak Prosinecki se nije vrnul da u Dinamu okonca karijeru s 35 godina.
  • Rakovica1986
    632
    ma jasno mi je to, ali nekako mi se čini da će ova tema narednih tjedana pa možda i mjeseci samo tu priču vrtit. Tu se gubi fokus sa bitnoga, po meni.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Bilo je pitanje da kad sw nama vratio netko sa kvalitetom perisica..kao on je još uvijek u prime-u.

    Prosinački je došao sa 29 i odigrao tri sezone i lomio Beckhama..ovaj će odigrati 5 tekmi i ako dodje ponuda iz turske od 6 milja godišnje, ispričati se i reci da sw opet vide za 2 godine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.