• Ban
    698
    Teški cope na zadnjih nekoliko stranica.
  • Jurki
    11.7k
    ne znam na temelju čega on može na eurodb-izbjeglica

    Nazalost na temelju stare slave, imena i nacin na koji nas izbornik zove igrace. Tesko da on moze biti upgrade nasoj igri nakon teske ozljede i bez utakmica skoro godinu dana.
    To kaj se bu malo presetaval protiv Belupa i Rudesa nije nist.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Prava je istina da nitko ne zna kad će se Perišić zapravo vratiti, al zamislite scenu da imamo +2 5 kola do kraja i njima na krilo dođe Perišić, zato moramo ranije osigurat titulu i iskoristit period dok njega nema.Keyser Soze

    Precjenjuje ga se, ne bude on uskočio s rehabilitacije i odmah sam rješavao utakmice. A činjenica je da on više nikad ne bude bio na nivou ko prije ozljede.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Moja neka prognoza što se njega tiče je da će zaigrati vjerojatno par zadnjih kola, onako sramežljivo i oprezno, a dobit će poziv na Euro na ime.rioda

    Čak i da je samo na ime on na Euro treba ići makar i da nije 100 posto spreman. Ljudi se ponašaju kao da je on neki prolazan igrač u repki, a ne naš realno drugi najvažniji igrač zadnjih par godina.. Možda neće biti spreman da bude prvih 11 ali ukoliko je spreman ići će i treba ići..
  • striko
    1.5k
    Ako je Vlašća pozivao kad nije uopće igrao i njega će sigurno.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ako bude zdrav treba ići, ionako nemamo lijevih krila.
  • Vučko53
    210
    Ljudi su doveli igraca koji im iduce godine bez problema moze donijeti 15g+15a.
  • Georg Koch
    4.5k
    Samo cu nesto napisati oko Perisicevog povratka. Ocigledno je da se vraca na godinu i pol.
    Da je Perija dinamovac, i u istim okolnostima da se vraca kod nas, bili bi odusevljeni. Gorila bi zona od pozitivnih komentara.
    Od njegove zelje za povratkom u dinamo, do toga da imamo top igraca za hnl(kao sto i je) za kraj ove nikad izjednacenije sezone, i iducu cijelu sezonu. Jer, dobili bi dimenziju vise.
    Ali kako se to dogadja tovarima, omalovazavamo ovaj transfer i potez. Opet nismo realni.
    Od prodanih dresova, marketinga, do igracine, dobili su na svakom polju.
    Mi nemamo to nesto sto vuce nase igrace nazad, i to ce nam biti boljka i dalje ocito.
    Mislim da je hajduk dobio top igraca(ako se oporavi, a sve navodno vodi prema tome da je covjek zivotinja i oporavlja se top) za kraj ove, ako ne ove za iducu sezonu. Dimenziju vise.
    Ali mozda moze i ovo uciniti nesto dobro za nas, mozda se jos ozbiljnije shvati konkurencija, te krenemo u konkretno ojacavanje ekipe.
    Boze daj!
  • Krizy
    43.2k
    Tako se govorilo i za više polomljenog, ali 10 godina mlađeg Pjacu.
  • Keyser Soze
    10k
    Da, mislim da nekima koji pišu o igranju 3-4 kola nije jasno da on vjerojatno ostaje do idućeg ljeta, dakle imat će ga jednu punu sezonu zdravog. E sad, kako to nadomjestiti kod nas? Sigurno ne s lijevim krilima Slaven Belupa nego pravim pojačanjima.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Za sve one koji pišu vjerojatno ostaje do sljedećeg ljeta, nešto znate što mi drugi ne znamo?
  • Vučko53
    210

    Usporedit igraca koji je vjerojatno top3 po doprinosu repki u povijesti, osvajaca LP-a i stijelca gotovo 100 golova u ligama petice s Pjacom je smijesno
  • Krizy
    43.2k
    Usporedit Perišića na vrhuncu i Perišića nakon teške ozljede i s 35 i pol godina (početak sljedeće sezone za koju si pisao o 15+15) je smiješno. Nema šanse da dođe ni blizu 15 golova i 15 asistencija u sezoni. Nikakve šanse.
  • Captain America
    17.7k
    Mi nemamo to nesto sto vuce nase igrace nazad, i to ce nam biti boljka i dalje ocito.Georg Koch

    Perišić se vraća s 35 godina na posudbu. Tako kako je Perišić govorio o povratku je slično govorio Ćorluka i čini mi se Mandžo pa su se sjetili s 35 da bi se vratili. Jedina razlika je da nisu imali defektno koljeno. Kod nas sad Kovačić priča o povratku, a svjesni smo da još 5 godina neće biti ništa od toga. Igrači se u ranoj dobi u HNL vraćaju jedino nakon teških ozljeda ili oživit karijeru.

    Ocigledno je da se vraca na godinu i pol.Georg Koch

    Nekoliko naših novinara je krajem 2023. objavilo da se želi vratit samo na 6 mjeseci. Schira je i ljetos objavio da Perišić dolazi sigurno pa ga je Romano poklopio nakon par sati.
  • Bruh
    947
    kaj pa ozljedi ga se ponovo ko da je to problem nađeš nekog voljnog i nek se pozdravi sa sezonom kao što je napravio Eduardu Martin Taylor a taj je dobil sam tri utakmice suspenzije... dobro aj možda bi tako Hrvatska izgubila dalmaciju pa nije baš neka ideja ; )
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.