• Peškaman
    2.9k
    Je li tko pratio ikako 24-godišnjeg Denisa Dragusa,Rumunj.
    Igrač belgijskog Standard de Liege na posudbi u turskom Gazientepu,u 13 utakmica ima 6 golova i 1 asistenciju.
    Po transfermarktu vrijedi 1,9mil e.
    Može igrati lijevo krilo i u vrhu napada.
  • Yovitssa
    456
    Je li tko pratio ikako 24-godišnjeg Denisa Dragusa,Rumunj.
    Igrač belgijskog Standard de Liege na posudbi u turskom Gazientepu,u 13 utakmica ima 6 golova i 1 asistenciju.
    Po transfermarktu vrijedi 1,9mil e.
    Može igrati lijevo krilo i u vrhu napada.
    Peškaman

    Ma ne bude ga Leko pustio kod nas... :-)
  • Ban
    698
    Nisam, ali ima dosta zanimljivu statistiku. Zanimljiv shout. Dodajemo ga u tekicu uz Ivanovića i Matanovića. Pogledao sam neku kompilaciju i profilno se čini sličniji Ivanoviću.
  • Ban
    698
    I onaj Leonardo Campana kojeg sam jednom spomenuo je dobar. Jedan od rijetkih igrača koji su mi zapeli za oko u MLS-u. Još uvijek mlad, tek 23 godine. Izgleda dosta starije, kad sam ga gledao mislio sam da je neki iskusni španer.

    Bio je već i u nekoliko europskih liga. Nigdje se nije nametnuo, ali g+a statistika mu ni tada zapravo nije bila loša u odnosu na minute koje je dobivao.
  • Mihaljević
    8.6k
    73868_150831_1700141881.jpg

    Young-Woo Seol
    Godine : 24
    Primarna pozicija : Desni bek
    Ostale pozicije : Lijevi bek/Stoper u 3-5-2
    Klub : Ulsan Hyundai
    Transfermarkt vrijednost : 1.3M €
    Nastupi za reprezentaciju j. Koreje: 7

    Najbolji desni bočni K1 i osvajač korejske lige u 2023g , čovjek koji opisuje riječ univerzalac igrao je sve od lijevog beka, desnog beka , stopera, rwb... U reprezentaciji sve utakmice odigrao na desnom beku. Prema googlu Japanci i Korejci se razumiju 70% , nisu baš kao mi i srbi, ali jesu nešto kao mi i Zlovenci. Nadam se da su već bacili oko na njega, jer izgleda moćno.
  • CastAway1986
    972
    djeluje jako dobro na ovom klipu!
    Da imam klub tebe i Bana bi prve zaposlio ko skaute ! Očekujem da stavite ovdje ekipu od vasih potencijalnih pojačanja, bilo bi zanimljivo za vidjeti
  • SAS1987
    13.9k
    se razumiju 70% , nisu baš kao mi i srbi, ali jesu nešto kao mi i ZlovenciMihaljević

    Neces ti kroz Sloveniju u Graz :lol:

    A ak se razumiju ko vi i srbi bi moglo biti incidentno :lol:
  • wolfgang14
    1.1k
    Potom je dodao i ovo (Mihael Mikić - pomoćni trener celja):

    - Dinamo bi trebao pokušati dovesti još jednog Japanca, 28-godišnji Yasuto Wakizaka veznjak je Kawasaki Frontalea i uvjeren sam da bi odmah bio pojačanje! Odličan je igrač, može pokriti i ofenzivnu i defenzivnu poziciju u veznom redu, povremeni je reprezentativac Japana i posljednje je tri godine uvijek bio u najboljoj momčadi sezone. Igrač je koji radi razliku na terenu i sigurno bi Dinamu dobro došao. Ne košta više od milijun eura i za uloženi bi novac Dinamo dobio odličnoga igrača. Istina, znam da Plavi trenutačno imaju “gužvu” u veznom redu, ali trebali bi razmisliti o tom transferu jer bi Wakizaka odmah bio pravo pojačanje. Neka me se pogrešno ne shvati, ali kad bih povukao neke usporednice, Wakizaka je po načinu igre japanski De Bruyne ili japanski Gündogan. Odlično iznosi loptu, izvrstan je asistent i opasan je u prekidu - smatra Mikić.

    Izvor (SN)
  • CastAway1986
    972
    Wakizaka bi bio jako dobro pojačanje..
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Dali ga je neko gledao, ja nisam ali brutalna statistika, ocjene, i u Danskoj se spominjao. Mislim da nam jedna takva motoricna igračina zaista treba. Imamo dosta igrača u vezi sličnih karakteristika.
  • Nino Bule
    12k
    Sad nema smisla, previse igraca u vez imamo, treba vidjet sta cemo s bulatom i ljubom nakon ove polusezone, jesu li igraci za dinamo lii probat dobit za njih 2-3 mil eura i onda se moze gledat pojacanje na toj poziciji di bi svakako wakizaka bio dobar pick
  • Peškaman
    2.9k
    Počet se dogovarat za ljeto,moguć odlazak Baturine,Bulata,Ademi lagano ide prema penziji.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ademi lagano ide prema penziji.Peškaman

    Bio sam jučer na tekmi i Ademi mi je izgledao silno motivirano. Išao je kao na motoru.

    Ne podcjenjuj nikada srce šampiona! Taj dečko je takav jebeni karakter da sam uvjeren da će nam na proljeće biti veće pojačanje i od Brekala i od svih koji dođu.
  • Praskaton
    2k
    upravo to,svjestan je da je pao formom vidi da dolaze mlađi igraci..Siguran sam da je to njemu jeben motiv da dokaze kakav je karakter i igracina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.