• The Undertaker
    4k
    Zašto ne bi? Mislim, i sa Rogom, Majerom i Ivanušecom smo probijali tadašnje gabarite pa su nam se višestruko isplatili.
  • Jurki
    8.7k
    transfer Roga je bio zna se kakve prirode gde su glavati i Žužul podijelili lovu (5 milja) dok su transferi Majera i Ivanusca bili oko 2,5 milja eura kaj je ok cijena.
    Isto tak imamo primjera di smo kupili perverziju Atiemwena 2,8 milja, Bockaj isto tolko koji nam nisu donesli nist korisnog.
    Sve je to rizik i to je u zivotu i nogometu tak. Međutim Dinamo ako kupuje igraca za 5 milja taj mora delat prevagu na terenu odmah. Nismo u poziciji da skrsimo 10 posto proracuna na prinovu
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pišu SN da Jakobušić čeka bankovnu garanciju da bi kupio Stojkovića za 2 i pol milje. Stalno mislim da to novinari pimpaju cijenu kako bi netko, vjerojatno mi, uletio i ponudio 3 ili više. Opet, nebi baš bilo lijepo da nam ga maznu ispred nosa.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Na njemu je želi li ići dolje ako postoji ponuda za njega. Ako on rođen u Zagrebu ima želju igrat dolje onda daleko mu kuća bila...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Na njemu je želi li ići dolje ako postoji ponuda za njega. Ako on rođen u Zagrebu ima želju igrat dolje onda daleko mu kuća bila...Keyser Soze

    Ne ako želi, nego ako uopće razmišlja i pregovara.
  • Captain America
    13.9k
    Tu treba prljavo odigrati i dati dečku/menadžeru (isti menadžer koji drži Boška) mig da ga stvarno želimo.
  • Klenx
    4.1k
    Pišu SN da Jakobušić čeka bankovnu garanciju da bi kupio Stojkovića za 2 i pol milje. Stalno mislim da to novinari pimpaju cijenu kako bi netko, vjerojatno mi, uletio i ponudio 3 ili više. Opet, nebi baš bilo lijepo da nam ga maznu ispred nosa.Mr Anderson


    Sad bi mu baš mečirao tu ponudu od 2.5 milje eura za koju “se čekaju jamstva”, i to bi mi bila zadnja.
    Ni centa više.
  • The Undertaker
    4k
    Mislim da Lokomotivi treba živa lova a ne bankovna garancija. Osim toga, Hajduk već ima kredite pa nisam baš siguran da može dignuti još koji dok se Vušković ne proda. Više mi liči na dogovorenu igru za podizanje cijene.
  • serbus
    3.6k
    Ja se nadam da ovo sa Friganom nemora loše ispasti. Ako naučimo da im više ne poklanjamo igrače dobro smo prošli.
  • Zagi
    5.1k
    Ako ga stvarno žarko žele, treba im ga se uzet.
    Nema tu previše dileme.

    Dobar mladi igrač. 2.5 m nije neka enormna kocka.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Iz Lokomotive su rekli da on ide na prodaju ovo ljeto sigurno tako da što više vrijeme prolazi a on ne ide nigdje to za nas bolje.
  • Ivdzo11
    3k
    Ma sikic baca bombe da Dinamo povuce udicu i plati vise... Igre su to kakav hajduk
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ne ako želi, nego ako uopće razmišlja i pregovaramarcio amoroso

    Baš to!

    Ako je netko rođen u zagrebu, ako je izjavio da navija za dinamo i ima u primisli mogućnost odlaska u magareći tabor, sretno mu bilo, nek ide dolje za 10 000 eura, ja ne bi ponudio 15 000 eura.
  • Ali
    1.9k


    Po meni to nije korektno razmišljanje. A pogotovo ne u skladu sa zadnjom gospodskom koreografijama na poljudu.

    Jer kako kaže ona pod tema "nismo isti" a ovo je tipično razmišljanje za jug (vrijeđanje Brkljače, Batutine...)

    Da pojasnimo svoje viđenje. Ako Dinamo nije poslao službenu ponudu niti ga zvao u mlađim uzrastima tu nam je bio pod nosom. I sada mu nudi Hajduk ugovor, to što navija za Dinamo gore po nas. Ali ako mi nismo pokazali interes a ovi dolje jesu, zašto bi mu mi trebali zamjeriti ???
  • San Lorenzo
    11.5k
    Ako oni imaju 2,5 milijuna eura za Stojkovića, slobodno...to ne znači da se mi trebamo trzati na takve budalaštine i odmah nuditi 3 milijuna.
    Mi smo očito odlučili biti turbo oprezni s novcem iako imamo Gvardiola, Šutala, Livakovića, Ivanušeca + nagradni fond Uefe...otkud njima novci za ovakve egzibicije i rizike samo oni znaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.