• vjeko1701
    5.9k
    Čisto slučajno negdje vidio link na ovo pa ako se kome čita, radi nekih djelova sam ozbiljno zabrinut za mentalno zdravlje pisca...(koji je navodno Dinamovac)

    Kako će hrvatski nogomet izgledati kad Zdravko Mamić umre?

    Najbolji djelovi

    Zapravo, što sa svim onim igračima koji su u Dinamo došli iz nekog drugog HNL kluba? (Perić i Bočkaj iz Osijeka, Nevistić i Štefulj iz Rijeke, Ademi i Bulat iz Šibenika, itd.) Lako je moguće da nikad nisu htjeli prijeći u Dinamo, jer su znali s kim će imati posla. I da u tim transferima oni sami nisu imali pravo glasa. Sukladno tome, vrlo vjerojatno će se vratiti u svoje prethodne klubove.

    Također, ima mnoštvo indikatora i na to da Mamić kontrolira dobar dio europskog nogometa, ne samo hrvatskog.
    Sjetite se samo onoga s juniorskom ligom 2020., kad je Hajduk bio prvi, ali Dinamo je išao u juniorsku LP zbog boljeg omjera broja bodova i odigranih utakmica. Kad se Hajduk na to žalio UEFA-i, UEFA je tu žalbu odbila. A baš i nije da su imali pretjerano mnogo razloga odbiti tu žalbu.

    Uostalom, Modrić je osvojio Zlatnu loptu u godini za koju se cijeli nogometni svijet slaže da ju je trebao osvojiti Ronaldo. (A ne bi Perez sabotirao svoje vlastite igrače.)

    Sjećate se možda, uostalom, transfera Brozovića u Inter? On je nakon nekoliko sramoćenja s Dinamom u Europi nekako ostvario taj maestralni transfer, a Tino Sven Sušić, koji je meo pod s ostatkom HNL-a, i za kojeg su čelnici Intera indirektno izjavili da su zapravo njega htjeli kupiti, je izvisio. Ma, daj me ne jebi.

    Isto tako, mi bi trebali povjerovati da Caktaš, Bačelić-Grgić, Bušić (najbolji strijelac u povijesti U21 repke, halo?!), Jakoliš, Vukušić, itd., nisu bili dovoljno dobri ni za klub barem tipa Feyenoord, ali je zato Kovačić u jednom trenu bio dovoljno dobar za Real Madrid, Jedvaj za Leverkusen, Ćorluka za Manchester City, itd.? Kako da jebeno ne.

    Velike su šanse i da je Real u ljeto 2020. htio kupiti Pašalića, nakon što je ovaj bio nedodirljiv s Atalantom i u Serie A i u LP. Hm, pitam se tko ih je u tome spriječio.

    Stoga, nemojte se iznenaditi ako se i kod dobrog dijela najutjecajnijih ljudi u europskom nogometu dogodi nagla promjena ploče.
    ...
    ...
    Ćorić je zvan zato da za Vlašića ne bude mjesta, ne obrnuto.
    Pjaca je zvan zato da za Pašalića ne bude mjesta, ne obrnuto.
    Vida je zvan zato da za Nižića ne bude mjesta, ne obrnuto.
    I tako dalje i tako bliže...

    Evo, i sad najnovije, Jakić je zvan zato da za Krovinovića ne bude mjesta, ne obrnuto.

    Ja bez problema sastavim prvih 11 i onih koji su zvani jedino zbog veze s Mamićem, i oni koji su tim pozivima zakinuti (tu ne spadaju samo hajdukovci).

    Nije uopće isključeno da će HNS, jednostavno od srama (kojeg će taj dan itekako zadobiti), svim Mamićevim igračima izbrisati nastupe za reprezentaciju, ili ih barem pripisati ovim zakinutim igračima.
  • Captain America
    13.7k
    Lik je troll s kojim sam se obračunao u komentaru (jbg imam previše vremena očito, a i sad vidim da sam mu napisao da je dobar troll). Imao je nakon par tjedana još jedan takav biser.
  • vjeko1701
    5.9k
    Inače njušim trolove, meni ovo više smrdi da reducirane mentalne kapacitete.
  • Captain America
    13.7k
    Rijeka maznula Dinamu još jedan bingo, Modri se mogu tući u glavubbb medimurje

    Možemo ga dobit za 50% iznosa koji će neko ponudit Rijeci, a imamo i pravo na 50% odštete prema tekstu Juranovića. Mislim da njega možemo kao novinara dodati Vici kao objektivnog nasuprot tattičarevskim malignim tvorevinama.
  • Zagi
    5k
    Ako se ne varam, vrlo sličan ugovor imamo s Čavlinom.
  • Ludovic IX
    5.4k
    "Turski insajder za transfere Ekrem Konur tvrdi da uz Nizozemce Ivanušeca želi i Feyenoord."

    Sa net.hr
  • Mlađi referent
    10.5k


    Uz njih se navodno još i javio klub iz Rotterdama
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    A i prvak Nizozemske je zainteresiran po pisanju novonara. :rofl:
  • Zagi
    5k
    Ne samo to. Prema informacijama bliskim klubu u utrku se uključio i četvrtfinalist europa lige.
    Sve to je jako dobro za dinamo, očekuje se žestoko licitiranje.
  • dumitrumitu
    536
    Evo nakon druge utakmice u sezoni piše se kako su pukštas i baturina jednaki. 216no2xf8nrqc7it.jpg
  • Mrvica
    3.2k
    Isto kao što je Vušković bolji od Gvardiola. Ne isplati se zamarat sa debilnim člancima :lol:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa to je index, vec su izrotirali 5-6 naslova na isti clanak. Prvo dobiju klikove od nasih, pa od tovarije, pa onda roknu nesto skandalozno za debile, pa onda lupe nesto studiozno itd. Matija Babic kralj kilkova
  • Boysica
    447
    sad mi se vise ni ne bljuje zavrsit cu na zaraznoj .... Ja sam sve portale blokirala neda mi se iscitavat nit im davati kak mi tu kazemo slagvort na klibatovima .
    Ima vec punoooo godina kak sam blokirala imbex totalno , i ak kog ne volim to je debil Babic taj ni nezna napisat normalan clanak .
    Sorry al bez veze mi je ljepljenje clanaka tu pogotovo o Hajduku , imamo mi svoje "dvoriste" i treba nam bit naj vaznije , al to je moje misljenje i ne treba se slagat s njim .:wink: :wink:
  • Droljo
    5k
    Pa jel oni mene jebu ili šta? Nemrem portal otvorit da mi ne uleti reklama za tlak i stolac od tovara :lol:
    b7duknwlkx3pt1vd.png
  • Dinamosaur
    958
    Ocito su procjenili da tovarima vise treba :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.