• The Undertaker
    4.4k
    Nije normalno ako znaš grad i voziš napamet. Ako ne znaš, onda se prestrojiš odmah jer ne znaš što te čeka. Pogotovo ljudima koji nisu iz Zagreba. Kad neki vozač početnik dođe iz npr. Koprivnice u Zagreb, njemu je vožnja u Zg totalni kaos.
  • Droljo
    6.1k
    Ionak je uvijek gužva na slavonskoj pa obe trake jure 50 i ne jebe te kad se tko prestrojio...
  • Patak
    2.5k
    A za što se gpt može iskoristiti u poslovnom svijetu? Ja mislio to samo za neku razbibrigu da malo porazgovaraš s botom.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Ne znam jeli netko još ovo primjetio. Puno se vozim po gradu (Zg) i kroz godine sam zaključio da su žene puno bezobraznije, nekorektnije i nekulturnije u prometu od muškaraca, u nekom postotku rekao bih da svaka druga žena vozač se ponaša ko da je glavna ili sama na cesti. Najsvježiji primjer jučer, prestrojavam se u desnu traku i mogao sam se bez problema samo ubaciti jer sam brži, ali ja kulturno dam desni žmigavac i počinjem prestrojavanje, a žena koja je bila iza desetak metara u tom trenu nagazi na gas i pokušava me blokirati da nebi ispred nje ušao. Takvih imam hrpu primjera kao i ono kad ulaziš iu sporedne u glavnu u kojoj je kolona, nema šanse da te žena pusti da se uključiš, još se nabije onom ispred sebe da se ti nebi slučajno ubacio. Muški vozači su tu u globalu puno korektniji.
  • Tercel
    426


    Onda taj vozač početnik lijepo upali Google Maps pa mu na svakoj cesti kaže kad se mora prestrojit lijevo i za svaku cestu mu kaže da npr. dvije trake voze ravno i slično. Mogli bi se ti početnici i na autoputu onda lijepo na Lučkom odma u lijevu traku jer je na Bosiljevu lijevo za Split, a desno za Rijeku ako idu u Split na more. Jer ne znaju što ih čeka..
  • The Undertaker
    4.4k
    Jebi ga, ko da ste se naučeni rodili. Mene ne smetaju ljudi koji ne znaju voziti (osim u ekstremnim situacijama), pogotovo kad vidim registracije izvan Zagreba. Tu imam maksimalnu toleranciju. Više me smetaju ovi koji "znaju" ali ne daju žmigavce, uvaljuju se preko reda na križanjima, voze slalom na cesti, čitaju mobitel na semaforu pa kasne sa polaskom... Motoristi i biciklisti su poseban slučaj.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Meni kao developeru ubrzava hrpu stvari za koje bih morao razbijati glavu ili guglati na različitim stranicama u potrazi za rješenjem. Pomoću njega imam sve na jednom mjestu i puno brže dođem do konkretnih informacija nego ranije dok još nije postojao. Također, može ti ponuditi više rješenja za jedan problem. Postoji ekstenzija Chat GPT koja se ugradi u softver u kojem pišeš kod te ti on nudi svoja rješenja ili navodi potencijalne probleme s kojima bi se mogao susresti i kako ih riješiti itd itd, hrpa toga, meni je svakodnevnica na poslu i puno efikasnije se radi uz nj., a možeš ga koristiti za "zajebanciju" naravno ali može biti kao što i jest odličan alat za posao, odličan!

    A da će zamijeniti recimo content writere, osobne asistente i takve role hoće sigurno tj. već je počeo.
  • serbus
    3.7k
    Da malo skrenem sa aktualne teme i potražim pomoć forumaša. Prije odlaska na Vir skinuo sam dosta muzike i skužio da mi je pola u nekom FLAC file kojeg ne očitava linija koja je na viksi. MP3 prolazi bez problema.

    Sad jel znate ako ima koji program za skinuti da prebacim pjesme iz tog flac u mp3...
  • Droljo
    6.1k
    Davno sam koristio audiograber ili tak nekak se alat zvao...
    Edit:
    Zgleda da još postoji..
    https://www.audiograbber.org/
  • agramZ
    2.3k
    iz flac-a u mp3, unisti si covjek muziku :gasp:
  • serbus
    3.7k


    Hvala na brzom odgovoru , nešto iskombiniram.



    A jebiga kad ne svira flac može bit neznam kaj kad ne radi.
  • Droljo
    6.1k
    Mene je u autu znalo zajebavat ako stik nije formatiran u fat32 ili obrnuto ntfs, ne znam više, al ne čita ga u jednoj od tih opcija.
  • agramZ
    2.3k
    jebiga, tako je kako je, ali ja kao hobi-arhivist bi u svakom slucaju sacuvao flac-ove ako je ikako moguce..
  • xavier
    11.4k


    Muzika je neka dinamova? Nemoj napraviti incident na Viru prije nego dođem :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.