• Georg Koch
    4.5k
    Ne vidim uopce potrebu guranja Ademia kao vodje i ratoborca u prvih 11 sada.
    Sucic i Misic su valjda zacementirani na 6 i 8.
    Uz Sucica, Misko igra 8 vrh, dijeli lopte, sudjeluje top u izgradnji, sto on radi jako dobro.
    Ademi bi tu bas poremetio koncept koji se uigrava jako dobro zadnje tekme, jer Sucic sve utakmice koje je odigrao, odigrao je za puno vise od obicne "prolazne ocjene".
    Ostaje nam jos 10ka(jer je Taki desno siguran, a lijevo vjerojatno Vidovic. Mozda i Spika, jer Gabi je sa Hajdukom proslu odigrao bas blijedo)
    10ka je rezervirana za Baturinu, sumnjam da moze to ici na Bulata od 1.minute . Jako dobro je odigrao sinoc, ali nije za pocetka.
    Tako da Ademi moze biti jako dobar osigurac i plus sa klupe.
  • mali M
    5.1k
    hajduk je daleko jaci od svih iz ove skupine u europiBožo0
    Čime potkrjepljuješ ovu tezu? Ja znam da je Hajduk gubio i od slabijih u Europi... Viktorija je pregazila skupinu. Ne vidim po čemu je Hajduk bolji od njih. Samo želim demistificirati "moćan" Hajduk. Hajduk je samo iskoristio Dinamov kaos u tom trenutku, jednako kao i Viktorija, Balkani pa i grci i Sparta. Od svih navedenih je Dinamo jači. Ne priznam niti jednom od ovih klubova da nismo imali šta raditi protiv njih jer su nadmoćniji. Loša tj. kaotična transfer politika, promjene trenera usred utakmica, Jakirovo "privikavanje" i uzeli nam nezasluženo/zasluženo što su mogli.
  • plavac173
    2.6k
    Mislav Karoglan ima moj najveci respect iz hajduka od kad su osnovali klub. Gledao sam sad njihovu press konferenciju prije derbija, jedan novinar ga je upitao "Onako kako je Dinamo igrao u prvih 70 minuta, katastrofalno, ja mislim da ih Hajduk moze lako pobjedit, sta vi mislite". Karoglan se nasmijao i rekao da je Balkani ozbiljna momcad i da ga je bas iznenadila i da Dinamo uopce nije bio katastrofalan i da igraju skupine europskih natjecanja i rekao da Hajduk to dugo nije igrao da bi pricao nesto o tome, uglavnom sa puno respecta prica o Dinamu sto je neobicno s obzirom da je splicanin.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Sučić i Mišić moraju biti u paru. Baturina je van forme i mislim da bi bolje bilo stavit Bulata na 10ku od prve. Bulat je to jako dobro jučer odradio i vidio se napredak njegovim ulaskom.
    Više sam za opciju Bulata ili Baturine te kasnijeg ulaska Ademija, al eto ako je u planu da Ademi starta mislim da je trenutno najbolje za nas da upadne u sastav umjesto Baturine koji je baš izvan forme i loše je to jučer izgledalo.

    Priželjkujem:

    Zagorac - Ristovski, Theophile, Perić, Perković - Sučić, Mišić - Vidović, Bulat, Kaneko - Petković
  • Krizy
    43.2k
    Dinamo će protiv Hajduka loviti ovosezonske rekordne nizove:
    - Sedmu utakmicu u nizu bez poraza
    - Šestu pobjedu u nizu
    - Petu utakmicu bez primljenog pogotka u nizu.

    Idealna utakmica za dodatno povećati moral u svlačionici, približiti se jesenskom HNL prvaku (najveći uspjeh kluba u zadnjih 19 sezona, nakon osvajanja dva dvoranska prvenstva) te steći uvjete za preuzimanje prvog mjesta uz dvije utakmice manje.

    Ajmo Dinamo :heart:
  • Noel
    6k

    Pila naopako. Da pobjede u nedjelju palio bi visoke peći i pišao po Zagrebu i Dinamu. Prije utakmice na Maksimiru sladunjave poruke mira. Viđeno već tisuću puta. Svi su isti.
  • Sajla
    5.1k
    isti onaj Karoglan koji priča o suđenju iz Jugoslavije kad je izgubio bodove u Koprivnici? lako se sad praviti gospodin kad im ide, vidjet ćemo ga kad se malo posklizne.
  • Krizy
    43.2k
    Mislav Karoglan ima moj najveci respect iz hajduka od kad su osnovali klub.plavac173

    Kakav respekt za kretena:

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/slaven-belupo/karoglan-ogorcen-ovo-sudenje-podsjeca-na-jugoslaviju-zekic-nisam-skroz-zadovoljan-izgubili-smo-cetiri-15274522?fbclid=IwAR3-QWtkG-qu-mdMeee8q-bxNyQFdvXu-FgLi0KaLg-29Tx9Sc0vGK79TfI

    Ali zapravo je i u pravu, očito je gledao snimke svoga kluba i ostalih crvendaća u Yu.
  • masacusec
    3.5k
    s obzirom da je splicanin.plavac173

    Taj debos nije splićanin.
  • plavac173
    2.6k
    Slazem se i nitkome nikad nebi zapljeskao makar mi to poslijednje bilo. Ali je jedini covjek dolje koji prica koliko toliko sa nekom dozom respecta prema Dinamu, spustio je novinara lijepo i zasmijao mu se na provokativan nacin.
  • plavac173
    2.6k
    Kazem u vezi pricanja o Dinamu kao igracima. A to je normalno da su dolje svi debili do debila i da sasvim normalnog nema
  • reziser
    6.8k
    Osim toga nije baš ni da bajno reagiramo kad se protiv nas radi presing.Juznjak

    po meni je ovo najveci problem, kad nam rade presing, mi ne znamo iznijet loptu nego se lopta uredno vraća golmanu.....i tako unegodleg..
    sinoć. u 1 (prvoj) minuti...smo 3 put vratili golmanu!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Za najavu utakmice imbex u razgovoru s Karoglanom - drugo pitanje direktno jel prvenstvo neregularno posto Dinamo ima zaostatke, trece pitanje jel ih strah ako sudac Kolaric poklekne..

    Karoglanu svaka cast sto realno odgovara, jedan od rijetkih koji ne kmeci.
  • Nino Bule
    13.4k
    Karoglan ne kmeci ? Samo ima najlegendarniju izjavu o jugoslaviji i suđenju nakon one kobne koprivnice.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Karoglan ne kmeci ? Samo ima najlegendarniju izjavu o jugoslaviji i suđenju nakon one kobne koprivnice.Nino Bule

    Ja koliko sam skuzio uvijek u nekim izjavama ima respekt prema nama, ne podcjenjuje nikog pa ni nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.