• OsamŠest
    2.6k
    kaj nije Fruk trebao doći kod nas?plavi67

    Mislim da @Krizy ima popis tko je sve trebao doći kod nas :grin:
  • nwankwo646
    342
    Ove godine je stvar ta šta su klubovi kod kojih hajduk prosipa bodove puno slabiji, Lokomotiva, Slaven, Istra, Varaždin, Gorica...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    xg6gwqugefr1qthh.jpg
    Moufi u momcadi kola :lol:
  • Fanboy
    2.2k
    Koliko je Sofa "neobjektivna" i kako realno ne vidi stvar na terenu govori činjenica kako nema Mišića, a i Šutala kao najboljih pojedinaca utakmice. Bitne stvari vidi samo ljudsko oko..
  • OsamŠest
    2.6k


    To će bit opet. Jednostavno Hajduk i njegovi igrači nemaju šampionski mentalitet, nemaju naviku osvajanja trofeja i tu cijela priča staje. Super je ova euforija, svi na nogama, al to se jako brzo okrene i u negativu, već nakon jednog kiksa.

    Sad je u glavama igrača i navijača da su jaki, nakon prvog kiksa bit će već to poljuljano, nakon drugog, trećeg i četvrtog da ne pričam. Pogotovo kad Dinamo preuzme 1. mjesto.

    Koliko god blesavo zvučalo, najgora stvar za Hajduk je ulazak u Europu, što se itekako čini realnim u slučaju izbacivanja PAOKa.
  • Salva
    2.3k
    Na stranu šta je Sofa nerelevantna za izbor najboljih igrača, Moufi je odlično sinoć odigrao. Imao je i asistenciju za gol Pukštaša.
  • Krizy
    36.1k
    Auuu koji pesimizam na temi.
    Dobro je da su Hajduk, Osijek i Rijeka jači nego prošle godine jer ćemo i mi morati biti bolji.
    Ali potpuno sam uvjeren u novi naslov.
    Zanimljivo da je Hajduk u zadnjih deset sezona četiri puta startao s dvije pobjede, i niti jednom nisu bili prvi. Svaki put je netko drugi imao bolju gol-razliku pa nisu bili ni prvaci srpnja.




    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/266646
  • DrawTube
    2.9k
    Izgleda da će u narednih 5 sezona biti utrka samo između nas i njih, Osijek i Rijeka padaju u 2. Plan potpuno
  • Neki tip
    19.3k
    Osijek zapravo ima prilično dobru momčad i po meni ne značajno, ako uopće, lošiju od Hajduka.

    Oni ako dobiju Lovrića (kojeg ja ne cijenim previše i molio sam Boga da ga ne dovedu u Dinamo kad se o tome pričalo, ali za Osijek i HNL može biti jako koristan) i ne prodaju nikog do kraja prijelaznog imaju momčad koja može u HNL-u dosta. Rješavat sve male, a u derbijima imati posve solidne šanse.

    U početku ih dosta jebe obrana, to se dosta i ovdje naglašavalo, ali zanemaruje se da su njima praktički svi braniči van stroja bili! Pa stopera sa ZTE im je igrao veznjak Brlek, a drugi je bio ovaj Armenac koji je došao par dana prije.

    Osijek ni za ovu sezonu (u odnosu na Hajduk) ne bih otpisao, a kamoli za idućih 5, sad kad su stadion riješili (a time i trošak pretvaraju u prihod).
  • Blue Austrian
    337
    1f15f0v768hs80nv.jpg

    Gledao Sazetak i meni se cini da je ruka prije gola?!
  • dZg1986
    384
    Izgleda kao da je uz tijelo ako je ruka. Vidjet ćemo možda detaljnije u analizama. Ali iskreno smiješno mi je da se pokušavaju izvući ovakve situacije, nemojmo kmečati. Rijeka jučer nije ništa zaslužila.
  • Ali
    1.9k

    Nije čista ruka, ima bijeli povez preko, a to ga prema novom pravilniku hns štiti od prekršaja :lol: naravno samo ako je bili povezani, za sve ostale to ne vrijedi
  • OsamŠest
    2.6k
    Za mene je jučer najbolji igrač utakmice bio Labrović, a to mi puno govori. Hajduk bolji, zaslužena pobjeda. Ajmo dalje..
  • Mr Anderson
    5.4k

    Koji je to igrač Rijeke na rubu 16 što je trebao izbiti tu loptu prije Mufa, a reagirao ko curica? Jeli Fruk?
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Koliko god blesavo zvučalo, najgora stvar za Hajduk je ulazak u Europu, što se itekako čini realnim u slučaju izbacivanja PAOKa.OsamŠest

    Ne znam što je tu realno... ako bi izbacili PAOK, što neće biti lako, preuzeli bi status nositelja u playoffu, al ono...čak i kao nositelji, tamo ih čekaju klubovi poput fiorentine, osasune, twentea, bešiktaša, arouce, apoela, lecha, bodo/glimta, legije, rosenborga, guimaraesa....

    Šta ja znam...s obzirom na klubove od kojih su do sada ispadali u europi...meni to ne izgleda kao mačji kašalj, za ulazak u grupe im treba rezultat koji nisu napravili... pa ono...nikad od osamostaljenja... izbaciti dva ozbiljna kluba u KO fazi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.