• dZg1986
    384
    Draže su mi malo manje napete sezone poput prošle( iako je bilo perioda u proljetnom dijelu kada je bilo gusto), ali očito nam slijedi uzbudljiva sezona poput one kad nas je Osijek ganjao i kad je izgledalo da bi to zaista mogla biti sezona nekog drugog kluba kao prvaka. Uvijek na kraju znamo kako završi. Većina je naučena na komfor i lake titule, zato i panika. Nakon 15 kola možemo okvirno zaključiti stanje iako ni tada još nije ni blizu gotovo.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Godisnje su tu oko 10 posto ajd mozda 15.Jurki

    Ja mislim da su oni na nekih 25%. A ne znam ni ja kako hendlaju sa financijama. Vjerojatno na neke kredite, zajam itd. Sigurno će morati nešto prodati do kraja prelaznog roka.

    Imaju premorenog dragulja, Pukstasa, Sahitija i Mlakara.
    To su igrači na kojima mogu nešto zaraditi.

    Jakobušić je teški populist i ne treba biti iznenađen da on ide all in jer mu ugovor ionako istječe.
  • Jurki
    8.6k
    premorenog dragulja otpisi jer nit ne igra znaci ne moze ga utopit nekam.
    A ako proda bilokoga od ove trojice ima nerjesiv rebus. Ok mozda ide na sve ili nista to ne znamo. Znam samo da u nogometu sve diktira njegovo velicanstvo novac kojega oni nemaju.

    Ovo ide neke forumase koji sire pesimizam koji je stvarno neutemeljen i koji traje vec duze vrijeme. Znaci prvo oko nasih pojacanja, a sad se taj pesimizam prelio na strah od tovarije i to nakon 2 kola kaj mi je jos veca glupost.
  • Ivanmtk
    677
    Ajde kad već pričamo o njima. Ove sezone oni idu all in. Očekuju odlazak Vuškovića kako bi pokrili neke minuse, koji su evidentni, jer nisu prodali nikoga i kako bi uložili još u veznog igrača. Perišić im dolazi možda na zimu, najkasnije sljedeće ljeto, ali ako ne uzmu naslov, ali prije svega, ne uđu u Europu bit će i problemu. Očito je da su osjetili krv, pogotovo zbog situacije kod nas i vjeruju da mogu do naslova.
  • Jurki
    8.6k
    Očekuju odlazak VuškovićaIvanmtk

    Beckenbauer ne igra. Ako ne igra ne moze ga se prodati. A i to malo kaj je igral je bil kriminalan. Prodali bi ga oni i za kutiju stoše, al tu kutiju stoše nitko za njega ne zeli dati. Prosto ko pasulj.
    Prvo je bila cifra 10 milja, sad se vrte cifre oko 3.. na kraju bu otisel v Stobrec u free transferu.
    Proslo je vrijeme kad su se kupovali igraci na đemdo i youtube klipove.
  • Klenx
    4.1k
    Stvorio vam se neki iracionalan strah od njih.
    Okej, dobili su dva derbija i to prvi smo im mi poklonili. Tek ćemo vidjeti kad im krene Europa mogu li pobjeđivati u serijama, imaju li naviku i iskustvo pobjeđivanja. Di je još kraj…

    Možda i bolje da uđu u ECL da ih samelje tempo.
    Gušt je kad su na -30, ali još veći će biti kad ih okrenemo nakon što su ispred nas pola sezone.
    Na kraju krajeva, što su oni bolji praćeniji je i HNL, a i kod naših ljudi se budi inat i brojnost nam raste.
    Vjerojatno će i u klubu biti ozbiljniji i dovest još kojeg igrača i zadržat čim više kapitalaca kad vide da oni prijete.
  • Ivanmtk
    677
    Da. Očekivali su da će ga prodat ovo ljeto na osnovu igara na proljeće, ali počeo je tonit i rušit cijenu.. Opet očekujem da mogu na talent dobit nešto, ali što kažeš ni približno koliko su očekivali. Zato je Europa spas. Bit će im teže plasirati se u skupine nego tamo bit konkurentan za prolaz.
  • Jurki
    8.6k
    njima je KL financijski spas i to samo trenutacno.
    a s druge strane ako se i docepaju skupina.
    Prvenstvo bu reseno do Bozica.
    A ako se useru u Europi kaj je najvjerojatnije onda se rupe moraju krpat prodajama i navlacenjem bijesa ciganije na sebe.
    Opet dobro za nas.
  • Ivanmtk
    677
    neka bude tako
  • Jurki
    8.6k
    ovo kaj sam napisal nisu neke moje zelje vec surova realnost. Jer nogomet i poslovanje neke firme tj kluba tak funkcioniraju.
    U biti za njih bi bilo bolje da sami sebi sabotiraju Europu. Al su si s tim sabotirali financije.
    Kruzni tok
  • Mali dioničar
    14.1k
    U biti za njih bi bilo bolje da sami sebi sabotiraju Europu. Al su si s tim sabotirali financije.Jurki

    Propuštanjem Konferencijske lige sezone 23/24 uz koncentraciju i namjeru ulaska u Ligu prvaka 24/25 se ne sabotiraju financije. Dapače.
  • Jurki
    8.6k

    Vece su šanse da ja kresnem Mirtu Šurjak nego da oni uđu u Ligu prvaka sa statusom nenositelja od drugog kvalifikacijskog kola.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Vece su šanse da ja kresnem Mirtu Šurjak nego da oni uđu u Ligu prvaka sa statusom nenositelja od drugog kvalifikacijskog kola.Jurki

    fi1wushmytvy4lg1.jpeg
  • Jurki
    8.6k
    Dobro jutro katastrofičari. Jel se dobro spavalo proslu noc? Ili su vas proganjali tovari? :joke: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.