• Salva
    2.5k
    Na stranu šta je Sofa nerelevantna za izbor najboljih igrača, Moufi je odlično sinoć odigrao. Imao je i asistenciju za gol Pukštaša.
  • Krizy
    43.6k
    Auuu koji pesimizam na temi.
    Dobro je da su Hajduk, Osijek i Rijeka jači nego prošle godine jer ćemo i mi morati biti bolji.
    Ali potpuno sam uvjeren u novi naslov.
    Zanimljivo da je Hajduk u zadnjih deset sezona četiri puta startao s dvije pobjede, i niti jednom nisu bili prvi. Svaki put je netko drugi imao bolju gol-razliku pa nisu bili ni prvaci srpnja.




    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/266646
  • DrawTube
    4.9k
    Izgleda da će u narednih 5 sezona biti utrka samo između nas i njih, Osijek i Rijeka padaju u 2. Plan potpuno
  • Neki tip
    21.3k
    Osijek zapravo ima prilično dobru momčad i po meni ne značajno, ako uopće, lošiju od Hajduka.

    Oni ako dobiju Lovrića (kojeg ja ne cijenim previše i molio sam Boga da ga ne dovedu u Dinamo kad se o tome pričalo, ali za Osijek i HNL može biti jako koristan) i ne prodaju nikog do kraja prijelaznog imaju momčad koja može u HNL-u dosta. Rješavat sve male, a u derbijima imati posve solidne šanse.

    U početku ih dosta jebe obrana, to se dosta i ovdje naglašavalo, ali zanemaruje se da su njima praktički svi braniči van stroja bili! Pa stopera sa ZTE im je igrao veznjak Brlek, a drugi je bio ovaj Armenac koji je došao par dana prije.

    Osijek ni za ovu sezonu (u odnosu na Hajduk) ne bih otpisao, a kamoli za idućih 5, sad kad su stadion riješili (a time i trošak pretvaraju u prihod).
  • Blue Austrian
    337
    1f15f0v768hs80nv.jpg

    Gledao Sazetak i meni se cini da je ruka prije gola?!
  • dZg1986
    520
    Izgleda kao da je uz tijelo ako je ruka. Vidjet ćemo možda detaljnije u analizama. Ali iskreno smiješno mi je da se pokušavaju izvući ovakve situacije, nemojmo kmečati. Rijeka jučer nije ništa zaslužila.
  • Ali
    2.2k

    Nije čista ruka, ima bijeli povez preko, a to ga prema novom pravilniku hns štiti od prekršaja :lol: naravno samo ako je bili povezani, za sve ostale to ne vrijedi
  • OsamŠest
    3.5k
    Za mene je jučer najbolji igrač utakmice bio Labrović, a to mi puno govori. Hajduk bolji, zaslužena pobjeda. Ajmo dalje..
  • Mr Anderson
    8.2k

    Koji je to igrač Rijeke na rubu 16 što je trebao izbiti tu loptu prije Mufa, a reagirao ko curica? Jeli Fruk?
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Koliko god blesavo zvučalo, najgora stvar za Hajduk je ulazak u Europu, što se itekako čini realnim u slučaju izbacivanja PAOKa.OsamŠest

    Ne znam što je tu realno... ako bi izbacili PAOK, što neće biti lako, preuzeli bi status nositelja u playoffu, al ono...čak i kao nositelji, tamo ih čekaju klubovi poput fiorentine, osasune, twentea, bešiktaša, arouce, apoela, lecha, bodo/glimta, legije, rosenborga, guimaraesa....

    Šta ja znam...s obzirom na klubove od kojih su do sada ispadali u europi...meni to ne izgleda kao mačji kašalj, za ulazak u grupe im treba rezultat koji nisu napravili... pa ono...nikad od osamostaljenja... izbaciti dva ozbiljna kluba u KO fazi.
  • OsamŠest
    3.5k


    Maltene protiv svakog od navedenih imaju šanse. Ne znam kaj tu nije realno..
  • Infinity
    16.4k
    Samo sa se nadovezem s malo statistike. Hajduk je od 2000. na ovamo u svega sest sezona uspio proci dva pretkola. U tih sest sezona, cetiri puta su ispali na trecoj prepreci, jednom su nakon druge prepreke upali u EL, a jednom su uspjeli proci tri prepreke i ispasti na cetvrtoj.

    03/04 Haka i Grasshoppers
    10/11 Dinamo Bukurest i Unirea
    14/15 Dundalk i Shakhtyor Karaganda
    15/16 Kalev, Koper i Strømsgodset
    16/17 Iasi i Oleksandriya
    17/18 Levski i Brøndby

    Ova posljednja, tj. sezona 17/18 je sezona u kojoj su vjerojatno izbacili dva najozbiljnija kluba u nizu.

    Uzimajuci u obzir da startaju u trecem pretkolu, mislim da imaju sanse. Nisu velike, ali su realne. Vec za sedam dana ce se znati i tko im je moguci protivnik u play offu. PAOK je los i dobra su im prilika, a nekakav Rosenborg ili APOEL u play offu sigurno ne bi bili favoriti protiv njih. Bit ce tu i nekih koji su iznenadjenja, nekih bas top prilika.

    Netko je na snetu objavljivao, Hajduk je prema tm bio daleko najskuplji nenositelj u trecem pretkolu, mislim da je cak 20 milijuna skuplji od sljedeceg. Sto puta smo rekli da TM nije pravo mjerilo, ali mislim da puno govori.

    Treba sacekati i cetvrtak, ako dalje prodje Beitar Hajduku se vrlo vjerojatno povecavaju sanse da udje u play off, ali i sasvim sigurno smanjuju za plasman u ECL.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Pričamo o klubu koji ima jednoznamenkasti koef, o klubu koji je od reorganizacije natjecanja jednom uspješno završio pretkola i došao do skupina, o klubu koji je dokazao da može ispasti od doslovno bilo koga. Da, imaju šanse...al ono, veća je šansa da se neće plasirati.

    ... ja fakat ne razumijem da 2 pobjede i par euforičnih članaka mogu natjerati ljude da misle kako se radi o drastično različitoj momčadi i klubu u odnosu na ono što se gledalo prošlih sezona.
  • DrawTube
    4.9k
    podcjenjivanje je ono što njih već 18 godina udaljava od titule i što će ih udaljavati od titule i idućih 18 godina , zato nikad ne treba podcijeniti
  • IstinaZaDinamo
    2k
    03/04 Haka i Grasshoppers
    10/11 Dinamo Bukurest i Unirea
    14/15 Dundalk i Shakhtyor Karaganda
    15/16 Kalev, Koper i Strømsgodset
    16/17 Iasi i Oleksandriya
    17/18 Levski i Brøndby
    Infinity

    koji klubovi majko moja mila, je li svi postoje danas, znam da se Unirea raspala taman kad su oni igrali s njima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.