• Patak
    2.9k
    U tom ratu Grci su bili pred pobjedom, a onda izgubili skoro sve pa se dogodila dogovorena seoba naroda. Bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi izgledao taj dio danas da su Grci pobijedili jer se radi o krajevima opisanima u Bibliji (Efez, itd...) a Grčka bi bila puno veća država.
  • Bruh
    947
    dogovorena hahaha... prije etničko čišćenje s obje strane al izgubili su rat jer im je kralja ugrizao majmun pa nije mogao potpisati mir jer je umro od bolesti.
  • Bruh
    947
    a karikiram pravi grci u smislu da su uvijek živjeli u grčkoj
  • Patak
    2.9k
    Ma davno sam čitao o tom ratu a sjećam se da dok sam čitao sam se čudio kako nisam čuo ili učio o tom ratu u školi ( ili sam možda "sjedio na ušima"). Sad si me zainteresirao sa ovim majmunom pa idem proguglati detalje :-}
  • Infinity
    16.4k
    Ja sam tek nakon skole 'otkrio' taj rat i citao, istrazivao, jako je zanimljivo. Sumnjam da se spominjalo u skoli, jer sam povijest rasturao i morao bi valjda biti bolestan mjesec dana da to propustim :rofl: Eventualno da se povrsno spomenulo kao nesto manje bitno, pa mi nije ostalo u glavi.
  • Nino Bule
    13.6k
    Ja vise cekat ne mogu,
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ono kad si na Amalfi obali, možeš se kupat, ali žuriš u apartman da stigneš se pripremit za tekmu. Nisam normalan baš, ali realno nitko od nas nije kad je Dinamo u pitanju. :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Za brisat tu je internet u banani haha.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ocu da poginu na terenu
  • Mihaljević
    9.8k
    hq720.jpg?sqp=-oaymwE7CK4FEIIDSFryq4qpAy0IARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJD8AEB-AH-CYAC0AWKAgwIABABGF0gZSgkMA8=&rs=AOn4CLCEyVl5jJwEl2UYXpjGBcf8VbR-HQ
    Od ove "nove" ere u Dinamu kad je došao Bjelica samo imamo pobjede u gostima u trećim pretkolima LP... (Pravit ćemo se da 1:0 protiv Ferencavroša nije gostovanje jer je sve odigrano u jednoj utakmici.)

    Astana 0:2 u Kazahstanu. (Olmo , Budimir.)
    Ferencvaros 0:4 u Mađarskoj. (Ademi, Petko, Olmo, Gojak)
    Legija 0:1 u Poljskoj. (Franjić)
    Ludogorets 1:2 u Bugarskoj. (Perić , Ljubičić)
  • Infinity
    16.4k
    Da bi se u potpunosti vratila vjera u ekipu potrebno je da ih rastave na proste faktore. Mozda sam naivan, ali vjerujem u prolaz, samo se nadam da nece liciti na onaj prolaz kao protiv Salzburga, jer to znaci da cemo i kasnije izgledati kao tad nakon Salzburga (0-0-6 0:15 u LP i dupla kruna Rijeke).

    Zelim da ih razbijemo i da to bude najava boljih igara i pobjeda u danima koji nam slijede. Netko spomenu Grasshoppers. 0-5 je najavilo titulu i osminu finala Kupa UEFA. To zelim.
  • Gelipter
    3.7k
    Ajmo ih danas rastaviti na proste faktore i to je to. Bez previše kompliciranja. Gazi gubu!
  • OsamŠest
    3.3k
    Ova tekma će bit prekretnica sezone, u pozitivnom smislu.
  • xavier
    12k
    Da mi je netko prije dva tjedna rekao da ćemo ove sezone igrati europsku utakmicu u subotu, moram priznati da bih mislio na sasvim nešto drugo, a ne ovako nešto :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.