• Jaro
    6k
    Nema šanse da trgam auto po onim kolotrazima što kamioni naprave.Droljo

    Pogotovo ovaj slavonski autoput tamo iza Kutine. Po desnoj traci se mozes voziti max 50 valjda, rupa do rupe, kolotrazi i slicno. Micem se desno samo u nuzdi. Naravno, cestarina se naplacuje uredno...
  • Rex Ramae
    2.7k
    Baš tako Umjesto da sam pretražuješ cijeli internet i gubiš vrijeme, ovako jednostavno dobiješ odgovor u roku par sekundi. Bitno je samo postaviti što točniji upit i stvar riješena.
  • Dino
    2.3k
    pogotovo kad vidim registracije izvan Zagreba.The Undertaker

    Mene mogu iznervirati iskljucivo ljudi s nezagrebackim registracijama koji me idu ucit prometu u Zagrebu, u kojem se vozim apsolutno svaki dan zadnje dvije godine, a ima ih puno.
  • Droljo
    6.2k
    u kojem se vozim apsolutno svaki dan zadnje dvije godineDino

    Đes bio 91? :lol:
    Vidiš, ja vozim preko 20 godina ne zg table i normalno mi je u Zagrebu, Splitu, Rijeci ili po Njemačkoj, Švicarskoj itd. Nemam nikih problema
  • The Undertaker
    4.4k
    Ne razumijem, kako te to uče?
  • Dino
    2.3k

    Kad ti trubi “na žuto” ili kad usporavaš (u desnoj traci!) jer skrećeš i slično. Okej, postoji opcija da su kupili auto negdje drugdje i ostavili istu regu…
  • black Olives matter
    61
    Meni kao developeru ubrzava hrpu stvari za koje bih morao razbijati glavu ili guglati na različitim stranicama u potrazi za rješenjem. Pomoću njega imam sve na jednom mjestu i puno brže dođem do konkretnih informacija nego ranije dok još nije postojao.Rex Ramae

    I meni dosta pomaže, ne gubim više toliko vremena čitajući blogove, stackoverflow. Dosta dobro usmjerava ka rješenju i pruža više ideja. I za to mi je čisto dovoljna free verzija. Debuggiranje mi je također lakše.
    ALI, kod problema povezanih s dependencyijem, github issues su majka (govoreći iz dosadašnjeg iskustva).

    Postoji ekstenzija Chat GPT koja se ugradi u softver u kojem pišeš kod te ti on nudi svoja rješenja ili navodi potencijalne probleme s kojima bi se mogao susresti i kako ih riješitiRex Ramae
    Koja je to ekstenzija? Pa da isprobam i ja :)
  • serbus
    3.7k


    Haha jebiga kad kasniš ....
  • flexXy
    2k

    Mislim da na codeGPT misli. Ja sam uzeo sad chatgpt plus na firmu i ovaj njihov novi code interpreter je jebeno cudo. Iako je trenutno jos nazalost limitiran samo na python, ustedi par sati vremena za neke analize podataka.
  • Rex Ramae
    2.7k
    bas code gpt se zove ekstenzija u vsc-u.

    Editirao sam, codegpt:)
    Mozes probati i blackbox takodjer. Jesi koristio github copilot?
  • black Olives matter
    61
    Znam da je GitHub Copilot nevjerojatna pomoć prilikom pisanja koda. Točno izbacuje cijele klase van onako kako je naučio da ti pišeš (kako se piše u tom projektu na kojem radiš). Par kolega ga koristi, ja ću vjerojatno uzet neki trial prvo pa ćemo dalje vidjet.
    Problem s tim mi je što analizira tvoj kod (gleda cijeli projekt) i onda se to šalje na cloud. Potencijalni sigurnosni problemi, al možda je to samo moja paranoja xD
  • The Undertaker
    4.4k
    Nemoj da te zavara, ovi sa daruvarskim (DA) registracijama nisu iz Daruvara. Tamo je najjeftinije osiguranje (barem je tako bilo do sada).
  • Fanboy
    2.3k


    Bilo je nekad, čak je recimo autoškola Orxy imala njihove tablice u ZG-u jer je Daruvar bio područje posebne državne skrbi. No, to je ukinuto ima već par godina, samo za to područje. Jedino ako nije bila neka promjena u novije vrijeme( čist sumnjam), do tada je pun kufer vozača imalo daruvarske tablice jer je bila jeftina registracija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.