• mali M
    3.6k
    psihički i financijski stabilni ljudiPaggini

    ovo psihički je kod takvih relativan pojam.. zato te "stabilne" ni ne doživljavam! svi smo mi zmrdani na svoj način
  • LaznjakProsineckog
    511
    Meni su i dalje smiješne bilo kakve usporedbe Dinama sa bilo kojim klubom u HNL-u, pa i Hajdukom, mediji prikazuju cijelo vrijeme kao da smo 'al-pari' s Hajdukom itd., realnost je da smo duplo bolja momcad, duplo veci budžet imamo, hendikep ce bit, posjed lopte 70% 30% za nas, neznam kako oni mogu nama centar preći.. Roster nam je x3 bolji od svih u ligi.. npr. Belupo razmontira Rijeku, ma ljudi moji to se nama apsolutno nikad ali nikad nemoze dogodit, mozemo izgubit neku tekmu na knap, ili neki X odigrat, ali Belupo Rijeka je primjer kako izgledaju te 'top' momcadi u HNL-u.. kakva Rijeka, kakav Hajduk, mediji pumpaju malo atmosferu ali nogometno smo mi space shuttle za sve..
  • Neki tip
    19.6k
    realnost je da smo duplo bolja momcad, duplo veci budžet imamo, hendikep ce bit, posjed lopte 70% 30% za nas, neznam kako oni mogu nama centar preći.. Roster nam je x3 bolji od svih u ligi..LaznjakProsineckog

    Ti si upravo napisao recept za razočaranje, patnju, bol, čuđenje, bijes.

    Znam da ti nije bila namjera, ali eto mislim da si upravo to napravio.
  • LaznjakProsineckog
    511
    Misljenja sam i dalje da smo space shuttle za sve, uzmimo u obzir da smo jako lose igrali (neznam jel do Jakira il šta!?), pa znaci kad proigra Baturina opet, Vidovic, itd, pa nemogu nam drugi centar preći.. Primjer: Moha je kao los, pao u formi, gledam ga jucer, pa on je najbolji desni bek u ligi, covjek je 15 puta na protivnickoj polovici, takav pritisak nitko u ligi nemoze radit kao Dinamo, prognoziram osvajanje titule s najmanje 10 bodova prednosti, a sutra najmanke hendikep, moguce i da ih razmontiramo, npr 4,5:0 za nas..
  • Nousername
    626
    Hajduk je napravio svoju najbolju momcad u zadnjih ohoho godina.Zbilja mislis da cemo tako lako nadigrat momcad koja nakon ko zna koliko godina napokon ima nekoliko igraca za kojih se stvarno moze reci da su kvalitetni.
  • Time
    580
    Zagorac-Moharami,Ristovski,Peric,Perkovic-Sucic,Misic,Baturina-Kaneko,Petkovic,Špikic

    U slucaju da Šutalo nije ozljeden i moze,on umjesto Ristovskog,a Ristovski na beka.
  • Joza
    367
    Hajduk je osvojio 2 boda vise usporedno s proslom sezonom u ovo vrijeme, ne znam koliko je to svemirska momcad kakvom se zeli prikazat ili je samo do toga da je dinamo imao rezultatsku krizu iz koje se nadam polako izlazimo
  • Efes Pilsen
    7k
    Hajduk je poslozio obranu i ako mi mislimo opet staticno rokat lopte u lagane blokove za Sarliju i Uremovica onda se opet necemo dobro provest.
    Mi smo momcad na papiru, tu sve stima, na terenu se tesko sastajemo sa 30-45 minuta kvalitetnog nogometa
  • Neki tip
    19.6k


    Nije riječ ni o kakvoj svemirskoj momčadi Hajduka, daleko od toga, ali potcjenjivanje te momčadi je još bedastije od precjenjivanja. Pa ljudi su prvi na tablici, 2x su nas dobili, pod Karoglanom u 2 mandata još nisu izgubili utakmicu, mi se mučimo doslovno sa svakime, ali sad ćemo ih odjednom nabit 4, 5 - 0 jer smo space shuttle i oni nam centra ne mogu prijeći. :yikes:

    Dajte najte..

    Onda ćete u nedjelju (ne nužno vas dvojica, ali ekipa s takvim pristupom) bjesniti zakaj Jakir nije stavio ovog umjesto onog, zašto Moha visi, zašto Kaneko nije Dialla baš svaki put ostavljao iza sebe kao čunj, zašto Petko nije pucao kad je mogao, zašto nemamo lijevo krilo, zašto Perić ne zna iznijet loptu, zašto Mišić puca pod oblake i tako dalje i tako bliže.

    Izgubili smo ogromnu kvalitetu u igračima koji su otišli, nismo se dostatno pojačali, na klupi imamo trenera kojem držim fige i želim svu sreću i uspjeh, ali koji ne pokazuje ono čemu smo se nadali pri dolasku, nekoliko važnih igrača van forme (Baturina, Petko..), protivnik je čvrst i stabilan (ne treba dakle ni biti svemirski brod) i kad sve zbrojiš i oduzmeš - pobjeda nam je skoro pa imperativ i u pobjedu vjerujem, no ona neće biti plod plave rapsodije nad nemoćnim tovarima koji nisu prešli centar. :)
  • Joza
    367
    Ne podcjenjujem ja nikog, daleko od tog. Svjestan sam da smo mi ohoho slabija momčad nego prijašnjih godina. Jedino kazem da me nervira dizanje u nebesa i stvaranje straha od realno i dalje prosjecne hnl momcadi koja se ajde ove godine mozda malo bolje poslozila nego prijasnjih i plus kaj smo mi ove godine osjetno slabija momcad.
  • LaznjakProsineckog
    511
    mogu se u nekim stvarima slozit s tobom i to apsolutno, ali:
    1. Jakir da pobjedi 5 0 ili izgubi 7 0 meni on i dalje nije trener za Dinamo, dobar za Goricu, Rijeku, Istru, Zrinski, Široki itd.
    2. Rijeka ima bolji kadar od Hajduka
    3. Žao mi je sto smo Biscana potrošili za ništa
  • LaznjakProsineckog
    511
    e zapravo tako nesto sam i htio reci, pozdrav!
  • Joza
    367
    Lijep pozdrav, do slusanja.
  • Neki tip
    19.6k
    Ok, ali onda se nerviraš oko medijskih natpisa, a ne onog što ovdje pišemo, što je ipak bitna razlika. :) Mislim da rijetko tko među dinamovcima veliča hajdukovu momčad. Plašiti ih se sigurno ne trebamo, samo velim da ih trebamo shvatiti ozbiljno, bez gledanja svisoka, jer trenutno smo barem po bodovima malo ispod..
  • Joza
    367
    Slazem se, moze se i tak rec da mi mediji stvaraju rupe u glavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.