• marcio amoroso
    36.4k
    ne podcjenjuje nikog pa ni nas.BornaPŽ1986

    Podcijeniti klub koji je u zadnjih 18 godina 17 puta bio prvak može samo maloumna osoba.
  • reziser
    6.8k
    i dalje smo mi igrački jači od njih, imamo veću kvalitetu i širinu. Činjenica je da mi ovo ljeto i jesen ne igramo bajno, a da su oni u euforiji. Zato će njihov bolan pad biti draži.
    jedva čekamo nedjelju i bar 2 pogotka razlike, iako bi bio zadovoljan i s 1:0

    tko god igrao mora dat sve od sebe, jer moraju znat da nama navijačima ovo nije obična tekma...daleko od toga....
  • boem
    309
    Svi smo u iščekivanju, a na kraju će biti bijedna igra s obje strane, rezultat 0:0 i nitko neće ništa dobiti od derbija, čekat ćemo proljeće :grin:
  • scooniepenn
    3.3k

    Mi smo potrošili Bišćana ili se sam potrošio, nije snašao, pogubio? Ja sam bio ogroman zagovornik Belog, branio ga maksimalno i ne bih ga mijenjao zbog ispadanja od AEK-a, ali čovjek je javno izjavljivao kako su mu igrači s klupe za ništa (igrao je s 12 i pol igrača), govor tijela katastrofalan, izjave još katastrofalnije. Dodaj na to nerazumljive padove u trci u 2. poluvremenu, za koje meni i dalje nije jasno je li to zbog fizike ili psihe bilo. Sve u svemu, tu apsolutno pomaka nikakvog nije moglo biti i razlaz je bio jedina opcija.
  • Patak
    2.9k
    Sve je to manje više točno, ali ja se nadam jednog dana da će Bišćan opet biti trener Dinama. Nek vidi malo svijeta, stekne dodatno iskustvo pa da opet dobije priliku, mnogi drugi jesu pa zašto ne i on.
  • dd29
    536
    Sad tek vidim gore grb hajduka haha
  • Facke
    3.6k


    Ja se ne nadam da bu opet nas trener. Bole da vise ne dolazi. Zgorel je prvi put. Zgorel bu i drugi put. A da stoga nebu nis se vidle cem je preuzel od Cacica i to vec nakon par tekmi. Nek vidi male sveta? Eto presel je veterane trenerati u Saudijsku Arabiju. Kakve bu tam iskustve stekel? Nikakve kakve ga bude napravile bolsem trenerem. Same si pogledajte najbolji primjer kak se tam trenera , Brozovica. Covek je v par meseci tulike pal po svemu. A zake? El treneraju ko veterani. Male leve desne i dosta.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ne zanima me kako, na koji način, kojim rezultatom, rukama, nogama, glavama, koljenima, laktovima... al smrdljiva magarad mora biti pregažena. Bez ikakve diskusije, izgovora, kalkulacija... čisto pokazivanje karaktera, na njih sa naoštrenim i krvavim očnjacima...amen!

    Odjavljujem se do nedjelje navečer!
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mudra izreka kaže u pobjedi se ne uzvisi, u porazu se ne ponizi. Ne spominje ništa za prije utakmice jer prije utakmce je lako biti korektan, zbigecan i fin. Kad je glava vruća, tu se vidi karakter, a Karoglan ga je par puta već pokazao i ne vidim da se i po čemu razlikuje od njihovog standardnog narativa.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Karoglan:

    "Kaneko?

    - Nije isto kako dolaze na Kaneka. Dinamo je najopasniji kad te upije s pasom unutra i onda da Kaneku zrak pa prebaci stranu na njega. Postoje stvari koje Dinamo dobro radi godinama i te se stvari vide danas. Kaneko je malo neobičan za ovu ligu, nisam dugo takav profil vidio. "

    Najbolje tek dolazi, očekujem duplo markiranje na takiju što će ostalima otvoriti još više prostora
  • Filip 91
    716
    Đava je straj!
  • NitkoBitan
    17k
    Treba dobro nalupat i one "Dinamovce" koji su im nabavili karte.
  • blackbully
    4.5k
    Treba dobro nalupat i one "Dinamovce" koji su im nabavili karte.NitkoBitan

    Vjeruj mi ima ih dosta... neki su poprilično i zaradili, po 100 € za zapad.

    Više zaradili nego da su išli preprodavati Prijovićke i Merlina.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Najbolje tek dolazi, očekujem duplo markiranje na takiju što će ostalima otvoriti još više prostoraGražvydas Mikulėnas

    tako je. Malo vise mogucnosti osim kada dupliraju Misica i Petka, a ostatak ekipe nam je bezopasan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.