• Mali Zeus
    12.7k
    Schira kaže da potpisuje do 2025.Keyser Soze

    Sigurno ne sada, eventualno na ljeto.
  • Keyser Soze
    10k
    Svejedno, to bi značilo da ostaje bar 18 mjeseci
  • Mali Zeus
    12.7k
    U ovoj priči bih ipak više vjerovao Romanu
  • Klenx
    5.6k
    Nema šanse da Perišić ozbiljno zaigra prije zadnjih par kola, a siguran sam tko god bude tada prvi (mi ili oni) da će biti i na kraju, izgurati će ostatak na silu.

    Tako da je što se rezultatskog dijela tiče Perišić totalno irelevantan.
    Njima će on donijeti koju pinku od dresova i članova, ali svejedno će, ako ne budu prvaci, na ljeto morati Pukstasa i Sigura utopiti.

    Za nas je čak i dobro da Perišić potpisuje sada, u napetoj borbi za naslov gdje je svaka tekma možda i presudna, tovarska euforija će sigurno natjerati kojeg čovjeka više na stadion.
  • Purger
    360
    Nevjerojatno koliko ljudi ovdje piše gluposti tipa "polomljeni 35-godišnjak", "najskuplji igrač u povijesti HNL-a", "igrat će 3-4 utakmice i otić"

    Ljudi moji dolazi im Perišić, jedan od najvećih igrača naše reprezentacije koja je osvojila srebro i broncu, igrač koji je toliko dobar da on sam u jednoj sezoni zaradi jednu trećinu godišnjeg Hajdukovog budžeta

    Ako ostane na 18 mjeseci, to će bit nevjerojatno velik uspjeh za njihovu upravu i tu mi ne možemo ništa osim čestitati im i pokušati bit najbolji što možemo da ih spriječimo da osvoje dvije titule zaredom

    Ajmo bit malo realni
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ajmo bit malo realniPurger

    Ajmo.

    Evo ti govoriš o dvije titule zaredom i realan si pretpostavljam? :D

    U ovoj fazi sigurno ne potpisuje do 2025. zbog ugovora sa Spursima btw.
  • Purger
    360
    Da, ako mi igramo kako smo igrali ovu polusezonu, a oni imaju Perišića, favoriti su za titulu ovu i iduću sezonu

    Sad su i bez njega na +7 s 2 utakmice više

    Nisam rekao da će osvojit 2 titule zaredom, ali dosta mi je više čitati ovdje 20 komentara polu posprdnih kad ono da nama dođe Perišić sve bi gorjelo

    Hajduk se mora ozbiljno shvatiti i nemamo više pravo na kiks
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus Da, ako mi igramo kako smo igrali ovu polusezonu, a oni imaju Perišića, favoriti su za titulu ovu i iduću sezonuPurger

    Pa što je nerealno reći da će odigrati eventualno 3, 4 tekme pri kraju sezone ako i to?

    To nije posprdno, to je činjenica.
  • Bruh
    946
    Ma osvajamo mi ponovo kakav Perišić samo ako se lik vrati ne smije nitko od naših radit neke ful oštre startove prema njemu da ga imamo za Euro...
  • Purger
    360


    U redu ako odigra samo 3-4 kola, to znači da mi 3-4 kola prije kraja trebamo bit prvi, i onda zadnje 3-4 utakmice sve pobijedit.

    Kako god okreneš moramo sad ozbiljno počet skupljat bodove i jedan/2 kiksa bi nam moglo uništiti sezonu
  • Keyser Soze
    10k
    Prava je istina da nitko ne zna kad će se Perišić zapravo vratiti, al zamislite scenu da imamo +2 5 kola do kraja i njima na krilo dođe Perišić, zato moramo ranije osigurat titulu i iskoristit period dok njega nema. Ako ostane i sezonu nakon onda mi tu ne možemo parirati s igračkim pojačanjem njegove klase i tu su u startu u prednosti. Mišljenja sam da ako Hajduk ne osvoji titulu ove ili iduće sezone da će se vratiti na onaj period borbe za Europu s Goricom i sličnima.
  • Mali Zeus
    12.7k
    U redu ako odigra samo 3-4 kola, to znači da mi 3-4 kola prije kraja trebamo bit prvi, i onda zadnje 3-4 utakmice sve pobijedit.Purger

    To trebamo biti vratio se on tada ili ne.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Daj jbt koji je vama pa nije messi u prajmu, već perišić. Čak ni messi ne može igrati sam i ne vidim da miami ubija u mls-u

    Mislim, odličan, fenomenalan igrač, pred kraj karijere i sa teškom ozljedom... nitko ne može znati hoće se ikada vratiti i na približnu razinu od prije ozljede. Možda hoće, možda neće!

    Pa pogledajte pjacu... dečko od 28 godina i ne može se vratiti na pravi način.
  • rioda
    4.8k
    Mislim da im igrački neće donijeti ništa, ali će im donijeti euforiju samo svojim dolaskom. Znate i sami kako oni funkcioniraju, nošeni euforijom opet mogu postići bolje rezultate nego ih realno zaslužuju, kao uostalom i tokom jeseni kad su se u nekim tekmama provlačili 'za dlaku' (npr. promašaji Rudeša, Osijek im poklonio gol i Lovrićeva prečka u zadnjoj minuti itd.). Tako da jedino iz tog razloga mi nije drago što će im doći (ako će), igrački se uopće ne pribojavam da može nešto utjecati. Moja neka prognoza što se njega tiče je da će zaigrati vjerojatno par zadnjih kola, onako sramežljivo i oprezno, a dobit će poziv na Euro na ime.

    A sad scenarij koji bih baš volio: Da im dođe sad na zimu, izgube prvenstvo, on zaigra zadnjih mjesec dana, ali ne mogu ništa jer su u zaostatku, a Dinamo gazi prema tituli. I da im onda još ode u ljeti u neki turski ili arapski klub :D
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Moja neka prognoza što se njega tiče je da će zaigrati vjerojatno par zadnjih kola, onako sramežljivo i oprezno, a dobit će poziv na Euro na ime.rioda

    To bi bila žešća sprdnja, ne znam na temelju čega on može na euro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.