• Maksim Maksimirski
    5.5k
    Liga prvaka subotom, neobična situacija, to bude samo kad je finale.

    Mogu opušteno gledati utakmicu jer ne očekujem ništa. Mislim da Dinamo fizički nije na razini da preokrene, bilo zbog netreniranosti ili pretreniranosti. Još je dolje atmosfera takva da bi stvarno prolaz Dinama bio malo čudo i pothvat u rangu Tottenhama.


    Da malo budem Vidoviti Milan napisat ću kakav tijek utakmice očekujem:

    prvih 15 minuta: njihov pritisak na krilima publike, možda čak i povedu na početku.

    od 15. do 60-65. minute: smirenije razdoblje igre gdje će Dinamo biti dominantan, gdje će kao i u prvom poluvremenu u Zagrebu dokazati da je kvalitetom bolja ekipa od AEK-a i u tom razdoblju (kad dinamovi igrači još mogu trčati) očekujem da će Dinamo zabiti poneki gol i izjednačiti ili čak povesti.

    I na kraju veliki rasplet: dolazi zadnjih pola sata utakmice gdje slijedi fizički pad dinamovih igrača i crna rupa, posljedica toga bi moglo biti primanje jednog ili dva gola kojima će AEK osigurati 1X i prolaz dalje.

    Volio bih da me demantiraju dinamovi igrači i da 90 minuta budu na nivou.
  • Mihaljević
    9.8k
    Jel ovo Krleža? Kakav tekst... Posebno predzadnji stih.
  • Beowulf112
    326
    Ja se nadam da je baturina zdrav i da krece od prve...on potpuno fir je kljucan za preokret
  • NitkoBitan
    17.1k
    i na dan tekme u Zagrebu sam vjerovao iako su svi furali pesimizam. Daj nam taj gol u prvom poluvremenu i onda krece party...
  • OsamŠest
    3.3k
    HOĆEMO POBJEDU !
  • dinamo u srcu
    1.6k
    za sutrašnje dobro jutro!!!
    Pa da pjevamo sutradan legendarne stihove
    "U jutro nedeljno kad sunce nama svrati zagrebacke krovove i Savu pozlati otac sina za ruku uhvati sine, ovaj dan ces dugo pamtiti"
  • dinamo u srcu
    1.6k
    treba sad ponovo napravit novu anketu pa da vidimo tko ne vjeruje u pobjedu dinama, odmah ban.
  • Droljo
    8k
    a ja ču čekat ponedjeljak da kupim ulaznicu za sebe, malog i starogLudovic IX

    A gdje sam ja u toj priči?
  • Eduardo
    20.1k
    ovo je stvoreno za današnju najavu tekme. Hvala na tome.
  • Georg Koch
    4.5k
    Moze jedna info.
    Ako prodjemo Aek-a jel igramo utorak ili srijeda sa Antwerp-om?
  • OsamŠest
    3.3k

    22.08., utorak, 21h
  • Muka
    357
    Danas u kost!
  • Patak
    2.9k
    Dugo se ništa nije pisalo na temi Sto najvećih uspjeha Dinama. Samo velim.
  • Majki2111
    3.1k
    Ne sviđa mi se nabrijavanje na tekmu kao da je povijesna po društvenim mrežama da nebi došlo do razočarenja. Podsjetnik da igramo drugu utakmicu 3. pretkola LP.

    LP Q3 (2018-2022):

    2018: Astana (3-0)
    2019: Ferencvaroš (5-1)
    2020: Ferencvaroš(1-2)
    2021: Legia Varšava(2-1)
    2022: Ludogorets (6-3)

    Ovaj stadij natjecanja smo unazad 5 godina prolazili rutinski. Možda imamo jačeg suparnika danas, ali nikako ne bih govorio o povijesno teškoj ili važnoj utakmici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.