• BBB Sibenik
    4.3k
    Ovo sa Aekom prva i ova druga utakmica vcrs je vise od samo neke utakmice u pretkolima. Sve okolnosti koje su se desile probude u ljudima neki inat. Kad ti tovari na moru u svom kafiću upale Dinamo-Aek i navijaju za nas, znas da je neka luda ura
  • Zagi
    7.7k
    Inače nebi bila ali kontekst svega što se događalo od skupštine do danas ju pretvara u jednu od najvažnijih unatrag jako dugo vremena.
  • Mrvica
    3.9k
    Nema ne očekujem danas ništa, hoću pobjedu! Kao što mnoge pere pozitiva tako i mene, imam osjećaj da su se dečki stabilizirali psihički i da će danas biti pobjeda. Ko plitak potok, sretno dečkima!!
    Uletit na glavu pa šta Bog da i sreća junačka! Uff kad bi se izvukao prolaz pored onolike negative na onom stadionu, koja bi to bila ljepota.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Obožavam ovakve tekme, vidit ćemo od čega smo napravljeni.

    Nije smak svijeta ako se ispadne, ali se nadam da ćemo u tom slučaju poginut muški i pokazat dobru igru umjesto onoga kaj smo doživjeli u drugom poluvremenu na Maksimiru.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    IGRAJ DINAMO, NAPRIJED DINAMO,AJMO DINAMO,HRABRO DINAMO
  • plavi72
    831
    1-3
    Mi smo Purgeri najjači smo najjači !
  • ZvoneZG
    13
    Iz arhive: 16.9.1964., uzvratna utakmica Kupa pobjednika kupova

    image.png
  • blackbully
    4.5k
    Antwerp je već rasprodao stadion za utakmicu u utorak. Na stranicama im piše kako je UEFA zabranila gostujuće navijače bilo to mi ili AEK-ovi.

    Sparta izbacuje sve informacije večeras nakon utakmice.
  • NORTE
    11.4k
    Antwerp je već rasprodao stadion za utakmicu u utorak. Na stranicama im piše kako je UEFA zabranila gostujuće navijače bilo to mi ili AEK-ovi.

    Sparta izbacuje sve informacije večeras nakon utakmice
    blackbully
    Sretno Pražanima u Ateni.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ovo sa zabranom gostovanja je komedija od strane UEFE
  • masacusec
    3.5k
    Da nije bilo zabrane uefa-e, ovaj se cirkus nebi ni dogodio.
  • NORTE
    11.4k
    Da nije bilo zabrane uefa-e, ovaj se cirkus nebi ni dogodio.masacusec
    Zapravo i nisi daleko od istine, ali to Uefino je bilo preventiva stadionskih nereda.
  • Majki2111
    3.1k
    Kolko sam čitao Panathinakos je klub srednje i više klase i urbanog središta, AEK je klub predgrađa i niže klase.

    Al da je Pnathinaikos i Olimipiakos veći derbi od AEK-Panathinaikos (?)
    AEK-ovci su OK bili s PAOKom donedavno jer im je podrjetlo slično, donedavno gdje je rivalstvo eskaliralo.

    ARIS i PAOK je slično ko Olimpiakos i Panathinaikos rivalstvo. Jesam dobro polovio???
  • Bruh
    947
    Mislim da su tipa AEK i PAOK osnovale izbjeglice iz Turske a Panathinaikos i Olimpiakos pravi Grci
  • Neki tip
    21.3k
    izbjeglice iz Turske a Panathinaikos i Olimpiakos pravi GrciBruh

    Ne znam što ti misliš pod "pravi" Grci, ali i jedni i drugi su Grci, po meni jednako pravi.

    Ali u pravu si da se radi o izbjeglicama iz Turske, grčkim izbjeglicama, nakon poraza u Grčko-turskom ratu, odmah nakon 1. svjetskog rata, trajao je 3 godine.

    Imaj na umu da su granice fluidne.. Da su Grci nekim slučajem pobijedili, onda ne bi bili "izbjeglice iz Turske", nego "pravi Grci" u onome što bi u tom slučaju bila veća Grčka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.