• Praskaton
    2.3k
    Ovo je najjaci hajduk u zadnjih 15 godina bez sumnja.Istovremeno ovo je jedan od slabijih Dinama.To su cinjenice,svak ko prati obje ekipe to vidi.Da ce bit lako nece,hajduk je daleko jaci od svih iz ove skupine u europi,a imali smo prilike vidit kakvo mucenje je bilo s njima.
    Tako da samo cete se razocarat ako ocekujete 3 il vise razlike za nas.Nitko sretniji od mene ako ne budem u pravu.
    Ono sto mene brine u ovoj utakmici je nas pokusaj visokog presinga jer to radimo uzasno.Nadam se da nas tu nece iskontrirat.
    Hocu pobjedu bilo kakvu ne zanima me ljepota igre,nek izadu muski,ratnicki dostojni grba kojeg nose i bit ce to dobro.
  • miro
    4.4k
    Nemrem dočekat nedjelju. Nadam se Ademiju u prvih 11
  • sport
    3.3k
    Zagi-Ristovski,KTC,Perić,Perković-Mišić,Ademi,Baturina-Takuro,Petković;Vidović
  • marcio amoroso
    36.4k
    Hajduk ima dobro izbalansiranu i kompaktnu momčad koja prima malo golova i koja naprijed ima Livaju, Pukstasa i Sahitija koji u ovoj ligi svima, pa i Dinamu mogu napraviti probleme.

    Dinamo je po meni još uvijek bolji, ali je razlika nažalost postala minimalna i morati ćemo odigrati jako dobro da ih dobijemo.
  • Juznjak
    3.8k
    Ono sto mene brine u ovoj utakmici je nas pokusaj visokog presinga jer to radimo uzasnoBožo0

    Osim toga nije baš ni da bajno reagiramo kad se protiv nas radi presing. Niti golman niti stoperi ne pomažu nimalo u gradnji napada, dapače, osobno više volim kad pokušavaju nešto dugim loptama nego kad umisle da su oni ti koji će se oslobodit presinga. Zato mislim da bi bilo bolje opet vidit Sučića i Mišića zajedno, jer ono što Mišić radi na osmici ne može nijedan naš drugi igrač. On u isto vrijeme igra osmicu i od velike je pomoći šestici i u gradnji napada, a i u obrambenim zadatcima.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ne znam zašto, ali ja baš imam osjećaj da ćemo ih nekim čudom razvaliti, i to ono 3:0 glat bez ikakvih sudačkih repova, ima da ih bacimo u depresiju kakvu nisu osjetili 20 godina
  • xavier
    12k
    Jedino kazem da me nervira dizanje u nebesa i stvaranje straha od realno i dalje prosjecne hnl momcadi koja se ajde ove godine mozda malo bolje poslozila nego prijasnjih i plus kaj smo mi ove godine osjetno slabija momcad.Joza

    Nisam siguran da na isti način gledamo na riječ "prosječan". Na stranu naša momčad koja je slabija nego ranijih godina, ali i da smo mi osvojili više bodova i da smo uvjerljivo prvi na tablici, a Hajduk drugi, i dalje to ne bi bila "prosječna HNL momčad". Prosječne momčadi su recimo Slaven ili Gorica koje se nalaze na sredini tablice.
  • Pero Vragec
    98
    Ja bi rađe da ih dobijemo u 95. minuti, neki dvojbeni penal... Da se utope u vlastitoj žući i gorčini... Baš bi me nahranilo njihovo kmečanje.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja se iskreno nadam pobjedi, jednoj sigurnoj. Da sudci ne dobiju priliku ih izvući nekim penalom ili slično. Nego melji do kraja
  • Joza
    455
    I da osvoje ligu i ne znam kaj jos, uvijek ce oni meni bit prosjecna hnl momcad zbog gubitnickog mentaliteta, kompleksa manje vrijednosti i zato kaj ih nemrem smislit.
  • Praskaton
    2.3k
    istina sve sto kazes al opet pocet derbi bez Ademija koji je odmoran i spreman bar za 65min.Po meni su on i Teo sigurni u prvih 11.
    S druge strane obozavam kako igra Sucic s kojom mirnocom i treba imat minute u derbiju,Miske je standardan i koliko god nije na proslogodisnjoj razini siguran je u prvih 11.
    Jucerasnji Baturina nije za prvih 11 al taj momak ima toliki potencijal i znajuci kako igra protiv tovara ocekujem ga na vecoj razini.
    Nasi problemi su takticke prirode ponajvise.Krivo pozicijoniranje,kasnjenje u duele,mali broj uzetih nicijih lopti.
    Al ovo je derbi,zadnja utakmica ove godine.Pojest teren i suparnika nista drugo nije bitno
  • Noel
    6k
    5:0 u nedjelju bi zalječilo sve moje rane od srpnja do prosinca 2023.
  • Mrvica
    3.9k
    Ma Taki u nedjelju gađa Petka u trepavicu, Petko poentira i živio rođo.. Bit će dosta i to, samo 3 boda su bitna. :lol:
  • Patak
    2.9k
    U obje utakmice u prvenstvu smo dominirali, i u onoj superkupa, samo u prvenstvu nas nije htio gol. Mislim da smo bolji i da pobjeđujemo. Nadam se da će Baturina biti zdrav, jer uvijek igra odlično protiv Hajduka.
  • Olmic
    3.6k
    Uvjeren sam da ce Ademi startat a bit ce igrac manje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.