• The Undertaker
    4k
    Pa zar nisu promovirali tri suca iz Hrvaca, Podstrane i Benkovca. Ima tko...
    Tko misli da je ovo Lekino slučajno, taj je naivan ko francuska sobarica.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Sigurno nije slučajno i oni će jako teško gubiti bodove. Igrati će se dok ne zabiju, a pogledi će se kažnjavati kartonima.

    Mi se moramo okrenuti sebi i dobijati naše utakmice. Tu nas nitko ne može pokrasti ako smo na svom nivou na terenu, a i na tribini.

    Moramo pokazati ozbiljnu brojnost i osvojiti još jednu titulu ispred ove stoke.
  • vjeko1701
    5.9k
    Osobno ne volim ulaziti u teorije iza kojih nemam neke čvrste dokaze...al da vjerujem da su svi ovi incidenti slučajni? Baš i ne. Napraviš sranje, mobiliziraš ovce iza sebe (usput izbjegavaš neka neugodna pitanja od njih), prije prvog kola kreneš s pritiskom na suce i HNS...
  • The Undertaker
    4k
    Dok smo mi u rekonstrukciji oni slažu kockice. Ako se ne varam, Dinamo trenutno nema nikog ni u ZNSu ni u HNSu. To je problem koji isto moraju riješiti inače će drugi odlučivati umjesto nas.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nek slažu kaj žele, i dalje su patološki nesposobni surađivati s bilo kim dugoročno. Na hajku, utjecaj, medije...itd...možda im se poklopi jedna sezona al to je sve kula od karata koja se raspadne u tren.

    Da dodam da ne nikad njima neće cijeli hrvatski nogomet (i javnost) naguziti jer su eto oni Hajduk...a to je ono kaj oni očekuju od svih (kaj se svih ovih godina vidi u izjavama mnogih ljudi iz kluba)
  • OsamŠest
    2.6k
    Jel na kraju izašao HNL Fantasy kojeg je netko od kolega najavio za prošli tjedan?
  • Mali Zeus
    9.6k
    Umirao sam od smijeha kak je Leko 3, 4 put rekao dolazi trener Hajduka itd. Kao da se treneru Hajduka svi moraju klanjati.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Jel na kraju izašao HNL Fantasy kojeg je netko od kolega najavio za prošli tjedan?OsamŠest

    @Eduardo ti pratiš, jel' vani i mene zanima? :grin:
  • NORTE
    9.2k
    nikad njima neće cijeli hrvatski nogomet (i javnost) naguziti jer su eto oni Hajduk...a to je ono kaj oni očekuju od svih (kaj se svih ovih godina vidi u izjavama mnogih ljudi iz kluba)vjeko1701
    Rijeka i Osijek su im baš neprijateljski tereni, nažalost Šibenik više nije prvoligaš.
    Istra se otvoreno pobunila protiv njihovih boja na svom pomoćnom terenu i odmah su uklonjene.

    Vejić u njihovom glasilu otvoreno poziva igrače Hajduka da fauliraju Baturinu, a onaj njihov Sigur je to u nemoći i napravio pa dobio žuti, iako se meni sa sjevera činilo i za nešto više.

    Glavni zadatak njihovim igračima u petak će bit udaranje Baturine s loptom i bez nje i siguran sam da već imaju upute da to rade.

    Vraća im se Livaja i igrat će sve na njega.
  • Zagi
    5.1k
    Istra im je baš tvrđa filijala.
    Ne znam kak uspiješ biti filijala dva kluba u isto vrijeme ali eto, njima je uspjelo.
  • Jaro
    5.6k
    Nemaju oni filijalu - pa cak i kad ukete "njihovi" ljudi u pojedine klubove zakace se nekako. Oni da sutra Hajduk 2 izdvoje i postave vlastite ljude ili da ih vode isti ljudi bi se zakrvili do polusezone... Jednostavno tako nadmen stav, a uvjereni da su zrtve... Nedavno sam s braticem raspravljao i nakon sto je dosao do famoznog "Nedaju nam" - pitam ja tko vam sto neda? Nema odgovora... Aj ima kaznu - sin mu navija za Dinamo...
  • Eduardo
    17.5k
    aplikacija je trenutno dostupna samo za Android korisnike, ali početkom ovog tjedna trebali bi biti riješeni i svi probleme za iOS. Dečki rade na određenim promjenama u aplikaciji (pozicije igrača, cijene, itd...) kao i na novim poboljšanjima (tehničkim i grafičkim), tj. radi se update tako da je aplikacija tijekom ovog vikenda nedostupna za sve korisnike, a naknadno će putem email-a i push notifikacije obavijestiti korisnike kada opet bude dostupna.
  • Oluja
    3.6k
    Aj ima kaznu - sin mu navija za DinamoJaro

    On ima blagoslov jer ce mu dijete biti normalno, mali je taj koji nosi križ.
  • Jaro
    5.6k
    ovo je pretpostavljam nesluzbeni fantasy?
  • Mali Zeus
    9.6k
    Nemaju oni filijalu - pa cak i kad ukete "njihovi" ljudi u pojedine klubove zakace se nekako. Oni da sutra Hajduk 2 izdvoje i postave vlastite ljude ili da ih vode isti ljudi bi se zakrvili do polusezone... Jednostavno tako nadmen stav, a uvjereni da su zrtve... Nedavno sam s braticem raspravljao i nakon sto je dosao do famoznog "Nedaju nam" - pitam ja tko vam sto neda? Nema odgovora... Aj ima kaznu - sin mu navija za Dinamo...Jaro

    To se toliko dubovoko ukorijenilo, taj mi protiv svih stav i ne daju nam da se to nikad neće promijeniti. Otkad su opet u igri za naslov hrpu ekipe koji nisu ni navijači nego obični kibici pa čak i ekipa koja ne prati nogomet, svi su se uhvatili za to.
    Al ak niš drago mi je da su maske pale u smislu da nemaju više spiku da se zalažu za boljitak hr nogometa, tj. još tu i tam spomenu kuku lele oko suđenja i hns-a u tom smislu, kao mi smo to i to ukazivali, nije nas se slušalo, al nitko ne puši tu spiku više.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.