• Georg Koch
    4.5k
    pa tko se u nas vratio velicine tipa Perija?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    O tome kakav ce igracki utjecaj imat Perisic ne mozemo znat dok se zapravo ne vrati na teren. Ono sto im ide u prilog je da je on jedan od onih vrhunskih profesionalaca i da ce napravit sve da se vrati sto prije.
    Kocka je, ali je i najbolja kocka koju si mogu priustit. Sa Sarlijom i Uremovicem su si rijesili stoperski par na duze vrijeme, s Livajom i Krovinovicem imaju kontinuitet i to nadograduju smisleno.
    Ne treba ih podcjenjivat nit precjenjivat. Mi imamo sve preduvjete za sklopit kompetitivniju momcad i moramo dodat gas, ako ne znamo kako onda jbg.
  • Captain America
    17.7k
    pa tko se u nas vratio velicine tipa Perija?Georg Koch

    Ne bi se ni on vratio da nije grozne ozljede. Ljetos je Gabelić pustio info da ima ponude Rome i Atletica, a da želi igrati u Španjolskoj. Doslovno im je reko na dočeku da će se vratit, ali da ne zna kad.
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Keyser Soze kaj pa ozljedi ga se ponovo ko da je to problem nađeš nekog voljnog i nek se pozdravi sa sezonom kao što je napravio Eduardu Martin Taylor a taj je dobil sam tri utakmice suspenzije... dobro aj možda bi tako Hrvatska izgubila dalmaciju pa nije baš neka ideja ; )Bruh

    Koji je ovo vrag?
  • Georg Koch
    4.5k
    pouka moja je da se od vecih igraca i imena nitko u nas ne vraca i nema zelju za tim. Sve ostalo je - nesto ostalo.
  • rioda
    4.8k
    Netko spominje Uremovića, to je po meni jedna od većih greški naše uprave što se tiče transfera. Odbili su igrača koji nam se nudio, riješio bi nam obrambene probleme, a sad nam u glavnom konkurentu stvara probleme.
  • Bruh
    930
    brexit nogomet
  • Jurki
    11.7k
    zeljet nekom igracu ozljedu je retardirano pa taman taj igrac bio ne znam kakav tovar.
    Tu se ne radi o nogometu vec o necijem zdravlju. Jebiga ako je nogomet vazniji od necijeg zdravlja onda nek sve ide u kurac.
  • Bruh
    930
    Kakav Perišić pa nemre on promijenit ostatak levata u Hajduku vidjet ćete sami da će početi sad na proljeće kiksat protiv slavena rudeša i ostalih "uglednih" momčadi HNLa netko je napisao da im euforija daje bolje rezultate a zaboravlja koliko su kiksali zadnje dvije sezone kad su se nabrijali da će osvojit naslov... kakav crni hajduk prvak ne budite smiješni
  • Bruh
    930
    zajebavam se jbt led normalno da ne želim da se polomi
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus brexit nogometBruh

    Kajgod.
  • Bruh
    930
    Uostalom svojevremeno im se vratio bio i Kalinić pa taj isto skoro nije ništa promjenio i tko kaže da će ovaj biti na istoj spremi kao i prije ozlijede... to sjebe sve dugoročno samo je pitanje kako se tko vrati imali smo igrače koji se nakon ozljeda nisu jednostavno mogli vratiti u istu formu čitaj Pjaca i još milijun neopjevanih priča zbog ozlijeda... iskreno mislim da on ne može promijeniti sve u razmaku koliko 4 5 kola kaj će igrat a i iduće sezone kad mu suigrač livaja ima viška jedno 10 kg i ne želi stalno trenirat
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bitna je ova sezona, a u ovoj im Perišić neće moći puno pomoći. A za sljedeću budemo vidjeli, nek mi uzmemo naslov pa ćemo vidjeti kako im parirati za Perišića.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Bitna je ova sezona, a u ovoj im Perišić neće moći puno pomoći. A za sljedeću budemo vidjeli, nek mi uzmemo naslov pa ćemo vidjeti kako im parirati za Perišića.Mr Anderson

    Upravo to. Najvažnije odradit ovu sezonu, a u sljedećoj tko živ tko mrtav.
  • Jurki
    11.7k
    nek mi uzmemo naslovMr Anderson

    Mi uzmemo naslov, dokopamo se lige prvaka.. onda idemo do mjeseca..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.