• Mali Zeus
    10.3k
    Za sve one koji pišu vjerojatno ostaje do sljedećeg ljeta, nešto znate što mi drugi ne znamo?
  • Vučko53
    177

    Usporedit igraca koji je vjerojatno top3 po doprinosu repki u povijesti, osvajaca LP-a i stijelca gotovo 100 golova u ligama petice s Pjacom je smijesno
  • Krizy
    37.9k
    Usporedit Perišića na vrhuncu i Perišića nakon teške ozljede i s 35 i pol godina (početak sljedeće sezone za koju si pisao o 15+15) je smiješno. Nema šanse da dođe ni blizu 15 golova i 15 asistencija u sezoni. Nikakve šanse.
  • Captain America
    14.6k
    Mi nemamo to nesto sto vuce nase igrace nazad, i to ce nam biti boljka i dalje ocito.Georg Koch

    Perišić se vraća s 35 godina na posudbu. Tako kako je Perišić govorio o povratku je slično govorio Ćorluka i čini mi se Mandžo pa su se sjetili s 35 da bi se vratili. Jedina razlika je da nisu imali defektno koljeno. Kod nas sad Kovačić priča o povratku, a svjesni smo da još 5 godina neće biti ništa od toga. Igrači se u ranoj dobi u HNL vraćaju jedino nakon teških ozljeda ili oživit karijeru.

    Ocigledno je da se vraca na godinu i pol.Georg Koch

    Nekoliko naših novinara je krajem 2023. objavilo da se želi vratit samo na 6 mjeseci. Schira je i ljetos objavio da Perišić dolazi sigurno pa ga je Romano poklopio nakon par sati.
  • Bruh
    901
    kaj pa ozljedi ga se ponovo ko da je to problem nađeš nekog voljnog i nek se pozdravi sa sezonom kao što je napravio Eduardu Martin Taylor a taj je dobil sam tri utakmice suspenzije... dobro aj možda bi tako Hrvatska izgubila dalmaciju pa nije baš neka ideja ; )
  • Georg Koch
    3.8k
    pa tko se u nas vratio velicine tipa Perija?
  • Efes Pilsen
    7k
    O tome kakav ce igracki utjecaj imat Perisic ne mozemo znat dok se zapravo ne vrati na teren. Ono sto im ide u prilog je da je on jedan od onih vrhunskih profesionalaca i da ce napravit sve da se vrati sto prije.
    Kocka je, ali je i najbolja kocka koju si mogu priustit. Sa Sarlijom i Uremovicem su si rijesili stoperski par na duze vrijeme, s Livajom i Krovinovicem imaju kontinuitet i to nadograduju smisleno.
    Ne treba ih podcjenjivat nit precjenjivat. Mi imamo sve preduvjete za sklopit kompetitivniju momcad i moramo dodat gas, ako ne znamo kako onda jbg.
  • Captain America
    14.6k
    pa tko se u nas vratio velicine tipa Perija?Georg Koch

    Ne bi se ni on vratio da nije grozne ozljede. Ljetos je Gabelić pustio info da ima ponude Rome i Atletica, a da želi igrati u Španjolskoj. Doslovno im je reko na dočeku da će se vratit, ali da ne zna kad.
  • Mali Zeus
    10.3k
    ↪Keyser Soze kaj pa ozljedi ga se ponovo ko da je to problem nađeš nekog voljnog i nek se pozdravi sa sezonom kao što je napravio Eduardu Martin Taylor a taj je dobil sam tri utakmice suspenzije... dobro aj možda bi tako Hrvatska izgubila dalmaciju pa nije baš neka ideja ; )Bruh

    Koji je ovo vrag?
  • Georg Koch
    3.8k
    pouka moja je da se od vecih igraca i imena nitko u nas ne vraca i nema zelju za tim. Sve ostalo je - nesto ostalo.
  • rioda
    3.1k
    Netko spominje Uremovića, to je po meni jedna od većih greški naše uprave što se tiče transfera. Odbili su igrača koji nam se nudio, riješio bi nam obrambene probleme, a sad nam u glavnom konkurentu stvara probleme.
  • Bruh
    901
    brexit nogomet
  • Jurki
    9.2k
    zeljet nekom igracu ozljedu je retardirano pa taman taj igrac bio ne znam kakav tovar.
    Tu se ne radi o nogometu vec o necijem zdravlju. Jebiga ako je nogomet vazniji od necijeg zdravlja onda nek sve ide u kurac.
  • Bruh
    901
    Kakav Perišić pa nemre on promijenit ostatak levata u Hajduku vidjet ćete sami da će početi sad na proljeće kiksat protiv slavena rudeša i ostalih "uglednih" momčadi HNLa netko je napisao da im euforija daje bolje rezultate a zaboravlja koliko su kiksali zadnje dvije sezone kad su se nabrijali da će osvojit naslov... kakav crni hajduk prvak ne budite smiješni
  • Bruh
    901
    zajebavam se jbt led normalno da ne želim da se polomi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.