• The Undertaker
    4.5k
    Uvjeren sam da će nam Ademi biti najveće pojačanje, samo da ga zaobiđu ozljede.
  • Captain America
    15.1k
    Drago mi je vidjeti da nisam jedini koji ovako razmišlja :cool: Zna Jakir zašto ga je vraćao, a razlog sigurno nije da bude cheerleadersica na klupi već vođa na terenu. Ima 32 godine i sigurno i dalje može biti jezičac na vagi prevage u HNLu. Ne treba zaboraviti da nije prošao pripreme i da je "igrao" u Kini pola godine. Vrijedit će Aki nama ko suho zlato i dalje.

    Edit:

    Otpisivalo se i Theophilea jer je "star", a i takav godinu i pol stariji od Akija je top stoper u HNLu.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Oni koji bolje i bliže znaju Ademija, kažu da im je povjerio da se u Kini trenira smiješnim intenzitetom, jednom do dva puta tjedno. Tako da, kapetane ne skidaj nogu s gasa!!
  • Peškaman
    2.9k
    Nitko ga ne otpisuje samo je realno da će u bliskoj budućnosti se morat naći zamjena za njega.
    Upravo zato sam i napisao komentar na dovođenje Wakizake i "gužvu" u sredini.
  • SAS1987
    14k
    Oni koji bolje i bliže znaju Ademija, kažu da im je povjerio da se u Kini trenira smiješnim intenzitetom, jednom do dva puta tjedno.Tongo Doumbia

    Preplaceni europski igraci uvjerili kineze da je normalno da se trenira jednom do dva puta tjedno. Smart move :lol:
  • Orc123
    6k
    Takaya Fujimoto iz Gil Vicentea jako zanimljiv igrac, 3m eura po TM, ofenzivni i centralno vezni.....
  • scooniepenn
    2.2k
    Može li netko ovog malog K(l)apiju pobliže predstaviti, jer vidim da ga je Bara maksimalno nahajpao, a zanima me koja je on trenutno razina i koje su mu perspektive?
  • Ivdzo11
    3.3k
    Nas dobri Gunter koji nije htio doci igrati Konf ligu :lol:

    Screenshot-2024-01-10-19-22-38-742-eu-livesport-Flash-Score-com.jpg
  • Ban
    698
    Srpski stoper Mihajlo Ilić kojeg sam za ovaj rok nekoliko puta spomenuo ovdje i na temi za transfere izgleda prelazi u Bolognu za 4,5m eura. Svakako puno bolja investicija nego da su uzeli našeg Boška kako se spominjalo zadnjih dana. Sumnjam da je ikada bilo istine u tome.

    https://www.index.hr/sport/clanak/partizan-prodao-najveceg-talenta-u-hit-serie-a-evo-koliko-je-zaradio/2528309.aspx

    Ukratko, to su pojačanja kakva Dinamo treba gledati umjesto da za 4m vraća propale hrvatske talente iz Serie A.
  • Mihaljević
    8.7k
    cb246cd9-8cbe-400a-a2a6-78dbca31c5fc.jpg?width=379&height=239&mode=crop&anchor=topcenter&scale=both

    Docent, samo pratite pozicioniranje kod golova, perfeknto.
  • CastAway1986
    984
    brutalan igrač, on i Yuya Asano sad kad je Brekalo propao...i ništa više ne treba..
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ja bih radije starijeg brata Asana. Znam da se već povezivao s Dinamom i da je radije išao u Ligu petice, ali trebalo bi probati opet. 5 golova i 1 asist na polusezoni u Bundesligi nije loša statistika, klasično je lijevo krilo, u Srbiji je prije 2 godine izdominirao s 18 golova i 6 asista i sada je u najboljim igračkim godinama te 6 mjeseci pred istekom ugovora.
  • CastAway1986
    984
    on bi također bio veliko pojačanje i prava je šteta da ga se nije potpisalo nakon odlaska iz Partizana
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Problem je što niko ne zna jel imamo novaca ili ne. Prvo sve ove silne pozajmice, onda platimo hohxu. Da nema love nebi ga kupili i do kraja bili za brekala. Dosta je to novaca. Meni je jako dobar igrač Benjamin Verbič, Slovenac lijevo krilo iskusan. Naše govornog područje. Pratim ga već 10 godina
  • Ban
    698
    Molim ljude iz kluba da dovedu Davida Brekala. Boljeg stopera i europskog reprezentativca za te novce (3-4m) nećemo pronaći ako sada propustimo priliku. Na ljeto će opet Englezi i ostala bagra krenuti po njega. Keširajte Bulata i dovedite pravog Brekala, ostane vam još i za Wakizaku ili neko krilo. Potreban nam je kvalitetan stoper. Nedovođenjem stopera sada odgađamo to samo do ljeta kada ćemo imati mnogo oštriju konkurenciju. Stoper ovakvog kalibra nam je najveća garancija naslova.

    Također je i dobar PR potez nakon ovog cirkusa sa Josipom.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.