• bbb medimurje
    3.2k
    Od kud vam da nema misica? Vidim da je ujutro bil na treningu
  • Sava Krpa
    270
    Kada Dinamo igra uvijek sam optimist tako i za ovaj susret i uvjeren sam u prolaz ali mi jedna stvar ne ide pod kapu nikako a to se odrazava na igru a kroz nju na rezultate. Zašto u momentu kad imas sve ili skoro sve pozicije pokrivene sa dobrim, iskusnim pojedincima ti svaku jebenu utakmicu startas sa minimalno 4-5 igrača na neprirodnim pozicijama. Od Rileta, Ljubičića, Emrelija i da ne nabrajam a onda se zalis kako nemaš adekvatnu zamjenu odnosno širok roster. Pa kako ćeš imati kad ih u startu poremetis a ostatak ekipe koji uđe u drugom poluvremenu ulazi također na "tuđe" pozicije. Po meni Bišćan pored bezkrvnosti veću grešku radi sa ovim idiotskim rosadama igrača.
  • Zagi
    7.7k
    Tu je ali vidno šepa na insta storyu pri izlasku iz busa.
  • DiddyGuela
    2k


    Tu je Mišić, u konkurenciji je za nastup ali ga muci kvadriceps.
    Osim njega Baturina virozan i Špikić također sa (nepoznatim) zdravstvenim problemom.

    U prijevodu... bit ce ovo tesko okrenit.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    index.yu prenosi : Jedan je od najskupljih igrača Dinama posljednjih godina. Bišćan ga ne vodi u Atenu

    aktivno se prati zona i postavljaju pitanja na zoni , samo nastavite :)
  • runtothehills
    385
    Imam neki dobar feeling za ovu utakmicu. I igraci su sami svjesni da su zabrljali zesce u drugom poluvrijemenu. Nama jedan gol otvara velike sanse za prolazak, zato je sutra bitno ostaviti zadnji atom snage na terenu, pa makar imali grceve nakon 45 minuta.
    Igraj Dinamo! Naprijed Dinamo! Ajmo Dinamo! Hrabro Dinamo!
  • bbb medimurje
    3.2k
    Tu je ali vidno šepa na insta storyu pri izlasku iz busa.Zagi

    Ma to zato jer je sjedio dugo :razz:
  • vjeko1701
    8k
    Al koji jadni dvolični jadnici...prije utakmice u Zagrebu palili vatru gdje god stigli a sad kad je tu prošlo sve bez ijednog incidenta i još k tome imaju prednost sad zazivaju zajedništvo, pomirbu...

    "Ništa ne smije razdvajati ljude, vlade i prave nogometne navijače. Također, ništa ne smije razdvojiti nogometne saveze, poput naših. Mi smo prijatelji i braća unutar Uefe, najuspješnije europske organizacije, te smo dužni štititi organizaciju i naš voljeni nogomet. Hvala vam na vašim dopisima te sam uvjeren da žalujete za navijačem AEK-a kao i mi."
  • Krizy
    43.2k
    Jebo im pas mater svima redom. Gamad
  • Nino Bule
    13.6k
    Kakvi jadnici ne mogu vjerovat
  • Sajla
    5.1k
    od sveg srca im želim da sutra ispadnu, a da u finalu KL na njihovom stadionu neki Turci podignu trofej.
  • vjeko1701
    8k
    Šteta da nema Makedonaca u KL...
  • BigZ
    466
    a da u finalu KL na njihovom stadionu neki Turci podignu trofej.Sajla

    Preformulirat cu to malo sapunastije...

    "a da u finalu KL na njihovom stadionu, pred 15 tisuca nasih navijaca, Dinamo Zagreb podize trofej."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.