• Ludovic IX
    7.3k
    ja nemam nikakav osječaj. nadam se najboljem, i ako budu dali sve od sebe i ipak izgubimo, čestitamo im i bacit se na pripreme za četvrtak. a ja ču čekat ponedjeljak da kupim ulaznicu za sebe, malog i starog.

    tu se previše outa reklo kako oni vrijede 40 miliona manje od nas. baturina, ivanusec, šutalo i livi vrijede više od pola naše vrijednosti tak da i nije to neka usporedba ako se uzme u obzir da su oni pokupovali hrpu igrača koji su do prije godinu dvije vrijedili 7-12 miliona a sad vrijede 2-3 i da ta TM vrijednost i ne mora pravo pokazat vrijednost te momčadi.

    jako iskusna momčad sa očito dobrim trenerom i to je to. ja i dalje mislim da smo mi bolji...
  • Eduardo
    20.1k
    Ima netko pristup cijelom članku?NORTE

    psrcbMH.jpg

    OalexVL.jpg
  • Ludovic IX
    7.3k
    i ako biščan ovo čita nek makne petkovića kod primanja visokih lopti iz sredine di ga ona zivotinja pojede i niti jednu loptu visoku ne prebaci do naših..kod visokih lopti, petko nek ide na stranu.. s druge strane, sve prizemne lopte je petko primao sa tim i drugim igračem na leđima i svaku je smirio i nesto napravio s njom..
  • dinamo u srcu
    1.6k
    ovo volim procitat, ovo mi je popravilo dan, nadam se sutrasnjem slavlju kako god u 90 ili u 180 minuta!
  • Nousername
    664
    kolko sam primjetio problem kod tih dugih lopti je bio sto idu samo bum bam bez ikakog plana.Nema smisla poslat dugu na Petka ako on u krugu od 5-10 metara nema ni jednog igraca da mu spusti loptu.To me dosta zivciralo jos kod Krznara.Ne ocekujte od Petka da se hrva sa stoperima i prima loptu sa njima na ledima jer ovo nije HNL.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Da li i kod ostalih ne radi video press konferencije u aplikaciji Dinamo+?
  • Draž
    1.3k
    Ne radi. I nije prvi put.
    Uglavnom imam loša iskustva sa tom + aplikacijom
  • Olmic
    3.6k
    ima snimka izlaska iz busa, Misic vidno sepa. Po meni jedino nastup pod blokadama ako ce moci ili da rade ne riskiramo slijedeci nastup bio on utorak ili cetvrtak
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    a kaj ga vodi uopće i muči čovjeka, ako šepa neka leži u pm.
    nastup pod blokadama pa će mu se vratiti za 10 dana još 3 puta gore :/
  • NORTE
    11.4k
    Ako ne mogu Mišić i Baturina to je užasno.

    Emreli
    Ivanušec-Petko-Špika
    Ljubo-Bulat
    Miha-Perić-Šutalo-Rile
    Livi
  • Neki tip
    21.3k
    Perković ne ide ni na put.

    Članak na Indexu

    Ponavljamo se u vezi tog dečka svako malo svi, na svim temama, ali onda je još manje jasno zašto isto to nitko od novinara ne pita.

    Možda ne radi dobro na treninzima, možda se duri, umjesto da se zalaže, možda je bilo nekog drugog iščašenog ponašanja, ali zar je to tako teško pitati na presici ili objasniti samoinicijativno, uostalom.

    Mlad je, procijenjen potencijalom, plaćena je i značajna odšteta. Legitimno je pitanje i interes javnosti što se događa i zašto. Ako se ne događa ništa, onda objasniti nestanak s mape. Ako se događa nešto, onda u okvirima mogućeg dati do znanja da se na tome radi. Ako mu se planira neka posudba, pa daj komuniciraj to.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    ima snimka izlaska iz busa, Misic vidno sepa.Olmic

    Ono na Instagramu ja ne vidim šepanje uopće, ako mislimo na isti video
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.