• Mali Zeus
    12.5k
    Imace Hajduk radi punom parom na dovodenju Dwspodova!Orc123

    Di si to čuo ili vidio?
    Nije li im on malo preskup?
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    kao prvo ovu nisu teroije zavjere nego cinjenice. Sto se tice kumstva vidim dosta vas to negira i naziva “teorijama zavjera” malo se raspitajte ako ne vjerujete. Napravljena je ta steta da se dovode ozljedeni igraci i davaju ugovori koji nisu mal novac! Nije Dinamo al nassr da ima novce na bacanje. A samim time sto igrac ne prode ljecnicku kontrolu dobi crveno svjetlo a uprava da zeleno e to je zabrinjavajuce. Da jedan klub popout Dinama ima takav propust, sramota.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ljudi, nisam neki lik koji može ili treba glumiti lidera ili bogom danog navijačkog "Mesiju " pa da pokrećem neke revolucije ili linč. Dapače, običan sam navijač kojem je Dinamo sve u životu i pratim događanja oko kluba, vjerujem kao i većina Vas sa Zone. Još od prvog lipnja " refresham" Germanijak i ostale portale u nadi za pojačanjima, u strahu od odlazaka i slično. Ali imam jednu zamolbu za sve. I ja sam se ove godine par puta uhvatio kako se zanesen ili frustriran radom našeg kluba krenem baviti problematikom Tovara, njihovim kadrom, igračima, rezultatima i slično, tako da nemam pravo pretjerano palamuditi o tome.

    Ali ja mislim da u ovom trenutku, mi uopće ne trebamo gledati što je tamo neki Uremović odabrao taj usrani klub prije našeg. Možda ga, uostalom nismo ni htjeli dovesti. Po čemu on to garantira da je trenutno pojačanje za nas? Ista je ovakva retorika bila i za Borevkovića prošlu sezonu, pa što se značajno dogodilo. Pričamo o igraču koji je bio na popisu reprezentacije na par okupljanja. Je, bio je, i igrao desnog beka u okolnostima gdje nije bilo boljeg. Igrao je u Rusiji koja je sve lošija liga i vidno pada, a nakon toga u nikad slabijoj Herthi koja je na kraju i ispala u " cvajtu". Ako je odabrao biti dio njihovog kluba a već je igrao za nas ranije, to neka govori o njemu samome. Mi smo ljudi Dinamo, najveći i najuspješniji hrvatski klub. Mi smo " TGV " koji " vuče hrvatski klupski nogomet već preko petnaest sezona. Rušili smo neke od najvećih europskih velikana u zadnjih par sezona i sada ćemo plakati jer nam je Hajduk " pokupio " Uremovića, Borevkovića ili Despodova ? Ajmo svi malo podrške, vjere, onog purgerskog zajedništva!! Kako je glasila poruka BBB u Puli prije par sezona?

    " Kroz sve teške godine ostali vjerni onome što nam kroz vene protječe. "

    Tu stajem.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪flexXy kao prvo ovu nisu teroije zavjere nego cinjenice. Sto se tice kumstva vidim dosta vas to negira i naziva “teorijama zavjera” malo se raspitajte ako ne vjerujete. Napravljena je ta steta da se dovode ozljedeni igraci i davaju ugovori koji nisu mal novac! Nije Dinamo al nassr da ima novce na bacanje. A samim time sto igrac ne prode ljecnicku kontrolu dobi crveno svjetlo a uprava da zeleno e to je zabrinjavajuce. Da jedan klub popout Dinama ima takav propust, sramota.Miro Vugrinec

    Znači ti tvrdiš da Šimić zbog kumstva ide direktno na štetu kluba?
  • morales
    128
    mozete vi pricat psihoza,panika,kmecanje,ovako onako situacija nije dobra s ovim igracima trenutno se nce moc izvuc i prvenstvo i europa,prijelazni rok je zasad ocajan nebitno ko je kriv simic peras barisic itd,zvucat cu sad ko neki mamicevac i razmazeni dinamovac,ako se izgubi prvenstvo to je veliki podbacaj uprave i sramota da mi izgubimo od onakvog hajduka prvenstvo
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    mozete vi tumacit kolko ocete i kako ocete. Zar ocete rec da dovodenje ozljedenog igraca i davanje ugovora nije na stetu kluba? Za igraca koji mora na operaciju i sto se znalo prije potpisa?
  • morales
    128
    sve je moguće,sta branite tog šimića ko da je sveta krava u indiji
  • Krizy
    43.1k
    Napravljena je ta steta da se dovode ozljedeni igraciMiro Vugrinec

    Stojković se ozlijedio na Maksimiru. Hoćeš li napokon prestati pisati u množini. Kačavenda je došao na posudbu kao veliki potencijal, pa to nije loš posao. Možeš dobiti puno a izgubiti jako malo.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    napiso sam za Stojkovica da je peh ne odnosi se na Stojkovica vec Kacavendu, a ako vas vecina misli da se posudba ne placa grdo se varate
  • morales
    128
    sva prefernca tog simica je sto je dinamovac i sto je bio kontra mamića,mogli su onda i nas sve sa zone stavit da budemo zaduzeni za sportski sektor
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus mozete vi tumacit kolko ocete i kako ocete. Zar ocete rec da dovodenje ozljedenog igraca i davanje ugovora nije na stetu kluba? Za igraca koji mora na operaciju i sto se znalo prije potpisa?Miro Vugrinec

    Nema se tu kaj tumačiti, skoro pa doslovno si to napisao.
  • dumitrumitu
    1.3k
    pa nisu kačevendi dali ugovor. Doveden je na posudbu i ako bude potrebna operacija vraćaju ga u lokomotivu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus sve je moguće,sta branite tog šimića ko da je sveta krava u indijimorales

    Ne branim ja njega nego mi je fascinantno kako vi skačete na njega u svakoj prilici. On je kriv za apsolutno sve trenutno čini se, crvena krpa. Zanimljivo, moram reći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions