• Infinity
    16.3k
    Dobro, shvatili smo. Imas sve informacije svijeta, ti si Bog za informacije, ne moras nas smarati vise. Sve si znao, priznajemo da smo pogrijesili, klanjamo se i molimo za oprost.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Treba ovo okrenut na optimizam pa se nadat da će Leko sad krenut s 352 radi viška stopera i nedostatka krila.

    Mana te teorije je to što nema ni dva napadača :rofl:
  • Laugreano
    2.5k
    Jucer je Nogo spomenuo uremovica. Znaci presijeda za Zagreb. :D
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    opet moram pisat i objasnjavat doveden ja na posudbu s pravom otkupa sto znaci da dobiva od Dinama placu a ne od lokomotive od koje je imo do sad. A i dajte malo logicki zar mislite da bi igrac dolazio u klub u kojem zna da nece igrat za iste novce? Ili bi osto u klubu u kojem bi sigurno svaku igro?
  • Keyser Soze
    10k
    Ne vidi mi se tweet iz meni nepoznatog razloga, uglavnom jedan profil koji prati njemački nogomet kaže da Vidović dolazi na lječnički danas ili najkasnije sutra.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Treba ovo okrenut na optimizam pa se nadat da će Leko sad krenut s 352 radi viška stopera i nedostatka krila.Mlađi referent

    Idealno bi bilo da im Melnjak igra krilo i da se Leko počne premišljavati oko tog kak će igrati.
  • Juznjak
    3.8k

    Prije potpisa se znalo da Kačavenda ima problema s koljenom. Stojković nije imao problema sa zdravljem. Iz tog razloga, Kačavenda je tu na posudbi, a Stojković je kupljen. Prije ozljede Stojkovića nitko ni u jednom trenutku nije spomenuo da Kačavenda mora ići opet na neku operaciju, a sad je to odjednom 100% sigurno. Realno što ima veze i ako ode na operaciju, vratit ćemo ga Lokomotivi za par mjeseci i kraj priče. Veći nam je problem npr. Francuz kojeg smo platili, dajemo mu plaću, naš je igrač, a evo nikako da odigra bilo što.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ne vidi mi se tweet iz meni nepoznatog razloga, uglavnom jedan profil koji prati njemački nogomet kaže da Vidović dolazi na lječnički danas ili najkasnije sutra.Keyser Soze

    Je li u kumskoj vezi sa Šimićem?
  • dumitrumitu
    1.3k
    Nadam se da neće preko Splita da ne krene panika.
  • Yovitssa
    624
    Dakle, ajmo pretpostavit da ide u Hajduk, opet besplatno naravno. Znači oni su doveli Šarliju, Uremovića, Odjidju, Moufia i Dialloa sve za besplatno dok smo mi za prinove Francuza, Ukrajinca, Kaneka i Stojkovića dali oko 5 milijuna eura i sad zbog ozljede jedinog pravog pojačanja ostajemo na Miki koji jedini nešto igra od svih tih prinova dok Bernauer i Kaneko trunu na klupi.
    Radi se samo o pretpostavci da on dođe dolje.
    Keyser Soze

    Dodaj Despodova i legitimni su favoriti za naslov (koliko god to bilo nepopularno mišljenje) s obzirom da igraju samo HNL...
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ovo sa Perkovićem mi nije jasno,kakav feler on ima?Dautbegović1

    Možda je gay...neznam, to mi najlogičnije zvuči. :lol:
  • nemapredaje
    3.2k
    5 stranica napisano u panici zbog Uremovića... ko da pričamo o Van Dijku.

    Pa da je bio ikakav kontakt s njim nema šanse da bi izabrao Hajduk umjesto nas. Dakle uopće ga ne želimo, što je i ok. Čovjek u seniorskoj karijeri ni jednu sezonu nije imao više od 35 utakmica. Dakle nigdje nije bio nositelj igre i kao takav nije igrač za Dinamo.

    Druga stvar - kakav Despodov u Hajduku. Nemaju oni para za njega
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne vidi mi se tweet iz meni nepoznatog razlogaKeyser Soze

    U link umjesto X upiši twitter.

    dealno bi bilo da im Melnjak igra krilo i da se Leko počne premišljavati oko tog kak će igrati.Mali Zeus

    Ofenzivni arsenal im nije daleko od tog. :grin:
  • Keyser Soze
    10k
    Previše gay fora u zadnje vrijeme na zoni :chin:
  • Ludovic IX
    7.2k
    nije sveta krava ali nisi bio tu godinama kad je mamić vladao.. di si bio onda da plačeš.. e, baš u inat tebi i Orcu će dinamo sve osvojiti i sa ovim kadrom..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions