• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Gledam sad baš ovog Yuyu Asana. Koliko sam skužio po highlightsima lik je isključivo desno krilo? (odnosno to igra, plus ljevak je)
  • Sunja86
    1.1k
    Koliko sam upratio Orlando City želi D.Brekala nude 2mil€ to je dosta dobra cijena ako Viking ne traži neku veću cifru od ove ponuđene,bilo bi dobro kada bi naši tu nešto pokušali.
    Slažem se s tobom po meni nam trenutno najviše fali jedan kvalitetn stoper koji bi diktirao igru iz zadnje linije, Perić i Theophil su dobri ali kod obojice manjka pas igra(progresivana dodavanja koja razbijaju linije i brže okretanje strane) a Perković i Živković su mi još nekako zeleni
  • Mihaljević
    8.7k
    Vrijeme je za osvetu zvanu Ojeda.
  • Orc123
    6k

    Odlican stoper, a s obzirom da ne igra u velikom klubu odsteta sigurno bi se kretala između 2,5 i 3mil eura...a to bi im bio i jedan od najvecih transfera tako da izvediv je.
    Isto onaj mali iz Sturma Austrijanac. Istice mu ugovor za 6mj ali tad ce biti nedostupan, to bi sad islo za male pare a top isto stoper. Eto, da dovedemo jednog od te dvojice bili bi neusporedivo jaci u obrani i mirni za narednih 3-4sezone + zivko i Perkovic.....zao mi je ko psu kaj smo propustili Omeragica...
  • Ban
    698
    Mislim da je između 3 i 4 realna cijena. Tražil su i više na ljeto, ali interes je trenutno manji.
  • Orc123
    6k
    sumnjam da ce dobiri za njega...to ti isto kad gorica prodavala Lovrica i slicno...pre mali su klub da bi radili takve transfere, a on isto nije vise klinac pa da mu godine dizu cijenu. slicno ko Ivanusec koji je bio fantastican pa otisao za 8milja a realno da je imao 3 godine manje isao bi za 15-20milja....vise od 3m eura nece sigurno dobiti, samo manje.....
  • Ban
    698
    Dobro, kako god. Ako može za manje, super. Osobno mislim da ga TM realno cijeni.
  • Orc123
    6k
    jedino sto nasi sada sigurno nece dovoditi stopera, a i tesko da cemo tako skoro opet napraviti transfer od 3mil eura van granica HR
  • Ban
    698
    Nema veze. Ja sam tu da navijam za pojačanja. :grin:
  • Krizy
    38.4k
    Molim ljude iz kluba da dovedu Davida BrekalaBan

    Spominjao sam ga još prije pola godine, nakon jedne utakmice Slovenije, šteta da se ne reagira. Čim igra kod Keka u reprezentaciji, mora biti dobar za nas. Mislim da se za 2.5-3 milijuna može dobiti, ali sada smo vratili Živkovića pa vjerojatno ništa od toga.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ibrahim Osman koji se spominje da se može dovesti za neku siću. On ima važeći ugovor i očekuju rekord transfer napravit na njemu. On ispod 10 milja ne ide nigdje. Definitivno
  • Georg Koch
    4k
    Belji danas 10minuta u porazu od Leverkusena.
    Preocito je da on nece imati neke posebne minute, osim nekog vanrednog dogadjaja. Zbog toga, ne mislim da bi bio imun na neku ok ponudu. Sad jel Dinamo oo za njega, ne znam...
  • marcio amoroso
    33.8k

    Sumnjam da tražimo napadača. U biti sumnjam da tražimo ikoga.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Slazem se, čak je i jakir danas rekao kako lijevo imamo Hoxhu i Vidovica, desno Takura i Spikica... Tako da isto mislim da ne trazimo nikoga, ali et nadam se da sumnje nisu tocne
  • marcio amoroso
    33.8k

    Realno su nam sve pozicije već sada poduplane, a još čekamo Šutala, Emrelija i Stojkovića. Nema potrebe za gomilanjem igrača.

    Edit: čak i da odu Bulat i Rukavina mislim da je to to što se tiče dolazaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.