• BigZ
    393
    u HNL-u trenutno postoji samo jedan igrač koji može igrati u ponajboljim klubovima liga petice, a on se zove - josip šutalo!db-izbjeglica
    Slazem se, jedini koji moze igrati u ponajboljim klubovima lige 5

    bez ikakve konkurencije najveća kvaliteta i klasa u trenutnom HNL-u.db-izbjeglica
    Nadodao bih jedino Misica (cisto radi usporedbe kvalitete i klase s Livajom, ne Sutalom i ligom petice)
  • Captain America
    13.7k
    https://www.youtube.com/live/hNMgWywRFWo?feature=share

    "Ja sam privatno navijač Dinama i to svi znaju!"~medvjedić (17:55)
  • Laugreano
    1.3k
    Ljigavi Lesički

    "Dobra je to bila pregovaračka opcija, samo je pitanje koji su bili aduti Dinama za takav način pregovora jer to baš i nije uobičajeno za igrača koji je ušao u posljednju godinu ugovora. Kako bilo, Mihajličenko je na vrijeme potpisao i registriran je za Dinamo te ima pravo nastupa već u večerašnjoj utakmici s Astanom.

    Što se ostalih imena tiče, Švicarac Frey još uvijek je aktualan ali tu je i dalje Uprava kluba jako oprezna, ponajviše zbog naknada u tom poslu. Hajdemo reći da je previše onih koji si daju za pravo da su sudjelovali u potencijalnom transferu te žele svoj dio kolača, a u Maksimiru jako paze na to. Uostalom, još uvijek nisu uvjereni da je Frey prevaga u europskim utakmicama..."
  • Rex Ramae
    2.4k
    Hajdemo reći da je previše onih koji si daju za pravo da su sudjelovali u potencijalnom transferu te žele svoj dio kolača, a u Maksimiru jako paze na to.Laugreano

    Ovo volim pročitati/čuti, što manje dati strvinarima.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Naime, u tijeku su završni pregovori oko transfera Lokomotivinih dragulja Kačavende i Stojkovića u redove Modrih, a Dinamovi glavni menadžeri, odnosno ljudi na čelu sportske politike, a to je prije svih Dario Šimić, u tome ne samo da ne sudjeluju, kako čujem, nego i ne znaju da se održavaju.

    Pregovore sa šefom Lokosa Božidarom Šikićem glavom i bradom vodi predsjednica Uprave Vlatka Peras, a kako trenutačno stvari stoje, čini se da neće biti kupovine u paketu.

    Bočkaj se vraća u Osijek?
    Naime, tek jedan od dvojice Lokomotivinih mladih igrača u fokusu je čelnika hrvatskog prvaka. Još uvijek se ne zna tko je zapravo glavna meta, ali nekako mi se čini da je to ipak Stojković. U sljedećih nekoliko dana mogao bi se realizirati jedan transfer, a do kraja prijelaznog roka možda i drugi.

    Slična je situacija i s mogućim povratkom Bočkaja u Osijek, ni tu glavnu riječ ne vode Šimić i njegovi ljudi iz sportskog sektora, nego šefovi s viših instanci, odnosno najbliži suradnici predsjednice Uprave, koja ne stigne sve sama pa uskaču i najpovjerljiviji pobočnici, a to očito nisu glavni menadžeri.

    Ivica Medo

    E moj medvjede, dinamo razbije astanu i odmah ti kreces na rusenje atmosfere
  • Crusades1986
    9.7k
    Izgubi se u šumi smrade medvjeđi
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kad pročitam ovo međedovo "kako čujem" proljev dobijem
  • Rex Ramae
    2.4k
    Ne kvarite si divnu večer sa tim proljevima, nema potrebe :)
  • Captain America
    13.7k
    To ga je Lynx raspizidio s gifovima pa sad prolijeva žuč.
  • superhik
    10.3k
    kako čujembbb medimurje

    Vrh novinarskog istraživanja
  • bbb medimurje
    2.9k
    KOMENTAR IVICE MEDE
    Rijeka maznula Dinamu još jedan bingo, Modri se mogu tući u glavu: Novi stadion diže Osijek!

    Clanak je inace o europskim nastupima rijeke i osijeka
  • Lynx17
    2.6k
    KOMENTAR IVICE MEDE
    Rijeka maznula Dinamu još jedan bingo, Modri se mogu tući u glavu: Novi stadion diže Osijek!

    Clanak je inace o europskim nastupima rijeke i osijeka
    bbb medimurje


    Niko Janković pokazuje se kao ključan igrač Rijeke, ovo mu je već treći pogodak u dvije natjecateljske utakmice, a ne igra na poziciji centarfora kao Mierez. Zabio je fantastično.

    U Dinamu tek sada možda polako shvaćaju kakvu su pogrešku napravili kada su ga tako olako prepustili Riječanima, i to u trenutku kada je očito da trebaju pojačanjai traže ih hektično po cijelom svijetu. Sve govori da će Janković biti još jedan bingo Damira Miškovića. Možda u klasi Andreja Kramarića.
  • Krizy
    35.9k
    Ivica Oluja Medo, raspadamo se

    https://www.google.com/amp/s/gol.dnevnik.hr/amp/clanak/rubrika/nogomet/oluja-u-dinamu-bit-ce-otkaza-amra-peternel-zatrazila-raskid-ugovora---783336.html

    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/u-maksimiru-se-sprema-oluja-dinamo-bi-se-mogao-zaljuljati-to-je-hajdukova-sansa-ako-se-pojaca-na-klupi-i-terenu---751481.html

    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/oluja-u-dinamu-bit-ce-otkaza-amra-peternel-zatrazila-raskid-ugovora---783336.html
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ne znam za vas, ali mislim da smo Rijeci trebali dati Baturinu, a ostaviti Jankovica kako bi medo bio zadovoljan.

    Mislim svaka cast momku ali zabio je 2 gola Rudesu i jedan kosovarima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.