• Keyser Soze
    8k
    Više nije, gube 0:1 od Grimsbya, ne gledam.
  • xyz
    840


    Ajmo Grimsby
  • Krizy
    35.1k
    Grimsby je upravo poveo sa 2:0 u gostima.
    Šesnaesti klub četvrte engleske lige.
    Hahahahaha
  • thadd
    108
    Dva penala, prvi se 10 minuta provjeravao, nisu samo u HNL-u var suci u banani.

    Soton je takav odron od ekipe da im i Osijek zavidi, Oršić kao i ostali nevidljiv, neš kao pokušavaju ali katastrofa realno.
  • xyz
    840


    Jel Adriana skrivila penal?
  • Krizy
    35.1k
    Je :rofl:
  • blackbully
    4.4k
    E moj Orša... a protekli vikend si mogao dati petardu tovariji :wink:
  • thadd
    108
    Orša izišao u 59. minuti.

    Sotoni želim ispadanje iz kupa kao i iz lige, bolno ih je gledati.
  • Mr Anderson
    5.3k
    I sad opet u prvenstvu Oršić neće ni minute dobiti. Jako loš odabir kluba.
  • thadd
    108
    Jako loš odabir menadžera/agenta ja bih rekao.

    A ako se ne može nametnuti protiv niželigaša nema se čemu nadati u ligi.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Po onome sto sam vidio, Orsic je sigurno medju boljim igracima u ekipi (od ovih sto su bili na terenu), pa mozda i najbolji jer kako ostali igraju ne bi imali mjesta ni u tovariji.
    Nije mi jasno bilo koja mu je pozicija, malo je bio na krilu pa u spici pa cak i u vezi ??
    Imao je jedan solidan udarac i fin ubacaj koji je lik upropastio uzasnim udarcem glavom.

    Inace penali su cudo nevidjeno, prvo jedan stoper igra rukom nakon ubacaja u situaciji gdje nema niko oko njega nekih 5 metara, a drugi je Dujin gdje udara igraca rukom u ledja (ovaj je njega prvi odgurnuo) nakon medjusobnog povlacenja i ovaj pada kao snajperom pogodjen :rofl:
  • miro
    3.1k
    Orša, održavaj fizičku formu i dobrodošao nazad na ljeto
  • Infinity
    15.2k
    Orsa je medju par najbolje ocijenjenih na utakmici. Nisam ju gledao i drago mi je da su ispali. Nadam se da ce ispasti i iz lige i da cemo Orsica dobiti uz dobar popust.

    Mene brine koliko bi njemu povratak mogao utjecati na psihu. Mogli bi dobiti depresivnog igraca. Ako ima zelju vratiti se, vratio bih ga, al ako imalo vaga, ne bih ga puno nagovarao. Zeznute su to stvari i mozda ne dobijes od njega ono sto si ranije imao.

    Znam za jedan slican slucaj u Kopenhagenu, potrudio sam se i naci tko je :grin: Andreas Cornelius je u ljeto 2013. prodan u Cardiff za 8.7 milijuna eura. Odmah je u zimu 2014. vracen nazad za 3.5 milijuna.

    I bio im je dobar, igrao je jos par sezona. U ljeto 2017. je prodan u Atalantu za 6 milijuna eura. Za istu cifru je kupljen u ljeto 2022. iz Trabzona. Ovaj put promasaj, ozljede...
  • Crusades1986
    9.5k
    2w4v0b6q76fuhsml.jpg

    Knjiga o Cici, izašla na drugu obljetnicu njegove smrti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.