• BornaPŽ1986
    1k
    E, da, i ako Osijek želi Marina neka nam daju Bukvića u zamjenu. Mlad je, perspektivan, a i dobro nam dođe kao rotacija na desnom krilu i lijevom beku. Nisam baš siguran koliko ga Zekić gotivi.Ban

    Ma ja ne znam jel postoji ijedna osoba u Osijeku koja bi prihvatila ovo i zbog kojih razloga, kao da oni nama dodju dajte nam Zivkovica a mi vama damo Drambayeva (primjera radi)
  • Ban
    698
    Nije previše brz, ali je dosta intuitivan igrač. Donosi dobre odluke, barem za moj ukus, dobro i brzo kombinira bez previše kompliciranja. Profilno više krilna desetka, kao Bernardo Silva, nego tipično krilo. Može pokriti lijevog beka ako baš zagusti, igrao je to u mlađim uzrastima, a igrao je i za mladu repku i Osijek već, ali mislim da mu je puno viši potencijal na krilu.
  • Ban
    698
    Čini mi se da nije Zekiću baš po ukusu. NitkoBitan je izgleda primijetio sličnu stvar. Možda je naš dojam pogrešan, ali ako nije i ako su one glasine da Zekić želi Marina istinite onda vrijedi probati. Ništa se ne gubi.
  • blue heart 72
    1.5k
    Koji Bukvić, on bu novi Bočkaj. Iz Osijeka bi uzeo jedino mladog Matkovića, ako bi se moglo nekaj iz pregovarati.
  • IceMan
    1.6k
    Što se tiče Hoxhe, kad sam prošle sezone gledao Belupo on je bio više špica nego krilo.

    Ove sezone je obrnuto, više je na krilu..

    Kad bi ga doveli kao napadača tad taj transfer bi za mene imao smisla (backup za Petka ili gore s njim u napadu) a ako bi došao kao krilo, pogotovo ako Brekalo dođe, onda stvarno ne razumijem taj transfer.

    Nekako mi to sve gore pretanko zvuči s Petkom, Kulenovićem i Brodićem.
  • Droljo
    6.4k
    Petkom, Kulenovićem i Brodićem.IceMan

    Tanko a igramo sa jednom špicom?
    A tu su još i emreli, jurić, drmić i juniori...
  • IceMan
    1.6k

    Pa sve se čini da na ovu trojicu ne računamo više..
  • CastAway1986
    984
    na Mahira se još računa jer pokriva i krilne pozicije
  • Mr Anderson
    6k
    Imamo Brunu, Brodića i Kulenovića, a igramo s jednom špicom. Ako ćemo igrati s dvije, može i Vidović pokrit drugu špicu. Sasvim dovoljno.
  • Zagi
    5.8k
    Ako je ikako moguće Noah Pech (Leverkusen).
    https://www.transfermarkt.com/noah-pesch/profil/spieler/696028
    '05 godište, 18 godina.
    Nominalno lijevo krilo ali ga je Orešćanin gurnuo na desnog beka u par utakmica repke. Mene je tam oduševio.
    Stas, tehnika, pregled igre, kombinatorika,brzina. Sve ima mali.
  • CastAway1986
    984
    gledao sam ga dobar je mali.
    Nego jel tko gledao onog stopera Tikvica što je prešao ljetos iz Bayerna u Udinese?
  • Ban
    698

    On, Patrice Čović, Niko Horvat. Ima naših klinaca u Njemačkoj koje bi valjalo pokupit.

    Petar Pfeifer iz Lokse također. Osobno bih volio da probamo i mađarskog stopera imena Barna Pal.

    Treba im predstaviti kvalitetan razvojni projekt kroz Dinamo i HNL te mogućnost ranijeg stupanja na seniorsku scenu. To jasno ne vrijedi za Pfeifera i ovog malog Mađara koji su već u dobrom razvojnom okruženju, ali u njihovom slučaju ipak Dinamo ima više mišića sam po sebi.
  • Ban
    698
    Gledao sam ga za repku i baš me se jako nije dojmio. Grozdanić me se dojmio u tim utakmicama.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    On, Patrice Čović, Niko Horvat. Ima naših klinaca u Njemačkoj koje bi valjalo pokupit.Ban

    Kad si već spomenuo te naše u Njemačkoj, jesi možda gledao Gabrijela Marušića ili Jakova Šuvera? Posebno Šuver, vidim da je bio manje više konstantan u mlađim kategorijama Stuttgarta.

    Ima li tu potencijala i jesu li zanimljivi?
  • Ban
    698

    Nisam, ja te klince uglavnom vidim samo za repku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.