• deda
    29.5k
    Problem je što ga koristimo i za face pa je onda dosta iskrivljena slika.
  • superhik
    10.6k
    ovo gledaš na Desktop verziji? Mislim da su dimenzije optimizirane za mobitel
  • vjeko1701
    6.1k
    Da, desktop, uvijek je banner nekih 10ak posto uži od ovog bijelog djela foruma di su postovi.
  • Eduardo
    18.1k
    ne može u širinu drugačije nego ovako kako je. Do foruma je pa da se ne ponavljam opet koliko smo ograničeni po pitanju uređivanja nekih stvari.
  • vjeko1701
    6.1k
    Ma nije ni niš strašno bitno, samo mi je to uvijek upadalo u oko xD
  • Sajla
    4.2k
    ima negdje video kak se zakuhalo to gore s bannera? nisam vidio u sažecima koje sam na netu našao, a na stadionu sam taman gledao u drugom smjeru kad je počelo..
  • Droljo
    6.4k
    Mali pevčić se zaletio pilećim prsima u livija. :lol:
  • The Undertaker
    4.5k
    Mi smo (neopravdano) protestirali jer oni nisu izbacili loptu dok je Špikić ležao na travi i, navodno, Livaković je nešto opsovao (majku) Sahitiju i onda je krenulo. Po svemu, opravdano dosuđen po žuti svakomu. Ne znam zašto se potencira jer je to relativno benigna situacija kakvih ima na dosta utakmica.
  • Sajla
    4.2k


    da, gledao sam tko to leži od naših pa mi je promaknuo početak. a potencira se jer "kme, ukralo", po običaju :) baš se veselim petku!
  • vjeko1701
    6.1k
    Mislim da nitko ne bi ništa previše o tome rekao da se odmah po medijima nije počelo koristiti kako bi se umanjila ozbiljnost Lekinog ponašanja a po socijalnim medijima uspoređivati s Livajinim oratornim ekscesima.
  • The Undertaker
    4.5k
    Kontrola štete. To samo pokazuje kolko bolju PR službu imaju u odnosu na nas. Ako je naša spala (kako Lesički tvrdi) na jednog čovjeka onda nije ni čudno da kaskamo i u osnovama.
  • vjeko1701
    6.1k
    Neka je, samo iz nje van izlazi smrad očaja kroz svaku poru. Nije tajna da mi imamo PR realno ispod razine kakav nam treba ali to ne znači da trebamo težiti njihovom. Meni je njihov djetinjast i primitivan jer većinu vremena igra na paljenje vatre i prebacivanje odgovornosti. Takav ne želim ni blizu Dinama jer nismo klub vrtićke djece (kaj ne znači da ne želim bolji od trenutnog).
  • The Undertaker
    4.5k
    Ja na to gledam drugačije. PR dobija smjernice od Uprave i odrađuje ono što mu je naloženo. Iz te perspektive, rade odličan posao. Drugi je par rukava što su instrukcije takve kakve si naveo. Cilj očito opravdava sredstvo.
  • vjeko1701
    6.1k
    Njima možda, nama ne. Ja za Dinamo žellim imidž kluba koji priznaje svoje greške i radi na njihovom ispravljanju. Kluba odraslih civiliziranih ljudi. U pravu si da PR u velikoj većini slučajeva samo odrađuje naređeno ali pravi PR eksperti bi trebali biti savjetnici upravi i kreatori dugoročne pozitivne PR slike kluba u široj javnosti...po tom pitanju je očito njihov PR nula.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.