• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Treba dobro nalupat i one mamićevce koji su im nabavili karte.NitkoBitan

    Ispravio sam ti ovo

    Posebna sorta ljudi koji bi i mater prodali za euro

    Poseban krug u danteovom paklu za takve "dinamovce"
  • bbb medimurje
    3.2k
    Vjeruj mi ima ih dosta... neki su poprilično i zaradili, po 100 € za zapadblackbully

    Ja ne vjerujem da netko ko je clan dinama moze preprodavati karte za tovare za Domacu tribinu na derbiju
  • Luka2404
    19
    prije ce tovari doci do karte nego netko tko nije clan,a navijac je dinama..
  • Dalmatinec
    622

    Jesi ti riješio kartu za sebe?
  • Luka2404
    19
    nisam rijesio karte,nema mi tko uzeti.
  • Dalmatinec
    622
    Dođi u nedjelju i nekom se uvali.
  • Luka2404
    19
    To mi jedino preostaje,u nedjelju nekog naci da mi uzme karte.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ljudi imate temu ulaznica, prekuhat će nam admini :lol:
  • Mali Zeus
    12.7k
    IMG-20231215-WA0014.jpg

    Malo humora.
  • Krizy
    43.2k
    Kako je počelo? "Stari" me vodio na Maksimir od malih nogu, otkad sam prohodao, to je naš gušt i hobi. Idem na sve utakmice otkako sam se vratio u Zagreb, ustalio sam se - stiže nam odgovor od Simona.

    Prva tekma mi je bila protiv Partizana, 1988. ili 1989., nisam siguran, ali ono čega se dobro sjećam je prekid protiv Crvene zvezde. "Stari" i ja išli smo prema stadionu, ali na kraju nismo došli do njega, neredi su već počeli, otad datiraju moja sjećanja odlazaka na Maksimir.

    Dok je Simon u više navrata prepričavao svoje navijačke zgode, naročito iz odlazaka na derbi u Split, u kojemu je jednom prilikom, spletom okolnosti, nakratko završio i u policijskoj stanici, najnoviji derbi pratit će sa zapadne tribine, kako nam kaže, pozicija je to na kojoj se stacionirao otkako je zbog posljedica potresa zatvoren maksimirski istok, koji je imao posebnu "vibru". Promatrajući kadrove s posljednje domaće utakmice Dinama u prvenstvu, protiv Rudeša proteklog vikenda, uočili smo i njega, a o kako se teškoj pobjedi radilo, najbolje svjedoči njegov odgovor.

    - Bio sam, naravno. Zima? Ma ne, hladno mi je bilo u glavi zbog onog što sam gledao, ha, ha… Nije bilo dobro, ali vjerujem da ćemo biti bolji u derbiju.

    Moramo biti realni, ja sam ušao u repku 2005., a Hajduk otad nije uzeo niti jedan naslov ha, ha… Bilo je prisutno suparništvo, ali više razloga za zadovoljstvo imali su navijači Dinama. U toj reprezentaciji Bojan (Bogdanović nap.a.) i ja, bili smo najveći navijači Hajduka, a Simon, Tomas i Šveđo (Damir Markota nap.a.) uvijek su bili za Dinamo. No, bilo je to sve u granicama normale.

    Najdraža pobjeda?
    Ma 5-0 protiv Partizana. Epska utakmica za sva vremena, sjećat ćemo se toga do kraja života. Pamtim i Newcastle, kad smo ispali, a od novijih utakmica posebno pamtim pobjedu protiv Atalante (4-0 nap.a.). Nismo dotad navikli da Dinamo takvom lakoćom igra u Ligi prvaka - prisjetio se Simon.

    Naravno, dinamovac sam. Kada bi Hajduk imao i 20 bodova prednosti, rekao bih da će Dinamo biti prvak, ali bit će vrlo zanimljivo ove godine. Rijeka je također kvalitetna, ako ostanu na okupu, onda i oni imaju izgleda - analizira Simon.

    Moram ti reći da se malo pribojavam utakmice, uvijek sam se veselio derbijima, ali treba biti objektivan. Ako budemo igrali kao protiv Rudeša, onda neće biti dobro. Nadam se da ćemo sada pokazati naše pravo lice te kako će igrači pokazati da ima dinamita i kvalitete, zato i pozivam sve da dođu na stadion - zaključio je Simon.
    31560853.jpg
  • plavac173
    2.6k
    Na cemu je to haha?
  • Sajla
    5.1k
    U toj reprezentaciji Bojan (Bogdanović nap.a.) i ja, bili smo najveći navijači Hajduka, a Simon, Tomas i Šveđo (Damir Markota nap.a.) uvijek su bili za Dinamo.Krizy

    ne razumijem ovu rečenicu?
    "Bojan i ja", a intervju je sa Krunom Simonom, su za Hajduk - a onda "Simon, Tomas i Šveđo ... uvijek za Dinamo".
  • Mr Anderson
    7.9k

    Simon ima mjesto blizu mene, skoro na svakoj utakmici je. Baš je OK lik.
  • ksapi
    2.8k
    Osim kaj je zajebao KK Dinamo i unatoc obecanju otisao igrati u Cedevitu :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.