• vjeko1701
    5.9k
    Nisam ni mislio da ćeš ti napisati bilo kaj drugo.
  • Krizy
    35.5k
    Liga ima "potencijal" biti 30. u Europi ako se Dinamo ne vrati na razinu od zadnjih pet sezona.
    Strašno loš nogomet...
  • Sajla
    3.2k

    gle, u pravu si kad pišeš da ovi koji su ostali nisu kvalitetni kao oni koji su otišli - ali to nisam ni mislio. samo govorim da današnji kadar sigurno može igrati bolje nego što to danas radi. potpuno su neorganizirani, zbunjeni, preplašeni. npr. situacija kod drugog gola Gorice jučer - cijela naša obrana je na igraču s loptom kao predškolska djeca na vrtićkom dvorištu, napadač ostaje sam i probija Nevistića. mogao je promašiti kao što je danas Čuić protiv Rijeke u istoj minuti. ali nije. a naša obrana to ne smije raditi, to se profesionalcima ne smije događati. porazbacani po pozicijama koje nisu njihove ne daju onoliko koliko mogu, a protivnici danas znaju da nas mogu dobiti.
    prije godinu dana je prije početka utakmice već bilo 1-0 za nas, a danas svi čekaju ne hoćemo li, nego kad ćemo kiksati i koliko puta. sve počinje od obrane koja daje sigurnost ostatku ekipe. Livi bi obranio jedan od ona dva udarca, a Šutalo bi spriječio drugu šansu i mi bi se provukli. ne bi bilo dobro, ali rezultat ne bi trpio. nikoga u klubu nije bilo da već tada razmišlja o ovome danas. a danas nema onih koji mogu nešto napraviti da sutra bude bolje.
    međutim, poanta navijanja i podržavanja svog kluba nije u tome da budeš objektivan, zato treba opet doći na utakmicu i podržati momčad. nitko tamo ne voli gubiti, a ima u momčadi igrača koji ovo mogu okrenuti. zbog sebe, ako ni zbog koga drugog.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Nemamo se mi kaj nadat tuđim kiksevima dok svoje obveze ne možemo riješit
  • vjeko1701
    5.9k
    Da svoje odrađujemo, ne bi nam trebali kiksevi drugih. Ja ko navijač nisam dio vodstva kluba niti svlačionice i ne vidim zašto ne bi smio nadati se kiksu glavnih konkurenata.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ovo je najnekvalitetnija liga otkad je lige 10. Naša liga je svoj vrhunac doživjela u razdoblju 2015-2020 i nakon toga kvaliteta konstantno pada. Prije 5-6 godina sam svima reklamirao i hvalio našu ligu, govorio sam ljudima kako je naša liga podcijenjena a onda ju je HRT počeo prenositi baš u trenutku srozavanja i sada ispadam budala koja je hvalila ovaj seoski nogomet kakav se igra zadnje dvije sezone. Tereni su isto očajni. U Istri teren naizgled zelen i dobar ali kada kamera približi sliku i kada vidiš kako lopta odskače shvatiš da je teren oranica. HNS- u preskupo dati milju eura za promjenu istrošenih terena a samo od Lige Nacija su dobili 10 milja.
  • austrijanac
    2.6k
    U Istri teren naizgled zelen i dobar ali kada kamera približi sliku i kada vidiš kako lopta odskače shvatiš da je teren oranica. HNS- u preskupo dati milju eura za promjenu istrošenih terena a samo od Lige Nacija su dobili 10 milja.Maksim Maksimirski

    Prije mjesec dana u podcastu UPU su analizirali problem s terenima. Kao najveci problem promjene travnjaka (osim financijski) je i kalendar natjecanja HNS-a. Gdje 30.5. zavrsava sezona a vec mjesec i koji dan kasnije krece, klubovi bi se morali selit na neko vrijeme i sve ostalo. Iako, moram priznat da nakraju se to sve svede na obicne isprike.
  • Mlađi referent
    10.4k
    ne vidim zašto ne bi smio nadati se kiksu glavnih konkurenata.vjeko1701

    Mislim da je zabranjeno Zakonom o sportu

    Ajde, ne mora se baš sve crtati, nije tako apstraktno.
  • Jaro
    5.4k
    HNS- u preskupo dati milju eura za promjenu istrošenih terenaMaksim Maksimirski

    HNS je donirao dobar dio tih terena, a klubovi koji bi igrali prvu ligu i uzimali ne znam kolku lovu na tv pravima nisu ih sposobni odrzavati, a na kraju i zamijeniti. U prvoj ligi do ove godine nismo imali posten i zavrsen stadion. Redovno imamo jednog (od 10) prvoligasa koji je nakon 10 kola ziher za ispadanje (prosla sezona cudna iznimka), Momcadi se slazu zadnjeg dana prijelaznog roka iako pola momcadi igra euro kvalifikacije jos tamo sredinom srpnja. Svaka momcas u rosteru ima nekoliko stranaca kojisu izmedju poluamaterske i amaterske razine. Sve to je skrivao balon zvani dinamo ali se eto potrudio spustiti na razinu konkurenata rekordnom brzinom...
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Mogu oni nariktati da jedne godine druga polusezona počne krajem prvog a ne krajem drugog mjeseca pa bi i liga završila 30.4. a ne 30.5. i imali bi vremena za sve. To su samo njihovi izgovori.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    HNS je donirao dobar dio tih terena, a klibovi koji bi igrali orvu ligu i izimali ne znam.kolku lovu na tv pravima nisu ih sposobni odrzavati, a na kraju i zamijeniti.Jaro

    Tim travnjacima je istekao petogodišnji rok trajanja. Naši manji klubovi su sirotinja koja bez pomoći države, saveza i grada ne bi mogla preživjeti i mislim da ukoliko im HNS ne financira nove hibridne travnjake da će svi naši manji klubovi igrati još 20 godina na ovim istim travnjacima i gledat ćemo blatne kaljuže i pašnjake kao prije 20-30 godina. Nažalost jedan prosječan HNL klub poput Varaždina koji ima proračun od milijun eura si teško može priuštiti novi hibrid svakih par sezona.
  • Jaro
    5.4k
    pa to i govorim, realno, HNL klubovi su razina BiH, Kosova, Gibraltara i slicnih liga. Iznad su jer eto kapne malo od Dinakovog ulaska u LP, malo od saveza... Realno, i trenutni ranking je previsok...
  • Ivdzo11
    2.9k
    Ustani bane Hrvatska te zove zove... Cuje se na poljudu
  • Keyser Soze
    8k
    Zbog mađarskih vlasnika Osijeka.
  • Patak
    2.2k
    Haha dobra fora...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.