• vjeko1701
    6.1k
    u kojem se vozim apsolutno svaki dan zadnje dvije godine,Dino

    Okej, postoji opcija da su kupili auto negdje drugdje i ostavili istu regu…Dino

    Oprosti, al samo zato jer netko nema Zg registracije ne znači da je netko ko po Zagrebu vozi manje od tebe...koji voziš pune dvije godine čak...mislim...2 godine...

    Ne znam kaj je smiješnije, misliti da netko bez Zg registracija sto posto netko novi u Zg-u ili da je dvije godine puno.
  • xavier
    11.4k


    Za 2 tjedna :cool:
  • Dino
    2.4k

    Hahahahahah oprastam ti, Schumaheru! Drago mi je da si se dobro nasmijao.
  • mali M
    4.1k

    Dinček nemoj se ljutiti pa i ja sam se automatski osjetio starim kad si rekao 2 godine. :lol:
  • vjeko1701
    6.1k
    Nemoj tak, na ovom forumu je pune 4 godine...znaš koje je to tek iskustvo...
  • The Undertaker
    4.5k
    Bitna je kilometraža a ne godine. Ako čovjek vozi dostavu ili taksi, namlati u dvije godine kao neki u dvadeset.
  • vjeko1701
    6.1k
    Jbt, imaš ljude koji cijeli život dolaze svakodnevno u Zg radit iz okolnih županija. Znam dosta ljudi kojima je familija iz Dalmacije pa onda registriraju aute van Zagreba da ne bi imali problema kad idu dole. Znam rođene zagrepčane koji registriraju aute van zg-a jer im je jeftinije ili imaju službene aute od firmi koji su registrirani tamo di je formalno središte firme.

    Ovaj stav di se postavljaš iznad nekog samo zato jer ima druge registracije je sam po sebi glup...al kad kao pravo na to ističeš dvije godine vožnje onda se pretvara u sulud. Ne bi da si nabio svjetlosnu godinu u te dvije godine...
  • Dino
    2.4k

    Vjeko, prijatelju, u pravu si. Ne razumijem samo zakaj si se toliko iznervirao.

    Ovo vrijeme prije tekme, a pogotovo nakon toliko puno vremena je fakat zajebana stvar za sve nas.
  • vjeko1701
    6.1k
    Jbg, pere nervoza i vrućina...
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Pohvale za banner na vrhu. Vrhunski posao tko god ga radi :clap:
  • superhik
    10.6k
    Hvala :smile:
  • vjeko1701
    6.1k
    Apslutno se slažem. Jedino imam mali prijedlog oko dimenzija bannera (ako ih je moguće mjenjati)

    Meni trenutno izgleda ovako

    Capture.jpg

    Malo bolje bi mi se uklopilo u UI foruma ovako, dimenzije 1645x350 (naravno, slika bi bila malo re-frameana a tekst re-centriran da se vidi cijela scena, ovo je samo edit da pokaže promjenu dimenzija, ne i dizajna). Čak može biti malo više, al samo da se širina poklapa sa širinom na forumu

    Captureedit.jpg
  • marcio amoroso
    34k
    Meni iskreno puno bolje izgleda gornja slika.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Al taj Sahiti smiješni.

    Ovak je uletio Livakoviću.

    d121eaa96d89f699e50ec0c22889cb06.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.