• serbus
    4.2k


    Slažem se , ali mora Rijeka uzeti u obzir i buduću suradnju sa dinamom ipak je kombi igrača dobila za 0 eura. A ovakvim stavom nadam se da je tome kraj i svaki budući transfer vratiti jednako hoćete "Miru" kod nas ne igra 10 milijuna za RI za Koper 2.
  • xavier
    12.1k


    A to je jasna stvar. I to je dio kalkulacije cijene. Želim li i dalje takav odnos. I s naše i s njihove strane.

    No stvar je u tome da smo im i u prošlosti slali "kamione" igrača, ali to nije spriječilo da platimo ogromnu odštetu za Nevistića. Zato njima i nije jasno u čemu je problem jer iz njihove perspektive ta suradnja ide na način "vi nama besplatno sve koji vam nisu u prvom planu, a mi vamo skupo prodamo one koje vi želite".

    Naravno da to nema smisla. Ili ćemo surađivati ili ćemo se voditi isključivo tržišnim principima i slati viškove negdje drugdje.
  • Droljo
    8.2k
    Nebumo mi imali viškova baš kao prije...
  • deda
    32.8k
    Problem je sto Miško treba pare odmah. Da je osigurao budzet vjerujem da bi Frigan već bio kod nas.
  • Infinity
    16.5k
    Kako? Juniori ce nam biti u startu top zvijezde ili ociti flopovi, a ovi koje dovedemo ce bas svi biti dobri?

    I dalje cemo imati juniore koji imaju potencijal i koje ce se cekati par sezona, a onda ce medju njima i dalje biti igraca za Rijeku. Isto tako ce biti promasenih igraca medju kojima ce isto tako biti igraca za Rijeku.

    Kvaka je u tome da u Rijeku idu igraci poput Jankovica i Marina, igraci koje bi svatko potpisao i pruzio priliku da se dokazu i zaigraju u Dinamu. Mozda ce biti manje onih koji sutra zavrse u drugoj ligi.
  • Droljo
    8.2k
    Mislio sam da se nebu dovodilo toliko igrača kao prije. Nebumo mi imali 50-60 igrača na ugovoru kao do sad...
  • Infinity
    16.5k
    Vjerojatno necemo, ali cemo imati 40. Igraci koji su isli u Rijeku svakako u Dinamu nisu bili 55. ili 59. opcija, nego 30. ili 33.
  • vjeko1701
    8.5k
    Stvar je u tome da se nama ne mjenja puno toga. Takvi igrači ako žele ostati u HNL-u, od top klubova mogu samo u Rijeku. Osijek baš ne pokazuje neke znakove mogućih odnosa a o Hajduku ne treba ni pričati. Istra s Bjelanovićem je ipak naklonjenija Splitu a ostali? Gorica plaća puno premalo, Slaven također a još k tome je Koprivnica mali grad. Rudeš ne treba ni spominjati i pitanje je koliko će uopće biti u eliti. Ostaje Varaždin (vidi Slaven i Gorica)
  • Eduardo
    20.3k
    Rijeka, novi dresovi. acstlwbmdmri3gpt.jpg
    tf92hh7acexlpphk.jpg
  • Zagi
    7.8k
    Ja bih na tu tremu samo rekao da je prošla polusezona pokazala da je solidan trener i 3 igrača Dinama dovoljno da 8. momčad prvenstva postane top 4.
    Gorica već ima solidnog trenera.
  • Nolifer
    8.2k
    Nisu loši, a imaju i kragnu. Jedino su sponzora mogli malo bolje uklopiti.
  • NORTE
    11.6k
    Prvih 11 igrača Hajduka iz Splita u superkupu nisu rođeni u Dalmaciji.

    Nastupili u zelenim dresovima i izgubili utakmicu za trofej.

    Ako izgube i u petak to su im potencijalni problemi, jer mogli bi kiksat i protiv Rijeke i na krcatom Pampasu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    tuđi čovik nikad neće znati... :lol:
  • Klenx
    5.7k
    U petak je strašno bitna tekma, X se može pregrmiti, poraz nikako.

    Ako ih dobijemo nadovezujući se na osvojeni superkup to bi kod njih opet moglo potaknuti poremećaje i nervozu.
  • plavi67
    922
    Kakav x, kakav poraz, gaziiii!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.