• Captain America
    13.3k
    Matematika je valjda u sklopu drž. mature. A percepcija prostora?Zagi

    To je sve dio prijemnog na arhi.
  • Zagi
    4.8k
    Ako mu se rezultat prijamnog i dalje priznaje...
    Tko mu onda "ubija snove" ?
    Morat će za vrijeme ljeta malo manje na kupanje i malo više vježbati rukopis, položiti maturu i upisati fax.
  • Captain America
    13.3k
    Ako mu se rezultat prijamnog i dalje priznaje...Zagi

    Ne priznaje se. Zaključavaju se il su već zaključane prijave za ovu godinu, njega nema nigdje i čeka ga prijemni iduće godine opet. Ostaju mu samo mature koje je prošao.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ne znam kakva su pravila na arhitekturi ali ako u ljeto popune kvotu onda mu je džabe prijemni. Vjerovatno mu neće priznati ovogodišnji prijemni za upis sljedeće godine.
  • Zagi
    4.8k
    Vjerovatno mu neće ni priznati ovogodišnji prijemni za upis sljedeće godine.The Undertaker

    To sigurno neće.
  • NORTE
    9k
    Index: Ludogorec deklasirao Ballkani i nadoknadio zaostatak. Zaigrala dva bivša hajdukovca


    Nisam pretjerano provjeravao niti im dao klik, ali jedini bivši hajdukovac koji je u toj tekmi zaigrao je Dellova - startao za Ballkani, dok je Terziev ostao na klupi unatoč svih 5 zamjena Ludogorca.

    Možda ja griješim pa ima još neki bivši hajdukovac koji je zaigrao u toj tekmi.
  • Infinity
    15.2k
    Da si kliknuo ne bi imao nista za ovu temu, al razumijemo, steta je propustiti priliku :wink:
  • LM1995
    1.7k

    "Ma, to su bile priče, više ovako... Ne znam bih li se svojim godinama uklopio u politiku kluba, Hajduk je krenuo drugim putem. I to je u redu. A i meni je ovdje odlično. Igramo standardno, već sam u Astani kao kući, osvajam trofeje, igram u Europi tako da se ne mogu požaliti."
  • Ali
    1.9k
    A kad im se kaže da su Titovi, onda se ljute.. ovako se u za njih zlatno doba "demokratski" birao predsjednik :lol:
    A to najbolje zna slobodanka...

    thgpwjerjo70j7a8.jpg
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Brbela i Luksa su ionako mimo kodeksa i natjecaja. Nikakih problema dolje nema.
  • superhik
    10.2k
    Dan još malo traje pa je gospodin ubrzao odnijeti titulu shit of the day.
    Molim da uđe u arhivu za kraj sezone.0h53qyfuph9ip2p4.jpg
  • Captain America
    13.3k
    Faca na slici taman nakon što se isro.
  • San Lorenzo
    11k
    Zaslužili smo svaki shit of the day koji će se na nas baciti sljedećih dana...ovako juniorske ekipe na revijalnim turnirima ne gube utakmice.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    A kad im se kaže da su Titovi, onda se ljute.. ovako se u za njih zlatno doba "demokratski" birao predsjednik :lol:
    A to najbolje zna slobodanka...
    Ali

    najbolje od svega...livaja uopće nije najbolji igrač u HNL-u., najbolji strijelac, najbolji napadač, najbolji ofanzivac... vrlo vjerojatno.

    međutim, u HNL-u trenutno postoji samo jedan igrač koji može igrati u ponajboljim klubovima liga petice, a on se zove - josip šutalo!

    bez ikakve konkurencije najveća kvaliteta i klasa u trenutnom HNL-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.