• DrawTube
    3k
    To je Istra. Ukrast sad bodove vodećoj momčadi i nazad na niz od 4 poraza
  • Navijač Dinama
    7.4k
    I dalje mi je dojam da Istra igra solidno. Rijeka osim ovog sretnog gola realno ništa. Možda uspiju izjednačit.Majki2111

    Poslušali su te, tj. Mlinar je
  • Majki2111
    2.6k
    Zanima me kako će se sad razvijat tekma. Oće Istra uspijet pritisnut još više ili će se Rijeka dići...
  • Sajla
    3.5k
    da je Janković u Dinamu, vjerujem da mu onaj šut ne bi ušao u gol, ali bi mu Mlinar sigurno prošao i zabio. potpuno smo raštimani i tu treba neki gadan reset. prije bi se Janković (ili bilo koji drugi igrač) uklopio u ovo sivilo nego što bi podigao ostatak momčadi.

    mi smo izgubili 6 bodova s tovarima i 5 s Goricom. ovaj kadar sigurno može bolje, ali kako ih dovesti u stanje da to pokažu je pitanje za nekog puno stručnijeg nego što smo mi ovdje. nažalost, ne vjerujem da to mogu ovi koji su sad u klubu. matematički još ništa nije gotovo, ali dok je klub u ovom stanju ja ne vidim tko će to pokrenuti.
  • Captain America
    14k
    ovaj kadar sigurno može bolje, ali kako ih dovesti u stanje da to pokažu je pitanje za nekog puno stručnijeg nego što smo mi ovdje.Sajla

    Ne znam baš. Problem je u tome što su maltene preko noći vodonoše trebali postati nositelji kvalitete. Nije isto Špikiću biti drugo krilo i sakrit se iza učinka Orše i Ivanušeca i sada kada bi trebao preuzeti odgovornost. Ista stvar je s Perićem. Mi imamo Rileta, Mišića, Baturinu i Petka koji su najbolji igrači na svojim pozicijama u ligi. Ovo ostalo je teški prosjek, kvalitetom tu negdje s konkurentima i to rezultati pokazuju.

    Tovari su lani u prvih 10 utakmica uzeli 20 bodova, a danas imaju 21. Mi smo lani uzeli 28 bodova u prvih 10 utakmica, a ove sezone 19. Uprava zna da je zajebala i sad se skrivaju iza trenera i ne žele ga maknuti jer im je došlo iz guzice u glavu da su oni glavni i odgovorni za ovakav katastrofalan roster.
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Jel imao sta Dalic vidjet na tekmi s obzirom da su se naši mediji i stručnjaci po komentarima na portalima raspisali o pola igrača rijeke u repci hahaha
  • austrijanac
    2.7k
    Jos Fruk najvise pokazao.
  • Miro Vugrinec
    1.6k

    Od ovih zvijezdica definitivno je. Ma komentiram jer cirkus mi je kako je naša smjesna sportska javnost digla tu prosječnu Rijeku koja je iskoristila jedan od slabijih Dinama u zadnjih 10 godina. Pasalic 23 godine igrao dosad treću i četvrtu Njemačku, Pjaca 7 godina nigdje nije igrao u 10 ekipa i Ivanović koji je odličan potencijal, Al igra prvu seniorsku sezonu čitam u sportskima bi trebali u repku. Sto je najgore još ih naši internet stručnjaci podržavaju s tim zamislima u komentarima. Hnl je trenutno nikad slabiji i tu krila i napadači moraju imat 15-15 g/a da bi mogli prismrdit reprezentaciji
  • austrijanac
    2.7k
    Potpisujem.
    Jos se pise na sve strane Dalic dolazi gledat, kao da mu to nije posao.
  • Jurki
    8.7k
    Jos kad bi danas Zekan kresnuo Leku.. to bi bilo super
  • superhik
    10.4k
    Sva sreća pa nam i konkurencija ne zna iskoristiti prednost vodećih mjesta
  • Eduardo
    17.6k
    Livaja protiv Osijeka kreće s klupe.
  • Mihaljević
    8.2k
    Hujber je za Mohu izmislio nogomet , Nevistić nek se ugleda na mirnoću Majkića , a i Mišić može naučiti svašta od Mlinara.
  • Nolifer
    6.7k
    Mogao bi bit penal za Osijek i gol u nekoj 97 min za pobjedu...
  • Blue Austrian
    337
    Dobit ce ovo Hajduk nazalost. Ne vidim nacin kako bi Osijek do boda, kamoli sva tri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.