• dzg717
    1k
    Ako mi ovo prođemo kojim slučajem obecajem da necu bit trijezan dva tjedna
  • OsamŠest
    3.3k
    a da u finalu KL na njihovom stadionu neki Turci podignu trofej.
    — Sajla

    Preformulirat cu to malo sapunastije...

    "a da u finalu KL na njihovom stadionu, pred 15 tisuca nasih navijaca, Dinamo Zagreb podize trofej."
    BigZ

    Sajla je zapravo dobro zaželio. U našoj momčadi je pola igrača Fenerbahčea i Galatasaraya.
  • jedan u nizu
    8.3k
    a mozda mu utrnula noga u busu pa zato tako izgleda :lol:
  • Dinamosaur
    1.5k
    ako vec obecajes onda moras svaki dan "gablec" poslikati kao kolega Mikulenas :grin:

    Iz tvojih usta u Bozje usi
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ajmo sutra ponoviti Grasshopers i pojesti ih!
  • Sajla
    5.1k
    ma mi idemo u LP i to daleko, zato nemremo do KL pa onda nisam računao na osvajanje trofeja u Ateni :wink:
  • Eduardo
    20.1k
    Ajmo sutra ponoviti Grasshopers i pojesti ih!marcio amoroso

    Sad kad sam ovo pročitao prošli su me trnci. :hearts:

    Zamisli takvo gaženje usred onakve atmosfere ispunjene mržnjom do maksimuma. Išlo bi to u red najvećih pobjeda u povijesti.
  • Majki2111
    3.1k
    Jedan Off toppic upis, nisam našao temu al blisko je ovo pošto igramo s Grcima.

    Oduvijek sam im šmekao repku. Odkad pratim nogomet. Sjećam se tamo Kasnih nultih i ranih 10ih bila je priča da igraju tvrdo na 1-0. Svako ih je mrzio oko mene. Ja u inat svima za Grke. Sjećam se Samaras ih je izvačio uvijek. Sjećam se gušto sam kad je Kostariku izbacio na penal onaj.

    Baš sam sad razmišljo bi li to saznanje da im nismo baš nešto odvuklo šmek moj prema njihovoj repci, i bogami nebi. Košto je moj jedan frend samo Švica, tak ja za Grke :yum: :halo:
  • Majki2111
    3.1k
    Sjećam se gušto sam kad je Kostariku izbacio na penal onaj.Majki2111

    A u bome nije to je bile neka druga repka onda. Kostarika je izbacila njih...
  • Eduardo
    20.1k
    Čovjek izvuče Samarasa iz šešira, čista romantika. Sjećam ga se najviše iz Celtica. Zanimljivo da on u seniorskoj karijeri uopće nije igrao u Grčkoj, niti u jednom klubu... ali, da se ipak zadržimo na AEK-u i Dinamu jer bi brzo mogli skrenuti s teme.

    Sutra bez dvojbe moramo odigrati daleko najbolju tekmu dosadašnjeg dijela sezone ako želimo proći dalje. Moramo odigrati kompletnih 90 minuta bez oscilacija. Vjerujem da možemo, iako nam dosadašnje partije baš i ne idu u prilog.
  • Patak
    2.9k
    Mene neka dobra vibra hvata oko sutrašnje tekme. Treba nam jedan gol da smo u egalu a mislim da će past u prvih 20 minuta.
  • Krizy
    43.2k
    Nadam se da ćemo voditi 0:3 i dobiti penal u 87. pa dati Livakoviću da puca :rofl:
    Vjerujem da ćemo preokrenuti :strong:
  • NORTE
    11.4k
    Išlo bi to u red najvećih pobjeda u povijesti.Eduardo
    Prolazak protiv žutih štakora, makar i na penale, bi bila najveća dinamova pobjeda u povijesti.
    Doček u Zagrebu bi bio najveći dinamov ikad.
    Nedjelja, 20.8., neradni dan. Da sam na moru i dinamo prođe istog trena bih sjeo u auto i krenuo na aerodrom.
  • MolonLabe
    404
    Iznad Atene i dalje crni oblaci kruže,

    ali iznad njih nas gleda naš dragi Kuže.

    Možda nećete čuti poznati Purgerski huk,

    ali neka glasniji i od toga bude žutih lažova muk.

    I neka vide Atika i Atenska akropola,

    da je ponosna i prkosna Hrvatska metropola.

    Pregazite lažne moraliste i njihove prljave metode,

    borite se za Svetinju i naše prijatelje bez slobode.

    Nije nam bitna Europa niti Liga prvaka,

    samo obranite čast Hrvatskog prvaka.

    U gradu lažova i društva malograđanskog,

    pokažite svima duh ponosnog Građanskog.

    Nema predaje!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.